ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مرغ خانگی

sanaz khodaie آواتار ها
    کاربر مرغ خانگی
    0
    0

مرغ خانگی

با سلام مرغ خانگی ای دارم که اکنون مدتی است (تقریبا"2هفته )تخم هایی که میگذارددارای پوسته ای شل و غیر اهکی است و مدفوعش سفید رنگ شده و کمی لاغر شده.ممنون میشوم اگر راهنمایی کنید که باید چه کاری انجام دهم و بیماری مرغم چیست؟
    Hossein آواتار ها
    مدیر کل دامپزشکان مرغ خانگی
    0
    0
    با سلام و عرض ادب
    این مشکل می تواند هم به دلیل بیماری به وجود اید و هم به دلیل کمبود های تغذیه ایی رخ دهد که احتمال مشکل تغذیه ای بیشتر است.
    شما میتوانید از پودر های مکمل مواد معدنی و ویتامینی یا قطره و کپسول انها استفاده کنید.
    میتوانید پوسته تخم مرغ را هم ریز کرده و در غذایش بریزید .
    به بخش جیره غذایی طیور هم در انجمن مراجعه کنید و در ان غذای مناسب را پیدا کرده و به مرغتان بدهید.
    از دوستان عزیز خواهش دارم لطفا به قوانین انجمن احترام گذاشته و سوالات خود را در بخش مشاوره با دامپزشکان مطرح کنید ، به سوالات داده شده در پیغام خصوصی پاسخ داده نمی شود .
    با سپاس
    http://dampezeshkan.com
    m@soud آواتار ها
    کاربر مرغ خانگی
    0
    0
    با سلام
    مرغ سیلکی بنده یه مدتی هست که رنگ مدفوعش سبز رنگ شده ولی ظاهرش بیمار نشون نمیده و رفتار کاملا عادی داره میخواستم بدونم که این تغییر رنگ چه دلیلی داره
    باتشکر
    پویا یزدانی آواتار ها
    کاربر مرغ خانگی
    0
    0

Thumbs up

مسعود جان مرغ شما تغییر رنگ مدفوعش به خاطر تغذیشه با سبزیجات سبز است . من پیشنهاد میکنم تنوع غذایی براش در نظر بگیرین .