کلینیک دامپزشکان سبز

می‌توانید جهت استفاده از تمامی خدمات درمانگاه دامپزشکان سبز کرج

 وقت ویزیت خود را آنلاین رزرو نمایید.

رزرو وقت آنلاین

خدمات درمانی تخصصی

خدا را شاکریم که از سال ۱۳۸۸ فعالیت در فضای مجازی و ارائه خدمات و محصولات آموزشی در زمینه دامپزشکی و صاحبان حیوانات در حال فعالیت هستیم. در حال حاضر سایت دامپزشکان جزو یکی از بزرگترین سایت های علمی، آموزشی حیوانات در ایران می باشد. سایت دامپزشکان و تمامی همکاران ما که در خدمت رسانی به کاربران و مشتریان سایت دامپزشکان تلاش می کنند.

همچنین جهت خدمات دهی هر چه بهتر و بیشتر به شما عزیزان کلینیک دامپزشکی دامپزشکان سبز در سال ۱۳۹۷ در عظیمیه کرج افتتاح گردید.

چرا دامپزشکان سبز ؟

  • استفاده از نیروهای متخصص در بخش های درمانی

  • استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

  • ارایه تمامی خدمات لازم در بخش حیوانات خانگی

  • وجود فروشگاه ملزومات حیوانات با قیمت مناسب

  • نوبت دهی آنلاین تمامی بخش ها در ۲۴ ساعت شبانه روز

با دپارتمان های ما آشنا شوید

نظرات مشتریان

سگم تدی 9 سالشه بیشتر از دو سال بود که مشکل پوستی و خارش داشت جاهای مختلف توی تهران و کرج رفتم اما نتیجه نگرفتم تا با معرفی یکی از دوستانم به این مجموعه اومدم و بعد از آزمایشات لازم و اقدامات درمانی  خداروشکر الان حالش خیلی خوبه.

د. پارسا

کارشون فوق العادس و بسیار مهارتشون موقع انجام کار مشخصه ،من هم برای شستو شو و هم برای درمان مراجعه کردم و از همه چی راضی بودم با تشکر از کادر خوب و محیط مناسبی که فراهم کردید

م. قربانی

این مجموعه دکتر ها و کادر درمانی ماهر و حرفه ای و دلسوز و خوش برخوردی داره ، خیلی اهمیت میدن و محیطشون کاملا تمیز و اروم برای پت هامونه ، من که کاملا از نحوه ی برخورد و تجویز و درمانشون راضی بودم

ن. ناصری

تعیین وقت آنلاین

به راحتی در بخش دلخواه خود وقت رزرو کنید و با مراجعه در زمان مقرر به درمانگاه دامپزشکان سبز زمان انتظار خود را به حداقل برسانید.

رزرو وقت آنلاین

اینستای ما را دنبال کنید: dampezshkansabz