رونمایی از لباس فرم بازرسین بهداشتی دولتی و مسئولین فنی-بهداشتی بخش غیردولتی

0
49
رونمایی از لباس فرم بازرسین بهداشتی دولتی و مسئولین فنی-بهداشتی بخش غیردولتی

به گزارش بخش خبری سایت دامپزشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، «دکتر عبدالرضا مرادی» رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از مباحث مطرح شده در خصوص اکیپ های بازرسی دولتی، واحدهای نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی، عدم داشتن لباس متحدالشکل جهت شناسایی این بازرسین توسط مردم و مدیران مراکز تولید، نگهداری و توزیع فرآورده های خام دامی می باشد. همچنین این مورد در خصوص مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی واحدهای تولیدکننده فرآورده های خام دامی توسط بازدیدکنندگان از این مراکز می باشد.

وی در ادامه افزود: با توجه به موارد گفته شده از یکسال گذشته تاکنون طرح های مختلف از لحاظ طرح و نوع پوشش مورد بررسی قرار گرفت. این لباس ها می بایست برای فصل گرم و سرد مناسب می بود همچنین بصورت اختصاصی بتوان برای بازرسین و ناظرین بهداشتی استفاده و شناخته شود. در نهایت به دو طرح کلی در خصوص این لباس به نتیجه رسیده شد که در زمان تشدید نظارت عید نوروز، بصورت آزمایشی توسط بازرسین واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی شبکه های دامپزشکی مورد استفاده قرار گرفت تا در صورت بروز مورد یا اشکال در خصوص آن نسبت به اصلاح آن اقدام گردد.

دکتر مرادی در ادامه گفت: با توجه به مسافرت دکتر هاشم زاده معاون تشخیص و مدیریت درمان سازمان دامپزشکی کشور به اصفهان، زمان مناسبی را برای رونمایی این لباس ها تعیین شد که در پایان جلسه وی با مدیران و کارشناسان این اداره کل، طی مراسمی این لباس ها توسط دکتر هاشم زاده رونمایی گردید و توضیحات در خصوص روند این طراحی داده شد.

وی ضمن اعلام اینکه دکتر هاشم زاده از اجرای این طرح قدردانی واستقبال نمود خاطر نشان کرد: تمامی بازرسین و ناظرین بهداشتی در بخش دولتی لباس مخصوص به خود را می پوشانند که علاوه بر کارت شناسایی همراه این افراد دیگر نشانه این بازرسین می باشد. همچنین مسئولین فنی و بازرسین بهداشتی واحدهای تولیدکننده و مراکز عمده عرضه فرآورده های و بازارچه های کوثر موظف به پوشیدن این لباس در محل خدمت خود می باشند.

رونمایی از لباس فرم بازرسین بهداشتی دولتی و مسئولین فنی-بهداشتی بخش غیردولتی

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید