PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من و اردک هام

babyspoone
09-25-2010, 10:16 AM
سلام به همه

دوباره من اومدم، ایندفعه دیگه اردکام حالشون خوبه خیلی هم بزرگ و قوی شدن وخیلی دوست داشتنی، یه مشکلی که هست دیگه امکان نگهداریشون
توی خونه نیست واقعا دارن اذیت میشن طفلیا، میخواستم از شما بپرسم جایی هست که ببرمشون تا اونجا زندگی کنن؟ مثلا یه پارک که میدونید اونجا راحتن

Dr.Hossein.M.Al
09-25-2010, 11:15 AM
با سلام

از اینکه حال اردک هاتون خوب شده و ما تونستیم در این امرنقش داشته باشیم خوشحالیم و خدا را شکر میکنیم http://irvet.ir/modules/Forums/images/smiles/1.gif

در تهران مکان های زیادی وجود دارد که شما میتونید با مسولین ان جاصحبت و اردک ها را تحویل بدهید البته من جای خاصی رو در نظر ندارم دوستان اگر مکان خاصی رو در نظر دارند لطفا دوستمون رو راهنمایی کنند.

با تشکر

holoo
09-26-2011, 01:05 PM
سلام به همه

دوباره من اومدم، ایندفعه دیگه اردکام حالشون خوبه خیلی هم بزرگ و قوی شدن وخیلی دوست داشتنی، یه مشکلی که هست دیگه امکان نگهداریشون
توی خونه نیست واقعا دارن اذیت میشن طفلیا، میخواستم از شما بپرسم جایی هست که ببرمشون تا اونجا زندگی کنن؟ مثلا یه پارک که میدونید اونجا راحتن

سلام
چند اردک داری و چی بهشون میدی تا خوب سیر بشن؟
منم یک اردک بزرگ سفید و یک جوجه اردک رنگی دارم . راستی نر و ماده بودن اردک ها را چه طوری میشه فهمید؟