PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامپزشکی یه رشته فاجعه در ایران

محمد هدایتی
02-08-2011, 07:43 PM
سالهاست که دامپزشکی در ایران وجود داره ادم های زیادی هم در موردش حرف زدن ولی حرف الان من رو حسابه.شما میرین دانشجویه دامپزشکی میشید حالا آزاد یا دولتی.6 سال درسای سختو میخونید

Dr.Hossein.M.Al
02-09-2011, 06:36 AM
سالهاست که دامپزشکی در ایران وجود داره ادم های زیادی هم در موردش حرف زدن ولی حرف الان من رو حسابه.شما میرین دانشجویه دامپزشکی میشید حالا آزاد یا دولتی.6 سال درسای سختو میخونید
خوب بعد از6 سال درس های سخت رو میخونیم ادامه ای دارد؟:fingersmiley:
سختی درس رو فقط ما نداریم هر رشته ای سختی های خودش رو داره نمیتونیم بگیم این سخت تر هست یا اون اسون تره میتونیم بگیم که رشته ی دامپزشکی دارای دروس سنگینی هست .
ولی من خودم حرف حساب رو متوجه نشدم :reading2:

shadi
02-09-2011, 07:58 AM
مگه چيه كه اينقدر ناراحتي؟اگه سختي كه تو ميكشي را كسي نميفهمه.اگه كسي به اندازه اي كه بايد برات احترام قايل نيست.اگه از گوشه كنارها حرفهاي بي ربط ميشنوي اصلا نگران نباش.خودت برا خودت ارزش قايل باش.سختي اين رشته زياده اما اگه دقت كني جذابيتش كم نيست.اين رشته را فقط بخاطر دلت بخون.اونوقت خود دلت راهنمات ميشه.حالا كه پا تو اين رشته گذاشتي اصلا شك نكن.

Dr.Shayan
02-09-2011, 08:35 AM
سلام

توی تایید حرف دوستان و اینکه حرف حساب چیه و باید با علاقه توی این رشته پیش بری.

می تونم اونو بگم که اگه احساس می کنی این رشته فاجعه است توی ایران حداقل یه رشته ای که به نظر خودت ایده آل و بگو.

Shahryar
02-10-2011, 01:12 PM
سلام محمد جان.میدونی ما خودمون که دامپزشکیم دیگه نباید این حرف و بزنیم.بله این رشته مظلوم واقع شده،مردم شناختی ازش ندارن،متاسفانه ما خودمون هم هیج کمکی در بهتر شدنش نمیکنیم.با یه نگاه کوچک به رشته پزشکی میشه فهمید که آقایون پزشک چه قدر برای همدیگه و رشتشون ارزش قایل هستن.چرا ما این جوری نباشیم،سعی کنیم از خودمون شروع کنیم،بعد خانواده،فامیل و الی آخر...

توی کشور ما هر رشته ای مشکلات خودشو داره.مثلا باستان شناسی،مردم شناسی،مهندسی کامپیوتر اینا هم به خدا از ما وضعشون بتره.مشکل اینجاست که مقایسه میکنیم،نباید این کارو کرد و نا امید بود.
بیاین با کمک هم این دید منفی رو از بین ببریم.

سپاس

Dr.Behshtian
02-10-2011, 04:42 PM
هیچم فاجعه نیست ، اگه علاقه باشه خیلی هم عالیه :yes:

محمد هدایتی
02-11-2011, 07:55 PM
نوشته های من کامل نبود این نوشته یه 5 خطی اضافه داشت که نم یدونم که چرا حذف شده

لینک تاپیک اصلاحیه (http://irvet.ir/forum/showthread.php?p=3333#3333)