PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی طراحان site

دکتر حسن تاجبخش
03-21-2011, 08:41 PM
با عرض سلام خدمت فرزندان عزیزم
من از طریق یکی از دوستانم چند روزی هست که با این site آشنا شدم واقعا جای بسی خوشحالی است که عده ای از دانشجویان ممتاز دامپزشکی دست به ایجاد این انجمن زده و در راه توسعه وشکوفایی دامپزشکی ایران قدم بر می دارند امیدوارم من هم به عنوان یک قطره از این دریای جاری بتوانم خدمتی بکنم.در پایان از موسسان این انجمن خواهش دارم خودشان را کمی بیشتر برای این جانب معرفی کنند.

دکتر حسن تاجبخش

Dr.Behshtian
03-22-2011, 10:04 AM
سلام و عرض تبریک ویژه به مناسبت آغاز سال نو 1390 خدمت شما فعال عرصه دام و دامپزشکی

ورود شما رو به این انجمن خیر مقدم میگم و عضویت شما رو باعث دلگرمی ما دانشجویان می دونم

من از طراحان اصلی سایت نیستم و مدیر سایت دوست عزیزم حسین جان است اما من به همراه شایان عزیز از نخستین روزهای راه اندازی با کمک حسین عزیز سعی در ارسال مطالب مفید ، پست های تخصصی ، ارائه ی جدید اخبار روز در عرصه دامپزشکی و دنیا ی علم و فناوری و حیات وحش و... داشتیم .

من دانشجوی سال دوم دکتری حرفه ای دامپزشکی دانشگاه آزاد کرج هستم .

Dr.Hossein.M.Al
03-24-2011, 07:31 AM
با عرض سلام و تبریک سال جدید خدمت شما استاد گرانقدر دکتر حسن تاجبخش
از تاخیر پیش امده در پاسخ گویی معذرت می خواهم بنده چند روزی در مسافرت بودم و زیاد وقت نمیکردم که به سایت سر بزنم.
از اینکه از سایت دامپزشکان دیدن فرموده و در ان عضو شدید بسیار جای خوشحالی و قوت قلب برای ما می باشد امیدوارم که بتوانیم از تجربیات و دانش شما بهرمند بشویم.
بنده علاوه بر رشته دامپزشکی در زمینه طراحی سایت نیز مدتی فعالیت داشتم طراحی و پیاده سازی سایت دامپزشکان توسط اینجانب صورت گرفته است و تمام دوستان (مدیران و اعضا) محترم سایت با هم باارسال مطالب در زمینه های مختلف دامپزشکی سعی در کامل کردن این سایت داریم
هدف اصلی من از درست کردن این سایت ایجاد یک سایت علمی کامل دامپزشکی به زبان فارسی بود مکانی باشد که دامپزشکان اطلاعات خودشان را به اشتراک بگزارند و مکانی برای بحث و گفتگو درباره مسائل مختلف دامپزشکی باشد هم اکنون بر جنبه ی علمی سایت بیش از سایر جوانب ان تاکید شده است.

من دانشجوی دکترای حرفه ای دامپزشکی دانشگاه ازاد کرج هستم.
اگر لازم به توضیح بیشتری هست لطفا بفرمایید تا توضیحات کامل را به صورت پیغام خصوصی برای شما ارسال کنم.
امیدوارم که بتوانیم از حضور فرهیختگان با ارزشی چون شما بیشتر بهرمند بشویم
اگر نظر وپیشنهادی برای بهتر کردن سایت داشتید خوشحال میشوم ان ها را بشنوم.
با تشکر و احترام فراوان