PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عفونت دستگاه تناسلی سگ نر

abadan676
05-03-2011, 08:17 PM
سلام دوستان . من یک سگ ماده نژاد اشپیتز دارم که الان 10 روزه که پریود شده .دیروز سگ نر از نژاد خودش اوردم برای جفت گیری .امروز دیدم که نوک الت سگ نر ترشح زرد رنگی داره (1 قطره) . لطفا بگید که از جفت گیریشون جلوگیری کنم یا نه و اینکه اگر جفتگیری کنند واسه سگ ماده من مشکلی ایجاد میشه یا نه ؟ مرسی

Dr.Hossein.M.Al
05-04-2011, 07:45 AM
با سلام و احترام
از اینکه سوالاتتان را در سایت دامپزشکان مطرح کردید متشکرم

دوست عزیز در سگ های نر به طور طبیعی ترشحات سفید یا زرد رنگی به مقدارکم از آلت تناسلی خارج می شود.
با این حال لطفا به سوالات زیر پاسخ بدهید :
1- ایا سگ شما مرتب آلت تناسلی خود را لیس میزند ؟
2- ایا ترشحاتی که خارج می شود به چه صورت است ؟ از نظر بو و میزان خروج ان ؟
3- ایا الت تناسلی جنس نر قرمز و ملتهب است ؟

mrfarhad55
07-24-2011, 09:27 AM
من هم سگم عفونت آلت داره و دکتر رفتم شاید پاسخ من کمکی به اون دوستمون بکنه . من یک پکینیز نر 7 ماهه دارم که از آلتش ماده زرد رنگی چسبناک با بوی خیلی بد ترشح میشه و علتش عوامل خارجی مثل نشستن یا خوبیدن در یک جای آلوده میباشد . برای درمان روزی یک تزریق بمدت 3 روز - شربت سفالکسین هر 8 ساعت - شست و شوی محل عفونت با بتادین رقیق شده روزی 2 بار و پس از خشک شدن محل مالیدن پماد چشمی . معمولا پس از یکهفته کاملا بهبود پیدا میکنند که البته این به شدت عفونت هم بستگی داره.