PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همستر

babyspoone
08-14-2011, 10:15 AM
سلام

بچه ها من دوتا همستر دارم که اینا تقریبا از یک ماهگی با هم جفت شدند الانم 3 4 ماهشونه، کلا همه چی خوب بود تا دفعه اول که همستر ماده 5 تا بچه به دنیا آورد اما نه بهشون شیر داد نه محلشون گذاشت، بچه ها همه مردند و این دوتا باز بعد از یک ماه و خورده ای دوباره 8 تا بچه آوردند ایندفعه همستر ماده به بچه ها اهمیت می داد تا جاییکه همستر نر و گاز گرفت و از قفس بیرون کرد، یک هفته بهشون شیر داد تقریبا جون گرفته بودن اما دقیقا بعد از یک هفته یک روز صبح دیدم بچه ها خشک شدن و مردن از اون روز همستر ماده دپرس شده و هیچکاری نمیکنه حتی وقتی همستر نر رو پیشش می اندازم تحویل نمی گیره البته نره هم طرفش نمی ره، حالا از هم جداشون کردم جفتشون یه جوری شدند تازه مادهه موهای روی پشتش به صورت خطی ریخته و همش می خوابه اصلا هم بازی نمی کنه به نظرتون چیکارشون کنم؟

Dr.Hossein.M.Al
08-16-2011, 09:31 AM
با عرض سلام و احترام
دلایل مختلفی می تواند باعث بروز چنین مشکلاتی شود از جمله مشکلات بهداشتی و عدم تغذیه مناسب و منظم انها
بهترین کار مراجعه به دامپزشک است و برای تشخیص عامل مرگ بچه همسترهایتان باید کالبد گشایی شوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از مطالب سایت بهره ببرید
پرورش و نگه داری از سایرحیوانات (http://irvet.ir/forum/forum154.html)

babyspoone
08-21-2011, 06:45 AM
ممنون از پاسختون