PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك كمك : بلبل با مشكل حالت ضخيم شدن پوست پنجه پا

parvin
09-10-2011, 09:39 AM
خواهش ميكنم كمكم كنيد پنجه پايش ضخيم شده و يه حالت پوست اندازي دارد به رنگ زرد و نزديك ناخنش هم كبود به نظر مي رسد . هر دو پا اين حالت را دارد ولي 2 تا از ناخنها الان حالت عادي پيدا كرده و بقيه اش خيلي ضخيم به نظر ميرسد . بلبل من 3 ماهه است . الان پايش را به نوبت بالا مي گيرد و يا كف قفس مينشيند . ديروز كه معاينه اش كردم كف پايش يه چيزهايي شبيه خرما چسبيده بود كه جداش كردم و يك كپسول پني سيلين 250 توي ظرف آبش ريختم البته امروز آبش را عوض كردم . ترسيدم برايش خوب نباشه . كمكم كنيد لطفا" . عكسش هم فردا ميزارم .:sad30:

parvin
09-10-2011, 10:10 AM
راستي ار نظر خوراك هم كم غذا شده و مدفوعش هم سفت تيره و گاهي هم مايعي سفيد رنگ است و خيلي كمتر از قبل است . خواهش ميكنم كمكم كنيد . منتظرم البته تا ساعت 17 اينترنت دارم.

parvin
09-11-2011, 03:59 AM
خواهش ميكنم كمكم كنيد پنجه پايش ضخيم شده و يه حالت پوست اندازي دارد به رنگ زرد و نزديك ناخنش هم كبود به نظر مي رسد . هر دو پا اين حالت را دارد ولي 2 تا از ناخنها الان حالت عادي پيدا كرده و بقيه اش خيلي ضخيم به نظر ميرسد . بلبل من 3 ماهه است . الان پايش را به نوبت بالا مي گيرد و يا كف قفس مينشيند . ديروز كه معاينه اش كردم كف پايش يه چيزهايي شبيه خرما چسبيده بود كه جداش كردم و يك كپسول پني سيلين 250 توي ظرف آبش ريختم البته امروز آبش را عوض كردم . ترسيدم برايش خوب نباشه . كمكم كنيد لطفا" . عكسش هم فردا ميزارم .:sad30:راستي ار نظر خوراك هم كم غذا شده و مدفوعش هم سفت تيره و گاهي هم مايعي سفيد رنگ است و خيلي كمتر از قبل است . خواهش ميكنم كمكم كنيد . منتظرم البته تا ساعت 17 اينترنت دارم

امروز بهتر شده ولي هنوز پاي چپش رو بالا ميگيره توي قفسش يه فرش كوچيك گذاشتم كه روش راحتتر باشه چون ديشب روي مبل راحت مينشست . اينهم عكساش البته نميذاشت راستي اگه كسي ميدونه بگه نر يا ماده
153
154
152
153

Dr.Hossein.M.Al
09-12-2011, 07:14 AM
در پست زیر پاسخ داده شده است
http://irvet.ir/forum/thread4010.html#post5245