PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پای مرغ مینا

rgxxxx
10-04-2011, 08:03 PM
سلام دوستان عزیز

مرغ مینای من چند روز روی نی چوبیش نمیشنه و سریع میره کف قفس؟؟این کارو نمیکرد یعنی نی رو خیلی دوست داره انگار یه چیزی پاشو اذیت میکنه؟؟؟ زیر پاهاشم نگاه کردم هیچ چیز خاصی ندیدم؟؟
نگرانم کرده؟؟ مشکل از چی برای پاش مشکلی پیش اومده؟؟؟به محض اینکه میره رو نیه سریع میاد پایین وه نوک به پاش میزنه و همونجا میمونخپه؟؟؟ البته قفسم ، قفس طوطی و کف قفس صاف نیست
میله داره(قفس کاسکو)
البته مینا رو 5 روز خریدم و تو پرنده فروشی خیلی سر حال بود و حرف میزد ولی وقتی خریدم ساکت شده و تا امروز جیکش در نیومده؟ ویه روز هم هست که رو نی چوبی نمیره
میشه منو راهنمایی کنید

omidi
10-05-2011, 07:24 AM
سلام

البته مینا رو 5 روز خریدم و تو پرنده فروشی خیلی سر حال بود و حرف میزد ولی وقتی خریدم ساکت شده و تا امروز جیکش در نیومده؟
این یک رفتار کلی در اکثر حیوانات خانگی است که وقتی در یک محیط می مانند با آن محیط خو می گیرند و به آن عادت می کنند و زمانی که تغییر محیط می دهند اصطلاحا تو لک می روند و مدت یک تا دو هفته طول می کشد تا به محیط جدید عادت کنند

مرغ مینای من چند روز روی نی چوبیش نمیشنه و سریع میره کف قفس؟؟این کارو نمیکرد یعنی نی رو خیلی دوست داره انگار یه چیزی پاشو اذیت میکنه؟؟؟ زیر پاهاشم نگاه کردم هیچ چیز خاصی ندیدم؟؟
نگرانم کرده؟؟ مشکل از چی برای پاش مشکلی پیش اومده؟؟؟به محض اینکه میره رو نیه سریع میاد پایین وه نوک به پاش میزنه و همونجا میمونخپه؟؟؟ البته قفسم ، قفس طوطی و کف قفس صاف نیست
میله داره(قفس کاسکو)

چون این قفس مربوط به کاسکو بوده ممکن است چوب اندازه پاهاش نباشه چوبش رو عوض کنید