PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیماری عروس هلندی یک ساله

banafshe
11-02-2011, 11:19 AM
سلام من یک عروس هلندی دارم که ماه دیگه میره توی یک سال. از زمان تولدش یک انحراف در قسمت ستون فقراتش داشت برای همین دمش کج شده الان یک هفته هستش که در تنفسش دچار مشکل شده و بادهن نفس میکشه یه گوشه کز کرده امروز بهش مولتی ویتامین دادم کم وبیش غذامیخوره بینیش خیلی قرمز شده و همش میخوابه دیگه هم نمیخونه اگه ممکنه راهنماییم کنید. ممنون

Dr.Hossein.M.Al
11-02-2011, 01:17 PM
با سلام و احترام خدمت شما
ازاینکه به سایت دامپزشکان اعتماد کرده و سوالتان را مطرح کردید ازشما متشکریم

دوست عزیز با توجه به مواردی که ذکر کردید حتما باید عروس هلندی تان از نزدیک معاینه شده و در صورت لزوم عکس رادیولوژی از ستون مهره ها تهیه شود و ببینیم که این انحراف باعث تداخل در عملکرد بقیه ارگان ها میکند یا خیر ، ممکن هم هست که وجود بیماری باعث به وجود امدن این نشانه ها شده باشد
به شما پیشنهاد میکنم که به دکتردامپزشک و از ان بهتربه دکتر متخصص طیور و پرندگان زینتی برای انجام درمان مراجعه بفرمایید.

اگر باز هم سوالی بود خوشحال میشویم پاسخ ان را بدهیم

banafshe
11-02-2011, 01:29 PM
سلام مجدد .اگه آدرس و شماره تلفن یک متخصص رو برام بفرستید ممنون میشم .ولی اگر راهکاری برای درمانش دارین بهم بگید چون حالش داره بدتر میشه دیگه حال راه رفتن و غذا خوردن هم نداره میترسه بمیره.

Dr.Behshtian
11-02-2011, 02:38 PM
سلام دوست عزیز . به دامپزشکان خوش آمدید.
همان طور که مدیریت سایت توضیح داد مراجعه به دامپزشک متخصص بهترین کار است .
معاینه ی از راه دور کار دشواری اس و درمان قطعی را ارایه نمی توان کرد . کمکی که من می توان برای بهبود وضع عروس شما قبل از مراجعه به دکتر بکنم ، تنها چند نکته بهداشتی است . و این را بدانید که اگر پرنده ی شما با حالت خمیده نشسته یا سرش را در داخل پرهایش فرو برده یا اگر به طور مکرر احساس خواب آلودگی می کند آشکارا مشکوک به بیماری است .
پرنده خود را برای معاینه در قفس بزرگ و تمیزی که در کف کاغذ مومی قرار داده اید به مطب حمل کنید . قبل از معاینه او را از هرگونه استرس دور کنید . پرهای پروازی خارجی از مدفوع و کثافات تمیز شده باشد . امیدوارم عروس شما بهبود یابد .

banafshe
11-03-2011, 05:49 AM
دوباره سلام .عروس هلندیم حالش بدتر شده دیگه نمیتونه غذابخوره .ازوقتیکه هوا سرد شده اینطوری شده میخواستم بدونم ممکنه سرماخورده باشه.خواهش میکنم یک راه حل پیش پام بذارید دیگه نمیتونم با این وضع زار ونزار ببینمش قبلا خیلی شیطون وبامزه بود لطفا کمک کنید تا نمیره اگر لازم بود بگید تا فیلم یاعکسش رو براتون بفرستم خیلی متشکرم بابت همه راهنماییهاتون .

Dr.Hossein.M.Al
11-04-2011, 10:41 AM
در این تاپیک پاسخ داده شده است
عروس هلندی (http://irvet.ir/forum/newpostinthread4229.html)