PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خود عمل عقیم سازی گربه ماده تا چه حد خطرناکه ؟

rayka
11-11-2011, 10:48 PM
من یه بچه گربه ماده تقریبا 4 ماهه دارم که از الان بابت عمل جراحی عقیم سازیش نگرانم چون شنیدم ممکنه به هوش نیاد :19:
می خواستم بدونم سوای اینکه هر عمل جراحی ای می تونه خطرناک باشه ریسک این عمل تا چه حده ؟ و آیا اکثر گربه ها توانایی تحمل این جراجی رو دارن یا نه ؟
و آیا دامپزشک می تونه با معاینه گربه احتمالا موفق بودن یا نبودن عمل رو برام مشخص کنه ؟
پیشاپیش ممنونم از توجهتون :)

Dr.Hossein.M.Al
11-12-2011, 11:16 AM
با سلام و احترام
از اینکه به سایت دامپزشکان اعتماد کرده و ان را برای مطرح کردن سوالتان انتخاب کردید ازشما متشکریم
در رابطه با سوالاتی که پرسیدید :

من یه بچه گربه ماده تقریبا 4 ماهه دارم که از الان بابت عمل جراحی عقیم سازیش نگرانم چون شنیدم ممکنه به هوش نیاد :19:
به هوش امدن یا نیامدن به نوع عمل دامپزشک جراح وضعیت گربه بستگی دارد اما بروز این مشکل بسیارکم است و معمولا به دلیل مصرف بیش از حد بیهوشی یا استفاده از مواد با کیفیت پایین به وجود می اید پس اگر به کلینیک یا بیمارستان دامپزشکی معتبر و خوبی مراجعه کنید احتمال بروزاین مشکل به نزدیک صفر می رسد.

ریسک این عمل تا چه حده ؟
ریسک پایین است

آیا اکثر گربه ها توانایی تحمل این جراجی رو دارن یا نه ؟
بله توانایی را دارند

آیا دامپزشک می تونه با معاینه گربه احتمالا موفق بودن یا نبودن عمل رو برام مشخص کنه ؟
بله دامپزشک این توانایی را دارد و در اکثر اوقات عمل موفقیت امیز است:68:

پیشاپیش ممنونم از توجهتون :)
خواهش میکنم :)
اگر باز هم سوالی بود خوشحال میشویم پاسخ ان را بدهیم

rayka
11-12-2011, 12:56 PM
خیلی ممنونم ... تا حد زیادی نگرانیم رفع شد ... :)