PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : يه گربه پيدا كردم

papi2005
12-18-2011, 10:05 AM
با سلام
هفته قبل توي مسير كارك كه يه شهرك صنعتي يه گربه كوچولو ديدم كه داره پياده مي ره گرفتمش ديدم يخ كرده و دماغ و دهنش سفيد شده از سرما بردم خونه تا دو روز كنار بخاي خواب بود هيچي نمي خورد كم كم بهتر شد كمب گوشت خورد الانم خوب غذا مي خوره اما خيلي ضعيفه اصلا روحيه خوبي نداره از ونجايي كه قبلا خودم گربه داشتم مي دونم كه نبايد اينطور باشه يبوست هم داشت الان كمي بهتر شده اما خيلي عصبيه وقتي ميو ميكنه تصوير داره صدا نداره بعد از گذشت يك هفته فكر مي كردم خوب بشه اما نشده يه بار هم شستمش خيلي آروم بود فكر مي كردم ديگه خوب شده اما الان متوجه شدم يه چيزي مث زخم پايين تر از گلوش هست كه نمي ذاره ببينم چيه مث يه خراش بلند كه هي خودش با دندون گير مي ده بهش انگار مي خواد بكندش. خيلي بوي بدي مداد شستمش بوش خوب شداما بعد دو روز مي بينم ازون قسنت بدنش كه زخمه خيلي بوي بدي مياد نگرانشم نمي دونم چكار كنم خواهش مي كنم راهنماييم كنيد گربه رو اوردم محل كارم فقط روزا وقت دارم بهش برسم
ممنون