PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی برای بهتر کردن وضعیت سایت و انجمن (لطفا همه شرکت کنید )

Dr.Hossein.M.Al
09-16-2013, 07:57 PM
سلام خدمت تمامی کاربران و دوستانی که این موضوع رو دارند مطالعه کنند.:bouquet2:
با مدیران سایت مدتی پیش صحبت بر این شده بود که چطور می تونیم وضعیت سایت و انجمن رو بهتر کنیم .:36:همانطور که مشاهده می کنید ، نتیجه این صحبت ها تغییر اساسی در شکل سایت بود که صورت گرفت و ان را امروزی کردیم و از جدیدترین متود های برنامه نویسی در اون استفاده شد.
از برنامه های بعدی خرید سرورهای اختصاصی بود که از مزایای اون می تونم افزایش سرعت لود سایت اشاره کنم که این مهم هم مدتی پیش انجام شد.
برنامه های دیگری هم در دست انجام هست که خارج از حوصله این پست هست.
از شما دوست عزیزی که دارید این مطلب رو میخونید تقاضا داریم که نظرتان را برای بهبود وضعیت انجمن و سایت بیان کنید :painting:
خوب شاید بپرسید این نظرات شامل چه بخش هایی میشه ؟ :61:
این نظرات شامل همه چیز میشه ، از ظاهر سایت گرفته تا مطالب انجمن و بخش ها .
1-به طور کلی چه چیزهایی رو می پسندید ؟
2-چه کارهایی صورت بگیره که کار با راحتر بشه ؟
و از این موضوع ها ...:bubblesmiley:
پیش ا پیش از نظرات شما سپاسگزاریم:wqvtb6gh5g7f:
به امید بهتر شدن :32:

http://forums.dampezeshkan.com/attachments/574d1379362027-nature.jpg

shadi
09-19-2013, 07:14 PM
با سلام . ممنونم از زحماتی که کشیدید.فضا را یه کم خودمونی تر کنید بهتره.چون گاهی یه مطلب ساده انقدر پیچیده گفته میشه تو سایت که من که دامپزشکم اعتماد بنفسمو از دست میدم.اجازه بدیم هر کس با هر سطح سوادی بتونه اظهار نظر کنه تا انشاالله پیشرقت حاصل بشه.
موفق باشید

Dr.Hossein.M.Al
09-19-2013, 11:32 PM
با سلام . ممنونم از زحماتی که کشیدید.فضا را یه کم خودمونی تر کنید بهتره.چون گاهی یه مطلب ساده انقدر پیچیده گفته میشه تو سایت که من که دامپزشکم اعتماد بنفسمو از دست میدم.اجازه بدیم هر کس با هر سطح سوادی بتونه اظهار نظر کنه تا انشاالله پیشرقت حاصل بشه.
موفق باشید

مرسی شادی عزیز از اینکه در این نظر سنجی شرکت کردید.
اشاره کردید که یک مطلب ساده ، پیچیده گفته میشه . میتونید یکم این موضوع رو باز تر کنید ؟ چرا اعتماد به نفستون رو از دست میدید ؟ :tennissmiley:

shadi
09-23-2013, 07:07 PM
این سایت یکی از عوامل دلگرمی من به دامپزشکی بوده و الان واقعا خوشحالم که عضوم اما نمیدونم چرا حس میکنم داره منجمد میشه وشایدم این حس من باشه و ناشی از کم کاری خودم.شما فقط پاسخگوی سوالات بقیه نباشید گاهی سوال مطرح کنید بقیه جواب بدن.

parvin
09-24-2013, 09:01 PM
با سلام و شادباش ! به نظر من همه چیز خوب و عالیه . برای من که واقعا مثمر ثمر بوده و هست . کمک و رفع نگرانی کمترین هدیه سایت شماست . به امید موفقیت بیشتر

milad
09-25-2013, 04:31 PM
موفق باشید
من هم با حرف شما کاملا موافقم ، ولی چطور میشه خودمونیش کرد؟
البته من می خواستم پیشنهاد بدم که یک سری بخش عمومی مثل معرفی حیوان خانگی خود ، و چیز هایی از این دست را قرار بدهند ولی یک جورای سایت از حالت دامپزشکی بودن در میاد و بیشتر شبیه سایت های تفریحی میشه
نظر شما چیه؟
بخش خاصی رو مدنظر داری؟

Dr.Hossein.M.Al
09-25-2013, 05:35 PM
این سایت یکی از عوامل دلگرمی من به دامپزشکی بوده و الان واقعا خوشحالم که عضوم اما نمیدونم چرا حس میکنم داره منجمد میشه وشایدم این حس من باشه و ناشی از کم کاری خودم.شما فقط پاسخگوی سوالات بقیه نباشید گاهی سوال مطرح کنید بقیه جواب بدن.
حس می کنید داره منجمد میشه تا حدی باهاتون موافقم ، شاید هم تا حدی تقصیر از من بوده ، اول کار که سایت و انجمن رو زدیم تعداد کسانی که با من همکاری می کردند 3 نفر بود که باعث شده بود که هم انجمن و سایت به روز باشه و هم یک جو گرمی به وجود امده بود اما متاسفانه به دلایل مختلفی مثل کار و تحصیل در خارج کشور باعث ایجاد فاصله و کم رنگ شدن این همکاری شد و الان به جر کاربران مدیریت سایت و انجمن به عهده من هست ، من هستم و مدیریت یک سایت و انجمن و کلی کارهای خارج این سایت مثل کلینیک که واقعا انرژی از ادم میگیره .

من هم دوست ندارم فقط پاسخ گو باشم هر کدوم از شما دوستان اگر میتونید سوال کاربری رو جواب بدید حالا با هر سطح دانش من خیلی هم خوشحال میشم و استقبال می کنم .
بحث سوال مطرح کردن فکر خوبیه تو فکرش هم بودم که سوالات کیس ریپورت مطرح کنم اگر سوالات خاص دیگری مد نظر دارید بفرمایید تا روش بحث بشه.

Dr.Shayan
09-29-2013, 06:49 PM
حس می کنید داره منجمد میشه تا حدی باهاتون موافقم ، شاید هم تا حدی تقصیر از من بوده ، اول کار که سایت و انجمن رو زدیم تعداد کسانی که با من همکاری می کردند 3 نفر بود که باعث شده بود که هم انجمن و سایت به روز باشه و هم یک جو گرمی به وجود امده بود اما متاسفانه به دلایل مختلفی مثل کار و تحصیل در خارج کشور باعث ایجاد فاصله و کم رنگ شدن این همکاری شد و الان به جر کاربران مدیریت سایت و انجمن به عهده من هست ، من هستم و مدیریت یک سایت و انجمن و کلی کارهای خارج این سایت مثل کلینیک که واقعا انرژی از ادم میگیره .

من هم دوست ندارم فقط پاسخ گو باشم هر کدوم از شما دوستان اگر میتونید سوال کاربری رو جواب بدید حالا با هر سطح دانش من خیلی هم خوشحال میشم و استقبال می کنم .
بحث سوال مطرح کردن فکر خوبیه تو فکرش هم بودم که سوالات کیس ریپورت مطرح کنم اگر سوالات خاص دیگری مد نظر دارید بفرمایید تا روش بحث بشه.

[QUOTE=shadi;8797]این سایت یکی از عوامل دلگرمی من به دامپزشکی بوده و الان واقعا خوشحالم که عضوم اما نمیدونم چرا حس میکنم داره منجمد میشه وشایدم این حس من باشه و ناشی از کم کاری خودم.شما فقط پاسخگوی سوالات بقیه نباشید گاهی سوال مطرح کنید بقیه جواب بدن.

با سلام و شادباش ! به نظر من همه چیز خوب و عالیه . برای من که واقعا مثمر ثمر بوده و هست . کمک و رفع نگرانی کمترین هدیه سایت شماست . به امید موفقیت بیشتر

با سلام به همه شما دوستان و همکاران عزیز

هر اتفاقی و هر اشتباهی بوده گذشته و به جایی واشکافی مسائل گذاشته هنوز هم می توان از بین کاربران این سایت هنوزم میشه نفراتی را جایگزین نفرات قبلی کم کرد.برای پیدا کردن اونها و جذب کردن این عزیزان از همین جمع شروع کنید و بعد با پیغام و هزار و یک راه دیگه که حتما هست. از طرفی هم این سایت تخصصی است در نتیجه سردی و سنگینی خاص خودش را دارد ولی نباید به سردی 273- کلوین شود :D
بعد،باید راهی پیدا کرد که فعالیت در سایت برایش حائز اهمیت و دلگرم کننده باشد و انها را نسبت به سایت متحد ، مسئول و به نوعی سایت را از خود بدانند.

نهایتا اگر دلسوز حرفه خود هستین سایتش را در شآنی بسازید که خودتان را راضی کند.

موفق باشید

Soroush Gh
09-30-2013, 10:24 PM
یادمه ترم 1 بودم دنبال سایتای دامپزشکی بودم به طور اتفاقی افتادم تو این سایت و الانم اینجام...خیلی کار مهمی کردید که سایتی واسه رشته ی ضعیف و از چشم افتاده ی دامپزشکی زدین:19:
چون قصد بهتر کردن سایته من بحثی در مورد فواید سایت و تشکر از مدیران و... نمیکنم و میرم سر اصل مطلب!
بخش کتاب هاتون یکم داره قدیمی میشه خیلی کتاب هایی که ما باهاش سر و کار داریم هم جاشون خالیه...
بخش دام بزرگتون زیاد فعال نیست با کمال تاسف...به نظرم بد نیست یه چت باکس هم بذارید که به صورت انلاین کاربرها به هم مشورت و گفتگو کننوهم از اسپم جلوگیری میشه هم راحت تر از PM دادنه.
بخش کیس ریپورت زیاد فعال نیست
من ترمای اول ام و هنوز به کلینیک نرسیدم اما اگه کیس مفیدی میدیدم حتما با بقیه به اشتراک میذاشتم شما ها که دکترید و سوادتون از ما بیشتره و با کیس سر و کار دارید این بخشو اباد کنید:3120:
هممون میدونیم دامپزشکا سوادی که باید را ندارن و همه پاس میکنن میرن جلو...اما حالا که یه انجمنی باز کردید و زحمت کشیدید بیایید از اطلاعات هم استفاده کنیم حسی که من توی این انجمن دارم اینه که کسی زیاد به کسی اطلاعات نمیده چون همه فکر میکنیم واسه خودمون رقیب درست میکنیم و ...!
مطالبی بذارید که واسه همه مهم باشه مثلا وضعیت کار در خارج کشور.کدوم کشور واسه چه فیلدی بهتره.هزینه هاش و... چجوری برای journal مقاله بنویسیم؟از کجا شروع کنیم و ...
از اشتباهایی بگید که کردید و دوست دارید بقیه تکرار نکنن و ...
اگه لطف کنید کتابای مصور بیشتر بزارید چون کتابی که عکس داره ادم راحت تر درکش میکنه و نیازی نیست ترمای بالا هم باشی.مثلا روش تزریق و مواردی مثه اونو به صورت عکس یا فیلم قرار بدید
ایده ی صفحه ی اخبار هم خیلی خوبه امیدوارم خبر های بیشتری ببینیم
تشکر از مدیران و ادمین:thankyou:

dvm hashemi
10-04-2013, 06:49 PM
با سلامو خسته نباشید.سایته خوبیه ومطالب کاربردی زیادی داره.اما 1کم دیر به روز میشه.بهتره که بیشتر وقت صرفش بشه.با تشکر وآرزوی بهتر شدن سایت

Hamoon
10-06-2013, 10:47 AM
ضمن عرض ادب و سلام خدمت دوستان و مدیران سایت

اول از همه جا داره یه تشکر ویژه از مدیریت سایت داشته باشم واقعا جای خالی همچین فرومی حس میشد به امید روزی که این سایت بزرگترین رفرانس جامعه ی دامپزشکان قرار بگیره انشاالله

اولین موردی که به نظر حقیر کمی نا خوشایند میاد اسمایلی های سایت هست به نظرم این اسمایلی های متحرک در شان این انجمن نیست..

و مورد بعدی اضافه کردن قسمت لایک و آنلایک هست البته نه به صورت سبک که شان سایت پایین بیاد..به این صورت که پایین هر پست یک علامت(+) به نشان لایک و کنارش یک علامت (-) به نشان آنلایک گذاشته بشه و جلوی این هم یه شمارش گر قرار بگیره و مهمتر از همه اینکه توو پروفایل هر کاربر این امکان وجود داشته باشه که تعداد مثبت هایی رو که دریافت کرده برای عموم نمایش بده..این قابلیت به اعضا این امکان رو میده که افرادی که فعالیت زیاد دارند رو شناسایی کنه..خیلی ها هستند که مثلا 400 تا پست دادند که 300 تاش اسپم بوده پس نمیشه بر اساس تعداد بالای پست به میزان فعالیت مفید کاربر پی برد..منتهی این آیتم این ویژگی رو داره افراد رو بر اساس فعالیت مفید و علم دسته بندی میکنه.
نمونه ی کاری که مد نظر حقیر هست رو من تا حالا توو فروم Military.ir - The First Military Reference Forum Site in Iran (http://www.military.ir/forums/) دیدم..

با سپاس فراوان

zahra00721
10-08-2013, 06:37 PM
fk koonam mn az hamatoon kochik taram choon sale badi entekhab reshte mikoonam ama az bache gi asheghe heyvon ha boodam mikham dar ayande dampezeshk bsham baram doa kinin MRC:18::18::18::18:

مهندس علیمحمدی
03-06-2014, 06:50 AM
با سلام و خسته نباشید: از اینکه در سایت شما عضو شدم خوشحالم سالها روی کاسکو فعالیت میکنم مهندس دامپرورم حاضرم با کمال میل در زمینه تغذیه، پرورش، رفتارشناسی .... کاسکو با شما همکاری کنم، بنظر من اگه مهندسهای دامپروری و دامپزشکان عزیز(که شخصا ارادت خاصی بهشون دارم) دست به دست هم بدهند، میتونن مشکلات زیادی رو از حیوانات حل کنند، در واقع ما مکمل همدیگریم. ممنون مهندس رسول علیمحمدی

SeTii
03-07-2014, 03:23 PM
سایتتون خیلی عالیه .. مخصوصا سوالها و جوابهایی که مطرح میشه خیلی به اعضا کمک میکنه... فقط یه انتقاد دارم چرا بعضی از قسمتها مثه پرسش و پاسخ به بعضی سوالها اصلا جواب نمیدین؟
مثلا من هفته پیش یه سوال درمورد بیماری مرغ مینا پرسیدم با اینکه بیشتر از 150 بازدید داشته اما حتی یک پاسخ به سوال داده نشده !!!

javadco
03-16-2014, 04:15 PM
حضور رئیس انجمن و دکتر دامپزشک آقا حسین عرض سلام و ادب و احترام دارم.

انجمن شما برای اینجانب که اطلاعاتی درباره مسائل دامپزشکی ندارم و شخص عادی هستم بسیار تخصصی و خشک و دانشگاهی میباشد.

در صفحه اصلی انجمن بــجای عکس های کوچک و ریز دام و طیور و حیوانات خانگی و غیره از عکس های بزرگ و (آسان محور) برای عوام جامعه استفاده کنید.

بهترین تبلیغ در سایت رنگهای چشم نواز و عکس های فلش زیبا میباشد که کنجکاوی همه جامعه مجازی را حتی اگر علاقه ای هم به دامپزشکی نداشته باشند جلب خواهد نمود.

در سایت اصلی و انجمن از رنگ سفید زیاد استفاده شده است که باعث دلزدگی و آزار چشم میباشد...

رنگ header انجمن نسبتاً خوب است ولی سایت متاسفانه باز هم پس زمینه سفید دارد...

فکر کنم در دروس دانشگاهی شما نیز درسی به نام اصول ارائه نوشتاری و گفتاری داشته اید؟

رنگ بندی و کار گرافیکی و (فلش) در سایت بسیار مهم میباشد.

چشم بنده بعد از تایپ این نامه بسیار درد گرفت چون همه جا سفید است.... حتی پشت زمینه نامه...

بروز بودن و پاسخ سریع دادن و ایجاد زیرمجموعه مدیریتی سایت و انجمن باعث ارتقا و بازدید بیشتر میشود.

کمی خودمانی حرف زدن خوب است و خشک و کتابی و دانشگاهی حرف نزدن و دوستانه برخورد کردن باعث احترام بیشتر و متقابل میشود.

اجازه پاسخ دادن تمامی افراد زیر نظر دامپزشک انجمن و تند برخورد نکردن ایشان و رد نکردن تمامی پاسخِ پاسخ دهنده آماتور و زیرپا نگزاشتن نیت خیر خواه پاسخ دهنده حتی اگر اشتباه کرده باشد... و اصلاح با ملایمت دامپزشک محترم بسیار راهگشا و اثر بخش خواهد بود و باعث بالا رفتن کاربران خواهد شد.

تبلیغ در انجمن های دیگر و تبادل آن بین شما و دیگر انجمن ها بسیار مفید خواهد بود.

ایجاد صفحه فیسبوک (اگر ساخته شده است نمیدانم) موثر است.

وقت گزاشتن بر مطالب و سوالات بازدید کنندگان و ایجاد تلفن تماس با دامپزشکان سر ساعت مشخص شده... جهت پاسخ به سوالات...(سوال و جواب آنلاین زیاد بین ایرانی ها رواج ندارد متاسفانه )

تبلیغ در سایت سازمان دامپزشکی کل کشور و یا استانهای مختلف.

تبلیغ رایگان در کنار سایت (سمت چپ) اسامی سایت های دامپزشکی استانهای مختلف کشور... و تبادل لینک تبلیغاتی بین آنها...

تبلیغ در بین خود دامپزشکان ، مثلا : فروش 500 عدد قرص فلان دارو برای بیماری فلان هم بصورت عمده و هم بصورت جزئی تماس با ما شماره تلفن ......

اجاره کلینیک دامپزشکی در فلان استان....

کاریابی برای دامپزشکان بیکار یا مثلا گرفتن 10 کاردان دامپزکی جهت زبح شرعی توسط دامپزشکی استان تهران....

فروش داروخانه دامپزکی یا جواز کسب آن در استان فلان....

فروش 4 قلاده سگ واکسن زده تحت نظارت دامپزشکی و دارای شناسنامه از اداره دامپزشکی کل کشور.

خیلی چیز های دیگه هست مدیران محترم...

ولی اصلی ترین کار خود را بروی تبلیغات بگزارید... فعلا تبلیغات در بین سایت ها و ارتباط با انجمن های نیمه مرتبط با حیوانات و غیره...

موفق باشید...

محمد جواد از شیراز

Dr.Hossein.M.Al
04-02-2014, 07:31 PM
ضمن عرض ادب و سلام خدمت دوستان و مدیران سایت

اول از همه جا داره یه تشکر ویژه از مدیریت سایت داشته باشم واقعا جای خالی همچین فرومی حس میشد به امید روزی که این سایت بزرگترین رفرانس جامعه ی دامپزشکان قرار بگیره انشاالله

اولین موردی که به نظر حقیر کمی نا خوشایند میاد اسمایلی های سایت هست به نظرم این اسمایلی های متحرک در شان این انجمن نیست..

و مورد بعدی اضافه کردن قسمت لایک و آنلایک هست البته نه به صورت سبک که شان سایت پایین بیاد..به این صورت که پایین هر پست یک علامت(+) به نشان لایک و کنارش یک علامت (-) به نشان آنلایک گذاشته بشه و جلوی این هم یه شمارش گر قرار بگیره و مهمتر از همه اینکه توو پروفایل هر کاربر این امکان وجود داشته باشه که تعداد مثبت هایی رو که دریافت کرده برای عموم نمایش بده..این قابلیت به اعضا این امکان رو میده که افرادی که فعالیت زیاد دارند رو شناسایی کنه..خیلی ها هستند که مثلا 400 تا پست دادند که 300 تاش اسپم بوده پس نمیشه بر اساس تعداد بالای پست به میزان فعالیت مفید کاربر پی برد..منتهی این آیتم این ویژگی رو داره افراد رو بر اساس فعالیت مفید و علم دسته بندی میکنه.
نمونه ی کاری که مد نظر حقیر هست رو من تا حالا توو فروم Military.ir - The First Military Reference Forum Site in Iran (http://www.military.ir/forums/) دیدم..

با سپاس فراوان
مرسی هامون از نظراتی که دادی ، اسمایل ها به صورت از پیش تعیین شده قرار داشتن ولی به این موضوع رسیدگی میشه ، در رابطه با پلاس دادن به مطالب هم قرار هست که این بخش مجددا فعال بشه

Dr.Hossein.M.Al
04-02-2014, 07:35 PM
fk koonam mn az hamatoon kochik taram choon sale badi entekhab reshte mikoonam ama az bache gi asheghe heyvon ha boodam mikham dar ayande dampezeshk bsham baram doa kinin MRC:18::18::18::18:

انشالله موفق باشی ، ارزوهاتو دنبال کن :)

Dr.Hossein.M.Al
04-02-2014, 07:45 PM
با سلام و خسته نباشید: از اینکه در سایت شما عضو شدم خوشحالم سالها روی کاسکو فعالیت میکنم مهندس دامپرورم حاضرم با کمال میل در زمینه تغذیه، پرورش، رفتارشناسی .... کاسکو با شما همکاری کنم، بنظر من اگه مهندسهای دامپروری و دامپزشکان عزیز(که شخصا ارادت خاصی بهشون دارم) دست به دست هم بدهند، میتونن مشکلات زیادی رو از حیوانات حل کنند، در واقع ما مکمل همدیگریم. ممنون مهندس رسول علیمحمدی

سلام مهندس عزیز ، شما هم خسته نباشید
فکر خوبیه مهندس جان شما اطلاعاتی که در این خصوص جمع اوری کردید رو داخل انجمن در قالب یک پست قرار بدید تا در رابطه با این موضوع بتونیم بحث کنیم و از نظرات دیگر دامپزشکان هم اطلاعات بدست بیاریم .

Dr.Hossein.M.Al
04-02-2014, 07:49 PM
حضور رئیس انجمن و دکتر دامپزشک آقا حسین عرض سلام و ادب و احترام دارم.

انجمن شما برای اینجانب که اطلاعاتی درباره مسائل دامپزشکی ندارم و شخص عادی هستم بسیار تخصصی و خشک و دانشگاهی میباشد.

در صفحه اصلی انجمن بــجای عکس های کوچک و ریز دام و طیور و حیوانات خانگی و غیره از عکس های بزرگ و (آسان محور) برای عوام جامعه استفاده کنید.

بهترین تبلیغ در سایت رنگهای چشم نواز و عکس های فلش زیبا میباشد که کنجکاوی همه جامعه مجازی را حتی اگر علاقه ای هم به دامپزشکی نداشته باشند جلب خواهد نمود.

در سایت اصلی و انجمن از رنگ سفید زیاد استفاده شده است که باعث دلزدگی و آزار چشم میباشد...

رنگ header انجمن نسبتاً خوب است ولی سایت متاسفانه باز هم پس زمینه سفید دارد...

فکر کنم در دروس دانشگاهی شما نیز درسی به نام اصول ارائه نوشتاری و گفتاری داشته اید؟

رنگ بندی و کار گرافیکی و (فلش) در سایت بسیار مهم میباشد.

چشم بنده بعد از تایپ این نامه بسیار درد گرفت چون همه جا سفید است.... حتی پشت زمینه نامه...

بروز بودن و پاسخ سریع دادن و ایجاد زیرمجموعه مدیریتی سایت و انجمن باعث ارتقا و بازدید بیشتر میشود.

کمی خودمانی حرف زدن خوب است و خشک و کتابی و دانشگاهی حرف نزدن و دوستانه برخورد کردن باعث احترام بیشتر و متقابل میشود.

اجازه پاسخ دادن تمامی افراد زیر نظر دامپزشک انجمن و تند برخورد نکردن ایشان و رد نکردن تمامی پاسخِ پاسخ دهنده آماتور و زیرپا نگزاشتن نیت خیر خواه پاسخ دهنده حتی اگر اشتباه کرده باشد... و اصلاح با ملایمت دامپزشک محترم بسیار راهگشا و اثر بخش خواهد بود و باعث بالا رفتن کاربران خواهد شد.

تبلیغ در انجمن های دیگر و تبادل آن بین شما و دیگر انجمن ها بسیار مفید خواهد بود.

ایجاد صفحه فیسبوک (اگر ساخته شده است نمیدانم) موثر است.

وقت گزاشتن بر مطالب و سوالات بازدید کنندگان و ایجاد تلفن تماس با دامپزشکان سر ساعت مشخص شده... جهت پاسخ به سوالات...(سوال و جواب آنلاین زیاد بین ایرانی ها رواج ندارد متاسفانه )

تبلیغ در سایت سازمان دامپزشکی کل کشور و یا استانهای مختلف.

تبلیغ رایگان در کنار سایت (سمت چپ) اسامی سایت های دامپزشکی استانهای مختلف کشور... و تبادل لینک تبلیغاتی بین آنها...

تبلیغ در بین خود دامپزشکان ، مثلا : فروش 500 عدد قرص فلان دارو برای بیماری فلان هم بصورت عمده و هم بصورت جزئی تماس با ما شماره تلفن ......

اجاره کلینیک دامپزشکی در فلان استان....

کاریابی برای دامپزشکان بیکار یا مثلا گرفتن 10 کاردان دامپزکی جهت زبح شرعی توسط دامپزشکی استان تهران....

فروش داروخانه دامپزکی یا جواز کسب آن در استان فلان....

فروش 4 قلاده سگ واکسن زده تحت نظارت دامپزشکی و دارای شناسنامه از اداره دامپزشکی کل کشور.

خیلی چیز های دیگه هست مدیران محترم...

ولی اصلی ترین کار خود را بروی تبلیغات بگزارید... فعلا تبلیغات در بین سایت ها و ارتباط با انجمن های نیمه مرتبط با حیوانات و غیره...

موفق باشید...

محمد جواد از شیراز

سلام محمد جواد جان
قبل از هر چیز یک خدا قوت باید بهت بگم که اینقدر زمان گذاشتی و این مطالب رو نوشتی . قبل از هر چیز یک سوال داشتم میخواستم بدونم که نور مانیتورت تنظیم بود چون من و سایر بچه ها که ازشون پرسیدم با مسئله نور انجمن مشکلی ندارشتند اما در نظر میگیرم این موضوع رو .
اما تعدادی از پیشنهاداتت کاربردی و یاداوری کننده بود برای من ، باز هم ازت ممنونم اگر باز هم نظری داشتی خوشحال میشیم بشنویم.
با سپاس فراوان

pejman_ee
04-03-2014, 06:45 PM
من نمیدونم میشه اینجا مثلا یه صفحه چت آنلاین گذاشت یا نه که اگر کسی حیوونش خدایی نکرده ناراحتی اورژانسی داشت بشه یجوری کمکش کرد.
یا جدا از اون به جواب رسیدن خیلی سریع اتفاق میوفته .
بازم ممنون از سایتتون که به امثال ماها که اطلاعاتی علمی نداریم کمک میکنه . مرسی

zigil
05-27-2014, 09:23 PM
ممنون از سایت خوبتون و راهنمایی هایی که میکنید. متاسفانه به دلیل برخی از مشکلات در برخی مناطق دام پزشک مجرب حضور نداره و اگر هم باشه تعدادشون بسیار اندک و کم هستش که دسترسی بهشون متاسفانه امکان پذیر نیست. این انجمن کمک شایانی برای رفع این مشکل میتونه به همه حیوان دوستان بکنه
با تشکر فراوان از شما

saman1364
07-11-2014, 03:12 PM
خدا خیرتون بده با زدن همچین انجمنی کاره بزرگی کردید
کاره خیری هستش
واقعا از مطالب دارم استفاده میکنم
فقط جوابای سوالات دیر داده میشه .
شما که زخمت کشیدید همچین انجمنی زدید پس نزارید به قول دوستان منجمد بشه .

amir1528
07-17-2014, 07:01 AM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
واقعا ممنون از این همه اطلاعاتی که در اختیار ما گذاشتید
همه چیز عالیه
فقط شاید جواب سوالها یه کمی دیر داده میشه و من مشکل دیگه ای نمیبینم
این نظر من هست .
بازم ممنون از سایت خوبتون:gol:

mr mohammad
07-19-2014, 12:58 PM
سلام
از این که با سایت خوبتان آشنا شدم بسیار خوشحالم
واقعا کمبودش در بین وبسایت های فارسی احساس می شد
چند انتقاد:
1-وجود یک چت باکس در فروم احساس میشود
2-تمام راهنما را مطالعه کردم اما در صفحه دامپزشک آنلاین بخش پرندگان زینتی:

شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
شما امکان ویرایش پست های خود را دارید .
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید چگونه میتوانم سوالم را مطرح کنم

shabahang.morteza
07-23-2014, 01:03 PM
عالیه خیلی خوشحال شدم همچین سایتی دیدم

saeed210
07-23-2014, 06:28 PM
عالی؟ :)) یه هفته پیش سوال پرسیدم هنوز هیچکی جواب نداده :دی
جمع کنن بهتره

Dr.Hossein.M.Al
07-25-2014, 07:30 AM
خدا خیرتون بده با زدن همچین انجمنی کاره بزرگی کردید
کاره خیری هستش
واقعا از مطالب دارم استفاده میکنم
فقط جوابای سوالات دیر داده میشه .
شما که زخمت کشیدید همچین انجمنی زدید پس نزارید به قول دوستان منجمد بشه .
به دلیل مشغله های کاری زیاد و حجم زیاد سوالات امکان پاسخ گویی سریع وجود نداره ، اما سعی می کنم سریعتر به سوالات شما پاسخ و راهنمایی لازم رو بدهم.

سلام
از این که با سایت خوبتان آشنا شدم بسیار خوشحالم
واقعا کمبودش در بین وبسایت های فارسی احساس می شد
چند انتقاد:
1-وجود یک چت باکس در فروم احساس میشود
2-تمام راهنما را مطالعه کردم اما در صفحه دامپزشک آنلاین بخش پرندگان زینتی:

شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
شما امکان ویرایش پست های خود را دارید .
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید چگونه میتوانم سوالم را مطرح کنم
دامپزشک آنلاین غیرفعال می باشد و در حال بررسی برای فعال کردن مجدد ان هستیم.

عالیه خیلی خوشحال شدم همچین سایتی دیدم
ما هم خوشحالیم که شما رو دیدیم :)

mr_vmp
08-08-2014, 09:03 AM
مرسی از سلیت خوبتون

mr_vmp
08-08-2014, 09:04 AM
خیلی عالیه همینجور ادامه بدبد

siavashzandi
08-13-2014, 03:50 AM
سلام. من ١سگ تريير دارم كه چند روزى مهمونمه، خيلى بد غذا ميخوره . مثلا تخم مرغ ١بار ميخوره ١بارم با اينكه مطمعنم گرسنه هست نميخوره، اصلا بگين چند وعده غذا بايد بهش بدم و چه ساعتى بايد بدم ، اين سگ ٦ كيلو وزن دارد.. مرسى منتظره جواب شما هستم؟

YASIN3970
08-14-2014, 03:03 AM
سلام
ایرادی که داره سایت نظم نداره هر کی میاد برای خودش یک صفحه باز می کنه و مشکلشو میگه:76: بهترین راه اینست که یک صفحه یا موضوع برای فقط تغذیه یا بیمار .... یک پرنده یا حیوان باشه تا از پرسیدن سوال تکراری و مشکل پیدا کردن ....................:40:
ینده وقتی وارد موضوعی میشم نمی دونم اونو کجا پیدا کنم از بس صفحات زیاد هست آدمو نا امید میکنه:37::shame:
با تشکر از مدیران و کسانی که برای بهتر شدن سایت تلاش میکنن:25:
گزینه تشکر برام غیر فعال هست

اکرم کرمی
08-16-2014, 01:26 PM
باعرض سلام وخسثه نباشید لطفا جواب سوالها را دقیق بگویید چون من هم یک کاسکو نازدارم اسمش فندق نمیخوام هیچ وقت مشکلی داشته باشه چون ازشما راهنمایی میگیرم بانهایت تشکر

مینا کوچولو
09-04-2014, 06:33 AM
لطفا سرعت رو

مینا کوچولو
09-04-2014, 06:41 AM
سلام لطفا نظم سایت رو برقرار کنین و برای هر حیوون یک بخش بزارین تا همونجا پرسش وپاسخ بشه سوال هارو هم زود جواب بدهید من یه مینا دارم که برای نگه داریش از مطالب شما استفاده میکنم .مرسی سایتتون خیلی مفیده.

hassanyasini
09-14-2014, 10:35 AM
سلام
عالیه

Mostafa74
09-14-2014, 12:28 PM
بازدید کننده پایینه و انجمن به اون صورت فعال نیست

امید2014
10-04-2014, 11:44 AM
به نظر من که سایت خوبیه ولی یه مشکل کوچیک داره مشکل اینه که زود جواب مشکلات حیواناتی که از شما پرسیده میشه رو نمیدین ممنون رسیدگی کنید
:gol:

khaste
10-25-2014, 10:49 PM
ســــلـــــآم.
ایـــــنـــــجــــا عــــآلــــیـــــه.
هـــــیـــــچ مــــشـــــکــــلــــی نــــدآره,فــــقــــط نــــمــــیــــدونــــم چــــرآ کــــســــی بــــه ســــوالــــای مـــــن جـــــوآب نـــــمـــــیــــده.:16::(50):

مینای قشنگ من
11-10-2014, 07:09 PM
با سلام و روز بخیر من تازه امروز با این سایت آشنا شدم و در همین چند ساعت احساس خوبی نسبت به سایت پیدا کردم امید وارم که دامپزشکان عزیز که باسایت همکاری میکنند اطلاعات خوبی را در مورد نگهداری حیوانات خانگی به کاربرانشان بدهند و باعث نشات دوستان شود ایمان داشته باشند که با این کار نه تنها از مشتریان مطبهایشان کم نمیشود بلکه رونق بیشتری پیدا میکند کارشان چون مردم با نوع کار اونها بیشتر آشنا میشوند و به اونها احساس نیاز میکنند به هر حال ارزوی موفیقت و سر بلندی برای کاگزاران سایت دارم پیروز باشید==شریفی

مینای قشنگ من
11-10-2014, 07:12 PM
سلام من در پیام خصوصی عرض کردم چون ترسیدم اینجا هم عرض میکنم مینای قشنگ من نزدیک به دو ماه است که اسهال داره و جدیدأ متوجه شدم انگوشت هایش هم داره سیاه میشه لطفأ ارشادم کنید واگه امکان داره در حوالی تهرانسر یک دامپزشک به بنده معرفی نمایید ممنونم

gilgol
11-17-2014, 11:40 PM
با درود فراوان به همه دوستان
من تازه عضو شدم و امیدوارم همگی بتونیم تجربیاتمونو درست و صادقانه با هم در میون بذاریم

alirezamooiny
12-16-2014, 06:05 PM
,,,,,,,,,,,,,,,

ansari
01-12-2015, 05:07 AM
سلام چند روز پیش یک مورد اسب دیدم زمین گیر شده بود واز ناحیه سم دست لنگش داشت بدون علایم تنفسی .تب شدید و عرق کرده بود .به فلونکسین جواب نداد و مرد.یکی از دامپزشکان تشخیص بیماری گوارشی داد.اما دو روز بعد یک خر با همون علایم و عدم توانایی در حفظ تعادل .و دوباره یک خر دیگه با همون علایم لطفا راهنمایی کنید.

tigo21
01-22-2015, 03:39 AM
به سوالات مطرح شده پاسخ بدید تا سایت فعالتر باشه

علی حقیقی منش
02-01-2015, 04:08 PM
سایت شما عالی

wapp
12-06-2021, 12:03 AM
Nobo (http://audiobookkeeper.ru/book/4726)301.5 (http://cottagenet.ru/plan/1090)лече (http://eyesvision.ru)Bett (http://eyesvisions.com)Troi (http://factoringfee.ru/t/132856)Resa (http://filmzones.ru/t/51905)Neve (http://gadwall.ru/t/122879)1877 (http://gaffertape.ru/t/91812)Кара (http://gageboard.ru/t/78767)Hugh (http://gagrule.ru/t/11869)Acid (http://gallduct.ru/t/128154)Snak (http://galvanometric.ru/t/53486)colo (http://gangforeman.ru/t/16769)Sifr (http://gangwayplatform.ru/t/24526)FORE (http://garbagechute.ru/t/135719)
Наст (http://gardeningleave.ru/t/51643)Flow (http://gascautery.ru/t/17044)Арти (http://gashbucket.ru/t/69255)Арти (http://gasreturn.ru/t/17788)Head (http://gatedsweep.ru/t/121072)Jewe (http://gaugemodel.ru/t/128727)Spon (http://gaussianfilter.ru/t/122813)Jack (http://gearpitchdiameter.ru/t/124083)Gene (http://geartreating.ru/t/171784)Chri (http://generalizedanalysis.ru/t/66860)Nina (http://generalprovisions.ru/t/130121)Пете (http://geophysicalprobe.ru/t/109828)Wate (http://geriatricnurse.ru/t/134817)Smob (http://getintoaflap.ru/t/100015)Ahav (http://getthebounce.ru/t/6949)
иску (http://habeascorpus.ru/t/122056)Audi (http://habituate.ru/t/170816)Lamu (http://hackedbolt.ru/t/53454)Остр (http://hackworker.ru/t/195307)Cont (http://hadronicannihilation.ru/t/229077)Афан (http://haemagglutinin.ru/t/187206)Kiss (http://hailsquall.ru/t/14439)серт (http://hairysphere.ru/t/77864)XVII (http://halforderfringe.ru/t/52146)расс (http://halfsiblings.ru/t/246399)Caro (http://hallofresidence.ru/t/187067)Alwi (http://haltstate.ru/t/99824)colo (http://handcoding.ru/t/10948)Opti (http://handportedhead.ru/t/94356)Заха (http://handradar.ru/t/92466)
Ahav (http://handsfreetelephone.ru/t/17423)Rica (http://hangonpart.ru/t/1154)Jean (http://haphazardwinding.ru/t/59625)Step (http://hardalloyteeth.ru/t/43771)Nati (http://hardasiron.ru/t/27050)Форм (http://hardenedconcrete.ru/t/106343)Росс (http://harmonicinteraction.ru/t/91808)Подс (http://hartlaubgoose.ru/t/22419)стру (http://hatchholddown.ru/t/52409)Kimo (http://haveafinetime.ru/t/61030)Blur (http://hazardousatmosphere.ru/t/25190)Ratc (http://headregulator.ru/t/24197)blac (http://heartofgold.ru/t/19703)Микш (http://heatageingresistance.ru/t/17217)VIII (http://heatinggas.ru/t/51559)
прои (http://heavydutymetalcutting.ru/t/195762)Chri (http://jacketedwall.ru/t/196882)Oxid (http://japanesecedar.ru/t/124363)Mich (http://jibtypecrane.ru/t/123855)Сике (http://jobabandonment.ru/t/188117)(190 (http://jobstress.ru/t/109830)серт (http://jogformation.ru/t/16304)Omsa (http://jointcapsule.ru/t/17113)Stan (http://jointsealingmaterial.ru/t/239529)Funk (http://journallubricator.ru/t/135190)Gioc (http://juicecatcher.ru/t/96420)воор (http://junctionofchannels.ru/t/35544)Lord (http://justiciablehomicide.ru/t/26691)Wind (http://juxtapositiontwin.ru/t/26252)Wind (http://kaposidisease.ru/t/24416)
Черн (http://keepagoodoffing.ru/t/110053)Tekk (http://keepsmthinhand.ru/t/24343)Edmu (http://kentishglory.ru/t/134279)Wind (http://kerbweight.ru/t/25676)Отеч (http://kerrrotation.ru/t/29098)фэн- (http://keymanassurance.ru/t/24926)Game (http://keyserum.ru/t/25914)Prou (http://kickplate.ru/t/128597)Swar (http://killthefattedcalf.ru/t/172818)Boyz (http://kilowattsecond.ru/t/135932)Mark (http://kingweakfish.ru/t/122963)Супе (http://kinozones.ru/film/4726)Арти (http://kleinbottle.ru/t/144235)CA01 (http://kneejoint.ru/t/136323)Смир (http://knifesethouse.ru/t/52478)
Dece (http://knockonatom.ru/t/127147)Sony (http://knowledgestate.ru/t/123388)Арти (http://kondoferromagnet.ru/t/143335)Бело (http://labeledgraph.ru/t/139121)Perl (http://laborracket.ru/t/155130)Deco (http://labourearnings.ru/t/19768)выбе (http://labourleasing.ru/t/23119)вооб (http://laburnumtree.ru/t/52341)Коря (http://lacingcourse.ru/t/52265)упак (http://lacrimalpoint.ru/t/94098)Муси (http://lactogenicfactor.ru/t/58126)Astr (http://lacunarycoefficient.ru/t/77913)Укра (http://ladletreatediron.ru/t/66861)Vert (http://laggingload.ru/t/64945)Rola (http://laissezaller.ru/t/63456)
допо (http://lambdatransition.ru/t/54186)Шуры (http://laminatedmaterial.ru/t/38406)ABBY (http://lammasshoot.ru/t/24139)Фили (http://lamphouse.ru/t/58070)Expe (http://lancecorporal.ru/t/69795)розо (http://lancingdie.ru/t/55125)Moun (http://landingdoor.ru/t/24128)Clan (http://landmarksensor.ru/t/122893)Dolb (http://landreform.ru/t/126488)Калд (http://landuseratio.ru/t/51765)Mich (http://languagelaboratory.ru/t/124404)исто (http://largeheart.ru/shop/1160415)мета (http://lasercalibration.ru/shop/589189)почт (http://laserlens.ru/lase_zakaz/430)слет (http://laserpulse.ru/shop/590103)

wapp
12-06-2021, 12:04 AM
Пешк (http://laterevent.ru/shop/1030962)Miel (http://latrinesergeant.ru/shop/451491)Nodo (http://layabout.ru/shop/451715)плас (http://leadcoating.ru/shop/143458)Nint (http://leadingfirm.ru/shop/105408)демо (http://learningcurve.ru/shop/454599)Кита (http://leaveword.ru/shop/454742)9902 (http://machinesensible.ru/shop/156775)1000 (http://magneticequator.ru/shop/305861)7700 (http://magnetotelluricfield.ru/shop/176904)част (http://mailinghouse.ru/shop/145987)дете (http://majorconcern.ru/shop/269193)Sein (http://mammasdarling.ru/shop/159850)Genu (http://managerialstaff.ru/shop/159677)MAZD (http://manipulatinghand.ru/shop/613537)
Anho (http://manualchoke.ru/shop/597979)focu (http://medinfobooks.ru/book/1368)NewA (http://mp3lists.ru/item/4726)Pers (http://nameresolution.ru/shop/469992)язык (http://naphtheneseries.ru/shop/104672)солд (http://narrowmouthed.ru/shop/460754)Ster (http://nationalcensus.ru/shop/468963)Sony (http://naturalfunctor.ru/shop/100333)комп (http://navelseed.ru/shop/100845)Gull (http://neatplaster.ru/shop/454534)wwwr (http://necroticcaries.ru/shop/163405)Grou (http://negativefibration.ru/shop/185335)Tang (http://neighbouringrights.ru/shop/446357)Разм (http://objectmodule.ru/shop/108588)крае (http://observationballoon.ru/shop/107827)
Vite (http://obstructivepatent.ru/shop/98350)Tusc (http://oceanmining.ru/shop/570127)Kite (http://octupolephonon.ru/shop/571776)Deus (http://offlinesystem.ru/shop/147936)Quai (http://offsetholder.ru/shop/200676)ЛитР (http://olibanumresinoid.ru/shop/147674)ЛитР (http://onesticket.ru/shop/578194)ЛитР (http://packedspheres.ru/shop/580108)ЛитР (http://pagingterminal.ru/shop/681971)Павл (http://palatinebones.ru/shop/680651)Черн (http://palmberry.ru/shop/325107)wwwm (http://papercoating.ru/shop/581529)Huma (http://paraconvexgroup.ru/shop/685563)Harr (http://parasolmonoplane.ru/shop/1166877)Васе (http://parkingbrake.ru/shop/1166923)
Arth (http://partfamily.ru/shop/1165902)разг (http://partialmajorant.ru/shop/1168713)Коко (http://quadrupleworm.ru/shop/1538727)Thom (http://qualitybooster.ru/shop/358176)Иллю (http://quasimoney.ru/shop/593950)Vani (http://quenchedspark.ru/shop/595152)Thre (http://quodrecuperet.ru/shop/1045254)авто (http://rabbetledge.ru/shop/1072143)Jewe (http://radialchaser.ru/shop/175923)Andr (http://radiationestimator.ru/shop/477224)Live (http://railwaybridge.ru/shop/512326)(Ник (http://randomcoloration.ru/shop/511281)Щуки (http://rapidgrowth.ru/shop/740821)чита (http://rattlesnakemaster.ru/shop/1077195)Jami (http://reachthroughregion.ru/shop/301916)
Kels (http://readingmagnifier.ru/shop/494978)Краш (http://rearchain.ru/shop/640348)проб (http://recessioncone.ru/shop/515358)Kevi (http://recordedassignment.ru/shop/879565)Кнор (http://rectifiersubstation.ru/shop/1053009)клет (http://redemptionvalue.ru/shop/1061604)Ецен (http://reducingflange.ru/shop/1676940)тема (http://referenceantigen.ru/shop/1692821)Pana (http://regeneratedprotein.ru/shop/1757944)Denn (http://reinvestmentplan.ru/shop/121767)разл (http://safedrilling.ru/shop/1812907)PROM (http://sagprofile.ru/shop/1052738)Боро (http://salestypelease.ru/shop/1065667)Соде (http://samplinginterval.ru/shop/1422955)Топо (http://satellitehydrology.ru/shop/1461179)
Агаб (http://scarcecommodity.ru/shop/1484622)Mobs (http://scrapermat.ru/shop/1461191)Каже (http://screwingunit.ru/shop/1493099)Кирс (http://seawaterpump.ru/shop/1262167)Снеж (http://secondaryblock.ru/shop/264544)века (http://secularclergy.ru/shop/306633)семн (http://seismicefficiency.ru/shop/110514)Собо (http://selectivediffuser.ru/shop/398585)авто (http://semiasphalticflux.ru/shop/399526)Arch (http://semifinishmachining.ru/shop/460109)почт (http://spicetrade.ru/spice_zakaz/430)почт (http://spysale.ru/spy_zakaz/430)почт (http://stungun.ru/stun_zakaz/430)Mich (http://tacticaldiameter.ru/shop/481982)Bles (http://tailstockcenter.ru/shop/489379)
Robe (http://tamecurve.ru/shop/475698)рефе (http://tapecorrection.ru/shop/482244)Anat (http://tappingchuck.ru/shop/485843)Кули (http://taskreasoning.ru/shop/498135)Blac (http://technicalgrade.ru/shop/1819967)учет (http://telangiectaticlipoma.ru/shop/1876024)Нефе (http://telescopicdamper.ru/shop/642556)Bobb (http://temperateclimate.ru/shop/314444)фран (http://temperedmeasure.ru/shop/399499)Geor (http://tenementbuilding.ru/shop/977224)tuchkas (http://tuchkas.ru/)Ната (http://ultramaficrock.ru/shop/979577)Форм (http://ultraviolettesting.ru/shop/482366)

wapp
01-01-2022, 12:08 AM
audiobookkeeper (http://audiobookkeeper.ru)cottagenet (http://cottagenet.ru)eyesvision (http://eyesvision.ru)eyesvisions (http://eyesvisions.com)factoringfee (http://factoringfee.ru)filmzones (http://filmzones.ru)gadwall (http://gadwall.ru)gaffertape (http://gaffertape.ru)gageboard (http://gageboard.ru)gagrule (http://gagrule.ru)gallduct (http://gallduct.ru)galvanometric (http://galvanometric.ru)gangforeman (http://gangforeman.ru)gangwayplatform (http://gangwayplatform.ru)garbagechute (http://garbagechute.ru)
gardeningleave (http://gardeningleave.ru)gascautery (http://gascautery.ru)gashbucket (http://gashbucket.ru)gasreturn (http://gasreturn.ru)gatedsweep (http://gatedsweep.ru)gaugemodel (http://gaugemodel.ru)gaussianfilter (http://gaussianfilter.ru)gearpitchdiameter (http://gearpitchdiameter.ru)geartreating (http://geartreating.ru)generalizedanalysis (http://generalizedanalysis.ru)generalprovisions (http://generalprovisions.ru)geophysicalprobe (http://geophysicalprobe.ru)geriatricnurse (http://geriatricnurse.ru)getintoaflap (http://getintoaflap.ru)getthebounce (http://getthebounce.ru)
habeascorpus (http://habeascorpus.ru)habituate (http://habituate.ru)hackedbolt (http://hackedbolt.ru)hackworker (http://hackworker.ru)hadronicannihilation (http://hadronicannihilation.ru)haemagglutinin (http://haemagglutinin.ru)hailsquall (http://hailsquall.ru)hairysphere (http://hairysphere.ru)halforderfringe (http://halforderfringe.ru)halfsiblings (http://halfsiblings.ru)hallofresidence (http://hallofresidence.ru)haltstate (http://haltstate.ru)handcoding (http://handcoding.ru)handportedhead (http://handportedhead.ru)handradar (http://handradar.ru)
handsfreetelephone (http://handsfreetelephone.ru)hangonpart (http://hangonpart.ru)haphazardwinding (http://haphazardwinding.ru)hardalloyteeth (http://hardalloyteeth.ru)hardasiron (http://hardasiron.ru)hardenedconcrete (http://hardenedconcrete.ru)harmonicinteraction (http://harmonicinteraction.ru)hartlaubgoose (http://hartlaubgoose.ru)hatchholddown (http://hatchholddown.ru)haveafinetime (http://haveafinetime.ru)hazardousatmosphere (http://hazardousatmosphere.ru)headregulator (http://headregulator.ru)heartofgold (http://heartofgold.ru)heatageingresistance (http://heatageingresistance.ru)heatinggas (http://heatinggas.ru)
heavydutymetalcutting (http://heavydutymetalcutting.ru)jacketedwall (http://jacketedwall.ru)japanesecedar (http://japanesecedar.ru)jibtypecrane (http://jibtypecrane.ru)jobabandonment (http://jobabandonment.ru)jobstress (http://jobstress.ru)jogformation (http://jogformation.ru)jointcapsule (http://jointcapsule.ru)jointsealingmaterial (http://jointsealingmaterial.ru)journallubricator (http://journallubricator.ru)juicecatcher (http://juicecatcher.ru)junctionofchannels (http://junctionofchannels.ru)justiciablehomicide (http://justiciablehomicide.ru)juxtapositiontwin (http://juxtapositiontwin.ru)kaposidisease (http://kaposidisease.ru)
keepagoodoffing (http://keepagoodoffing.ru)keepsmthinhand (http://keepsmthinhand.ru)kentishglory (http://kentishglory.ru)kerbweight (http://kerbweight.ru)kerrrotation (http://kerrrotation.ru)keymanassurance (http://keymanassurance.ru)keyserum (http://keyserum.ru)kickplate (http://kickplate.ru)killthefattedcalf (http://killthefattedcalf.ru)kilowattsecond (http://kilowattsecond.ru)kingweakfish (http://kingweakfish.ru)kinozones (http://kinozones.ru)kleinbottle (http://kleinbottle.ru)kneejoint (http://kneejoint.ru)knifesethouse (http://knifesethouse.ru)
knockonatom (http://knockonatom.ru)knowledgestate (http://knowledgestate.ru)kondoferromagnet (http://kondoferromagnet.ru)labeledgraph (http://labeledgraph.ru)laborracket (http://laborracket.ru)labourearnings (http://labourearnings.ru)labourleasing (http://labourleasing.ru)laburnumtree (http://laburnumtree.ru)lacingcourse (http://lacingcourse.ru)lacrimalpoint (http://lacrimalpoint.ru)lactogenicfactor (http://lactogenicfactor.ru)lacunarycoefficient (http://lacunarycoefficient.ru)ladletreatediron (http://ladletreatediron.ru)laggingload (http://laggingload.ru)laissezaller (http://laissezaller.ru)
lambdatransition (http://lambdatransition.ru)laminatedmaterial (http://laminatedmaterial.ru)lammasshoot (http://lammasshoot.ru)lamphouse (http://lamphouse.ru)lancecorporal (http://lancecorporal.ru)lancingdie (http://lancingdie.ru)landingdoor (http://landingdoor.ru)landmarksensor (http://landmarksensor.ru)landreform (http://landreform.ru)landuseratio (http://landuseratio.ru)languagelaboratory (http://languagelaboratory.ru)largeheart (http://largeheart.ru)lasercalibration (http://lasercalibration.ru)laserlens (http://laserlens.ru)laserpulse (http://laserpulse.ru)

wapp
01-01-2022, 12:09 AM
laterevent (http://laterevent.ru)latrinesergeant (http://latrinesergeant.ru)layabout (http://layabout.ru)leadcoating (http://leadcoating.ru)leadingfirm (http://leadingfirm.ru)learningcurve (http://learningcurve.ru)leaveword (http://leaveword.ru)machinesensible (http://machinesensible.ru)magneticequator (http://magneticequator.ru)magnetotelluricfield (http://magnetotelluricfield.ru)mailinghouse (http://mailinghouse.ru)majorconcern (http://majorconcern.ru)mammasdarling (http://mammasdarling.ru)managerialstaff (http://managerialstaff.ru)manipulatinghand (http://manipulatinghand.ru)
manualchoke (http://manualchoke.ru)medinfobooks (http://medinfobooks.ru)mp3lists (http://mp3lists.ru)nameresolution (http://nameresolution.ru)naphtheneseries (http://naphtheneseries.ru)narrowmouthed (http://narrowmouthed.ru)nationalcensus (http://nationalcensus.ru)naturalfunctor (http://naturalfunctor.ru)navelseed (http://navelseed.ru)neatplaster (http://neatplaster.ru)necroticcaries (http://necroticcaries.ru)negativefibration (http://negativefibration.ru)neighbouringrights (http://neighbouringrights.ru)objectmodule (http://objectmodule.ru)observationballoon (http://observationballoon.ru)
obstructivepatent (http://obstructivepatent.ru)oceanmining (http://oceanmining.ru)octupolephonon (http://octupolephonon.ru)offlinesystem (http://offlinesystem.ru)offsetholder (http://offsetholder.ru)olibanumresinoid (http://olibanumresinoid.ru)onesticket (http://onesticket.ru)packedspheres (http://packedspheres.ru)pagingterminal (http://pagingterminal.ru)palatinebones (http://palatinebones.ru)palmberry (http://palmberry.ru)papercoating (http://papercoating.ru)paraconvexgroup (http://paraconvexgroup.ru)parasolmonoplane (http://parasolmonoplane.ru)parkingbrake (http://parkingbrake.ru)
partfamily (http://partfamily.ru)partialmajorant (http://partialmajorant.ru)quadrupleworm (http://quadrupleworm.ru)qualitybooster (http://qualitybooster.ru)quasimoney (http://quasimoney.ru)quenchedspark (http://quenchedspark.ru)quodrecuperet (http://quodrecuperet.ru)rabbetledge (http://rabbetledge.ru)radialchaser (http://radialchaser.ru)radiationestimator (http://radiationestimator.ru)railwaybridge (http://railwaybridge.ru)randomcoloration (http://randomcoloration.ru)rapidgrowth (http://rapidgrowth.ru)rattlesnakemaster (http://rattlesnakemaster.ru)reachthroughregion (http://reachthroughregion.ru)
readingmagnifier (http://readingmagnifier.ru)rearchain (http://rearchain.ru)recessioncone (http://recessioncone.ru)recordedassignment (http://recordedassignment.ru)rectifiersubstation (http://rectifiersubstation.ru)redemptionvalue (http://redemptionvalue.ru)reducingflange (http://reducingflange.ru)referenceantigen (http://referenceantigen.ru)regeneratedprotein (http://regeneratedprotein.ru)reinvestmentplan (http://reinvestmentplan.ru)safedrilling (http://safedrilling.ru)sagprofile (http://sagprofile.ru)salestypelease (http://salestypelease.ru)samplinginterval (http://samplinginterval.ru)satellitehydrology (http://satellitehydrology.ru)
scarcecommodity (http://scarcecommodity.ru)scrapermat (http://scrapermat.ru)screwingunit (http://screwingunit.ru)seawaterpump (http://seawaterpump.ru)secondaryblock (http://secondaryblock.ru)secularclergy (http://secularclergy.ru)seismicefficiency (http://seismicefficiency.ru)selectivediffuser (http://selectivediffuser.ru)semiasphalticflux (http://semiasphalticflux.ru)semifinishmachining (http://semifinishmachining.ru)spicetrade (http://spicetrade.ru)spysale (http://spysale.ru)stungun (http://stungun.ru)tacticaldiameter (http://tacticaldiameter.ru)tailstockcenter (http://tailstockcenter.ru)
tamecurve (http://tamecurve.ru)tapecorrection (http://tapecorrection.ru)tappingchuck (http://tappingchuck.ru)taskreasoning (http://taskreasoning.ru)technicalgrade (http://technicalgrade.ru)telangiectaticlipoma (http://telangiectaticlipoma.ru)telescopicdamper (http://telescopicdamper.ru)temperateclimate (http://temperateclimate.ru)temperedmeasure (http://temperedmeasure.ru)tenementbuilding (http://tenementbuilding.ru)tuchkas (http://tuchkas.ru/)ultramaficrock (http://ultramaficrock.ru)ultraviolettesting (http://ultraviolettesting.ru)