ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    0
    کاربر مشکل پای مرغ مینا

مشکل پای مرغ مینا

سلام
    مینای من حدود 1 سالشه. چند وقتی بود به پاش نوک می زد(گاهی ساق و گاهی کف پاش).امروز صبح پاش یه کم خون اومد.نمی دونم بهش نوک زده بود یا خود به خود اینجوری شد. و الآن هم جاش قرمزه.این هم عکسش:

البته کف پاش سالمه. و هیچ اثری از زخم یا تغییر رنگ روش نیست.از صبح تاحالا جنب و جوشش خیلی کم شده. همش می خوابه.گاهی همین پاش رو بالا نگه می داره.
    قفسش هم هر شب تمیز می کنیم و روی چوب هم همیشه تمیزه. (منظورم اینه که هیچوقت پاش روی مدفوع خودش نمی ره.)
    چند جا خوندم باید به پاش تتراسایکلین بزنم، این رو تایید می کنید؟
    ممنون می شم اگه راهنمایی کنید که چیکار کنم که زودتر خوب شه.
    0
    کاربر مشکل پای مرغ مینا
    salam
    moshkele minaye man ham hamine kenare pash zakhm shode in zakhmo nok mizane va khonrizi mikone ,az in sharayet kheili azab mikeshe
    paye digaresh ham andazeye 1zigile kochik goshte ezafe avorde ,shayadam 1chize digast
    felan pomade ad mizanam be pash
    khaheshmandam rahnamaim konid ke bayad chekarkonam
    mamnonam
    ویرایش توسط YASNA : 07-23-2012 در ساعت 09:25 PM دلیل: m
    9
    مدیر کل دامپزشکان مشکل پای مرغ مینا
    نقل قول نوشته اصلی توسط YASNA نمایش پست ها
    salam
    moshkele minaye man ham hamine kenare pash zakhm shode in zakhmo nok mizane va khonrizi mikone ,az in sharayet kheili azab mikeshe
    paye digaresh ham andazeye 1zigile kochik goshte ezafe avorde ,shayadam 1chize digast
    felan pomade ad mizanam be pash
    khaheshmandam rahnamaim konid ke bayad chekarkonam
    mamnonam
    با سلام و احترام
    لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید تا پاسختان داده شود.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر مشکل پای مرغ مینا
    سلام کنار پای مینای من حالت ۱تیک گوشته اضافه آورد
    پاهاش ۱حالتی داره انگار داره بزرگ می*شه
    کمی*هم زخم شده
    پماد آاد میزنم آیا خوبه ؟
    راهنماییم کنید مرسی
    9
    با سلام و عرض ادب
    دوست عزیز این علائمی که گفتید به دلایل مختلفی می تواند به وجود بیاید و باید حتما توسط دامپزشک معاینه شود ، اگر به دامپزشک دسترسی نداشتید بفرمایید اعلام کنید که تاجلییکه امکانداردشما را برای بهبود راهنمایی کنم.
    بله فعلا هر روز پماد اد را برای میناتون مصرف کنید
    ویرایش توسط Dr.Hossein.M.Al : 08-04-2012 در ساعت 11:37 AM
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    0
    کاربر مشکل پای مرغ مینا
    Baa Salam
    Behtarin Ravesh Baraye Behbood Zakhme paye mina in ast ke roozi 1 bar mahale zakhm ra ba betadine raghigh shode shostoshoo dahid va bad az chand saat tetrasaklin ya vitamin ad be paye parande khod bezanid hatman moasere
    0
    کاربر مشکل پای مرغ مینا
    با سلام و خسته نباشید
    مینای من چند وقته به ناخون پشتی پاش هی نوک میزنه
    خواهش میکنم راهنماییم کنید.
    :21::21:
    9
    با سلام و عرض ادب
    بهترین کار مراجعه به دامپزشک است تا دامپزشک پای مینای شما را چک اپ کند ، دلایل مختلفی از جمله مشکلات باکتریال یا عصبی می تواند باعث بروز این مشکل شود.
    شهریور- 96
    0
    کاربر مشکل پای مرغ مینا
    باسلام.مرغ مینای من 1سالشه. چند وقتیه انگشتای هر 2 پاش زخم شده و ورم کرده .برای درمان چه راهکاری پیشنهاد میکند
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط داوود نمایش پست ها
    باسلام.مرغ مینای من 1سالشه. چند وقتیه انگشتای هر 2 پاش زخم شده و ورم کرده .برای درمان چه راهکاری پیشنهاد میکند
    با سلام و عرض ادب
    پای مینای شما باید معاینه شود چون دلایل مختلفی در ایجاد زخم های پای مینا وجود دارد که باید بررسی شوند . بهترین راهنمایی که برای درمان می توانم به شما کنم این است که به دامپزشک متخصص پرندگان زینتی یا حیوانات اگزوتیک مراجعه کنید.
    تا قبل از اینکه به دامپزشک مراجعه کنید حتما زخم ها را با بیتادین رقیق شده 1 به 6 پاک کنید تا عفونت نکند.
    شهریور- 96
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14