ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    0
    کاربر سایت مشکل پای بلبل

مشکل پای بلبل

با سلام
    یک بلبل اهلی دارم که از وقتی جوجه بود خودم بزرگش کردم و دستی شده مدتیه که پای چپش رو به صورت مداوم بالا نگه میداره و از اون سر حالی و جنب و جوشش افتاده و خیلی ضعیف شده به صورتی که بدنش خیلی گرم و قرمز شده و به طرز بدی سخت نفس میکشه. به دامپزشک مراجعه کردم گفت بیماری خونیه و قطره ویتامین آ د و شربت ب کمپلکس تجویز کرده ولی تا الان مفید که نبوده باعث بدتر شدن حالش شده.....
    لطفا کمکم کنید
    9
    مدیر کل دامپزشکان مشکل پای بلبل
    دوست عزبیز لطفا بیشتر درباره پرندتون توضیح بدهید مثلا پرندتون چند سالش هست ؟ غذاهایی که بهش میدید ؟ قفس را چند روز یک بار تمییز میکنید ؟ چند روزه پرندتون این مشکل رو داره ؟

باید کف پای پرندتون معاینه بشه احتمال داره که درگیری قارچی باشه.

پیشنهاد من به شما این هست که سریعا پرندتون رو پیش یک دکتر دامپزشک طیور و پرندگان زینتی ببرید .
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر سایت مشکل پای بلبل
    باز هم سلام
    حدودا 2 تا 2/5 سالشه هر روز نه یک بار بلکه 2 بار قفسشو تمیز میکنم
    غذاش هم خرما(که غذای اصلیشه)سیب زمینی آبپز و خیار و سیب ....
    دامپزشک پرندگان که هیچی دامپزشک گاو و گوسفند هم به زور گیر آوردم
    البته با استفاده از پماد ویتامین آ د یه نموره یه کم پاش بهتر شده ولی همچنان بیحاله وریزش پرش هم به نظرم بیشتر شده
    نمیدونم به نظر تو به خاطر قطره ویتامین آ د و ب کمپلکس نیست....
    9
    دوست عزیز مصرف زیادی ویتامین ا د میتونه باعث مسمومیت بشه پس در دادن میزان ویتامین ا د دقت کن.

شما در کدوم شهر زندگی می کنید که دامپزشک طیور و پرندگان زینتی ندارید ؟ ( البته من تمام سعی ام رو میکنم که مشکل پرندتون رفع بشه اما باید خدمتتون عرض کنم که برای تشخیص یهتر پرندتون باید معاینه حضوری بشه)
    لطفا به سوالاتی که ازش ما میپرسم با دقت پاسخ بدهید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    9
    اگر امکان داره از پرندتون از زوایای مختلف به خصوص پا ها عکس تهیه کن و در سایت قرار بده شاید بشه کاری کرد.
    شهریور- 96
    0
    کاربر سایت مشکل پای بلبل
    ممنون از اینکه اینقدر با دقت پیگیر کار هستی
    من در آبادان زندگی می کنم
    در مورد عکس هم باشه در اولین فرصت میزارم
    یه چیز دیگه که تازه متوجه شدم اینکه علاوه بر قرمزی بدنش روی پوستش یه حالتی بوجود امده مثل پوسته سر چجور بعضی وقتا پوست سر پوسته پوسته میشه البته این پوسته ها یه مقدار به رنگه سفید مایل به زرد هستش حالا عکس ها رو که بذارم بهتر متوجه میشی...
    باز هم از حسن توجه شما ممنونم
    0
    behshad مشکل پای بلبل

بلبل

سلام دوست عزیز با عرض پوزش از تاخیر : بعد از برسی و مشاوره با دامپزشکان متخصص به نتیجه رسیدیم که به این صورت عمل کنید و درمان نهایی بلبل شما به این صورت است :

بهش مكمل ويتامينه اي كه روي داشته باشه بدين . ( مثل كپسول مولتي ويتامين مينرال ) با دز بالا ...
    همينطور قرص پردنيزولون رو تا 8 روز نصف قرص در يك استكان آب بديد
    9
    با تشکر از بهشاد جان از بابت پاسخ کامل.
    بلبل خرما یکی از پرندگان قوی می باشد که دارای توانایی بالا نسبت به تحمل درد هست.
    اگر این حیوان به بیماری های قارچی یا ویروسی و یا انگلی مبتلا شده باشد تا بعد از حداکثر2 روز و حداقل 4 ساعت بعد تلف میشد.
    نظر من این هست که پای بلبل به خوبی دیده شود چون احتمال وجود تیغه چوبی یا خار ریز می باشد که سبب بروز عفونت در این پرنده می شود.

شما بلبل خود را بر روی یک جای نرم قرار دهید اگر باز پای خود را بالا برد نشون دهنده وجود خار در پای این پرنده هست و قرمزی بدن این پرنده به علت بیماری نیست بلکه رنگ بدن این حیوان می باشد و مشکلی از ان بابت وجود ندارد.

با تشکر
    شهریور- 96
    0
    کاربر سایت مشکل پای بلبل
    آیا هنوز به این تاپیک سر زده میشه ؟
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط smsman
    آیا هنوز به این تاپیک سر زده میشه ؟
    با سلام

دوست عزیز منظور سوال شما رو متوجه نشده ام
    ما تا حد امکان با توجه به علائم داده شده پاسخ این دوستمون رو دادیم ایشون هم علائم دیگه یانتیجه را ذکرنکرد .
    اگرمنظورتون دیدن این تاپیک توسط بقیه هست بله دیده می شود تمامی مطالب سایت باز و قابل دیدن هستند.

اگر شما نیزدامپزشک هستیدو نظربهتری برای برخورد با این مشکل دارید خوشحال میشویم که پاسخ شما رو بشنویم و استفاده ببریم

در غیر اینصورت لطفا واضح تر منظورتون رو بیان کنید

باتشکر
    شهریور- 96
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

کلمات کلیدی این موضوع