ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    0
    کاربر سایت تغذیه و نگهداری جوجه تیغی

تغذیه و نگهداری جوجه تیغی

با سلام و عرض خسته نباشید

حدود دو هفته است که حضانت دو تا جوجه تیغی کوچولوی سفید یک پسر دو ماهه و یک دختر سه ماهه ( از اندوزی ) را بدون

آمادگی و هماهنگی قبلی بر عهده گرفته*ام که با توجه به زیاد بودن حیوانات خانگیم هنوز نتوانسته*ام اطلاعات کافی کسب کنم.

تاکنون به آنها روزانه کمی میل وورم و غذای خشک گربه و یک نوبت ( هر شب ) شیر خشک بدون لاکتوز نسله مخلوط با سرلاک

داده*ام و یک بار هم با سختی مولتی ویتامین. در ضمن میوه و سبزی تازه هم برایشان می*گذارم که اصلا نمی*خورند البته به من

گفته*اند که آنها از نژادی هستند که به اندازه سایر خارپشتها بزرگ نمي*شوند و همه چیز خوارند و برنج ، سویا و گوشت خام منجمد

هم مي*خورند که من هنوز مطمئن نیستم که درست است یا نه؟ ولی فعلا" می*ترسم امتحان کنم.

در ضمن خیلی ترسو و غیر دستی هستند و من به علت مشغله زیاد تا الان نتوانستم آنها را به دامپزشک نشان بدهم و نمی*دانم

واکسن و یا بیماری مشترک با انسان دارند یا نه؟ و شرایط و محیط زندگیشان در اسارت چگونه باید باشد و چند سال طول عمر

دارند و در چه سنی بالغ مي*شوند.

لطفا" به من کمک کنید. از صرف وقت و بذل توجهی که می*فرمایید خیلی خیلی متشکرم.

با بهترین آرزوها برای شما دوست عزیز
    9
    مدیر کل دامپزشکان تغذیه و نگهداری جوجه تیغی
    سلام دوست عزیز .

تمام نکات لازم برای پرورش و نگه داری جوجه تیغی رو من در پست زیر قرار دادم .

http://irvet.ir/ftopicp-1620.html#1620

ولی درباره نگه داری جوجه تیغی باید به شما نکته ای عرض کنم که جوجه تیغی پت نیست یعنی از زندگی با انسان لذت نمیبره . معمولا زمانی جوجه تیغی رو نگه میدارند که زندگی اش در معرض خطر باشه .
    اگر نزاد جوجه تیغی رو بگید بهتر میشه راهنمایی کرد.

اگر سوال دیگری داشتید خوشحال میشم که کمکتون کنم .
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

کلمات کلیدی این موضوع