ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    0
    کاربر سایت من و اردک هام

من و اردک هام

سلام به همه

دوباره من اومدم، ایندفعه دیگه اردکام حالشون خوبه خیلی هم بزرگ و قوی شدن وخیلی دوست داشتنی، یه مشکلی که هست دیگه امکان نگهداریشون
    توی خونه نیست واقعا دارن اذیت میشن طفلیا، میخواستم از شما بپرسم جایی هست که ببرمشون تا اونجا زندگی کنن؟ مثلا یه پارک که میدونید اونجا راحتن
    9
    مدیر کل دامپزشکان من و اردک هام
    با سلام

از اینکه حال اردک هاتون خوب شده و ما تونستیم در این امرنقش داشته باشیم خوشحالیم و خدا را شکر میکنیم

در تهران مکان های زیادی وجود دارد که شما میتونید با مسولین ان جاصحبت و اردک ها را تحویل بدهید البته من جای خاصی رو در نظر ندارم دوستان اگر مکان خاصی رو در نظر دارند لطفا دوستمون رو راهنمایی کنند.

با تشکر
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر من و اردک هام
    نقل قول نوشته اصلی توسط babyspoone نمایش پست ها
    سلام به همه

دوباره من اومدم، ایندفعه دیگه اردکام حالشون خوبه خیلی هم بزرگ و قوی شدن وخیلی دوست داشتنی، یه مشکلی که هست دیگه امکان نگهداریشون
    توی خونه نیست واقعا دارن اذیت میشن طفلیا، میخواستم از شما بپرسم جایی هست که ببرمشون تا اونجا زندگی کنن؟ مثلا یه پارک که میدونید اونجا راحتن

سلام
    چند اردک داری و چی بهشون میدی تا خوب سیر بشن؟
    منم یک اردک بزرگ سفید و یک جوجه اردک رنگی دارم . راستی نر و ماده بودن اردک ها را چه طوری میشه فهمید؟
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع