ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    کاربر یک پیشنهاد به اعضا

یک پیشنهاد به اعضا

سلام دوستان و همکاران گرامی من یک پیشنهاد دارم و اون اینه که یک تاپیک یا اصلا یک بخش رو با نام بخش CASE REPORT باز کنیم و همه تجارب کیس هایی که ویزیت کردین شامل علایم،درمان،تشخیص آزمایشکاهی و کلیه چیزهای که شامل یه چکاپ کامل تا درمان میشه رو توش عنوان کنیم.
    حالا فرقی نمیکه در زمینه دام بزرگ باشه یا طیور یا کوچک... اون بخشاش قابل بحث هست دیگه.
    البته نظر مدیریت محترم هم شرطه.
    ممنونم
    0
    مدیران کل یک پیشنهاد به اعضا

موافق

سلام

ضمن تشکر از کاربر تازه وارد ولی با تجربهShahryar از اینکه پیشنهاد خودتونتوی رو توی سایت مطرح کردین ممنوم و با توجه به محدودیت هایی که توی بخش بازدید کیس داریم مخصوصاً دانشجویان دانشگاه های آزاد با نظر شما کاملاً موافقم و مطمئناً مدیریت سایت هم با ما هم عقیده اند.

از اینکه وافقاً کاربران سایت اینقدر هم سو با هم حرکت می کنند به عنوان کوچکنرین عضو این سایت از همه کاربران مخصوصاً عزیزانی که همکاری و همیاری بیشتری دارند دوست دارم که کمال تشکر رو داشته باشم.
    9
    مدیر کل دامپزشکان یک پیشنهاد به اعضا
    با سلام و تشکرفراوان خدمت دوستان عزیز به خصوص کاربر خوش فکر شهریار

بنده با صحبت های شما و شایان جان موافقم و فکرکنم که واقعا فکر زیبا و کاربردی باشه . من در اولین فرصت یک بخش به نام تجارب دامپزشکان در سایت درست میکنم امیدوارم که دوستان با فعالیت در این بخش ان راهر روز پر بارتر کنند.
    من هم جا داره که از این هم سویی تشکر کنم چون یکی از عوامل مهم در پیشرفت هست امیدوارم که این حرکت رو به جلو ادامه داشته باشه

با تشکرفراوان از شما
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

کلمات کلیدی این موضوع