ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

موضوع: سوال

0
    کاربر سایت سوال

سوال

سلام به همه
    یک سوال دارم کسی میتونه واسم اسم تجهیزات و ماشین الات یه دامداری کوچک در حد20 یا 30 راس رو واسم بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه کسی بلده تو رو خدا بگین هر چی که هست تمامی وسایل و تجهیزات مورد نظر
    واسم pmبزارین یا همین جا بنویسین
    مرسسسسسسسسسسسسییییییییییی ییییییییییییییییی
    arkantos1369
    ای دی منه
    mer30
    9
    مدیر کل دامپزشکان سوال
    سلام دوست عزیز

در دامداری کوچکتان چه چیزی می خواهید پرورش بدهید ؟
    چه نژادی ازحیوان ؟
    و توضیحات مورد نیازدیگر
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر سوال
    سلام دوست عزیز...دامداری شما گوشتیه یا شیری؟
    نمیدونم منظور از وسایل چیه..مثلا یه گاوداری شیری به طور قطع سالن شیر دوشی(با لوازم شیر دوش و ...) ،میکسر ،آسیاب ،منبع ذخیره آب ،یخچال و شیر سرد کن و چیزای دیگری نیاز هست...
    آیا میخواهید دامداری تاسیس کنید یا اینکه فقط میخواین بدونین چی استفاده میشه ؟

خیلی چیزا مثل:
    فیدر،پاستوریزاتور،پلت کولر،تراکتور،فن،لوله کشی، اغلب این چیزا بسته به سرمایه تون داره ای هس مثل دوربین مدار بسته برای فحل یابی در شب،داروخانه، و خیلی چیزای دیگر...
    0
    کاربر سایت سوال
    دامداری شیری هست بعد میخواستم همه وسایل مورد نیاز مثل: دستگاه شیر دوش و2 یا 3تا دیگه که خودم بلدم رو بدونم البته کاملش ووووو
    وسایل زیادی لازم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟اگه میشه اسماش و بنویسین مرسیییییییییییییی
    0
    کاربر سایت سوال
    تاسیس نمیکنم فقط میخوام بدونم مرسیییییییی
    0
    کاربر سوال
    سلام مجدد..که اینطور.
    خوب مثلا دستگاه شیر دوشی با 10 تا شیر دوش با مارک های Imilk و Alfa laval , de laval موجود هست مدل های ایرانی هم هست که خیلی ساده تر و امکانات خاصی نداره فقط شیر دوشه و کارایی مثل رکورد گیری و تشخیص ورم پ*ستان و فحلی و شستشوی اتوماتیک و غیره رو نداره البته برای یه گاو داری با این ابعاد نمیشه از برند های خارجی اشتفاده کرد چون بسیار گرانه.

شما به Mixer کوچک نیاز دارید و همچنین یک آسیاب جهت خورد کردن برخی مواد و تهیه آرد گندم ،ذزت و... میکسر هم برای مخلوط کردن مواد با هم دیگه ..البته این کار رو کارگر هم میتونه انجام بده و به صورت غیر استاندارد.(اینها همکه دیگه تولید داخل ان همه مدل و مارکی داریم)
    نیاز به یک یخچال کوچک جهت نگهداری شیر دوشیده شده دارید در دمای زیر 10 درجه.مثلا 500 لیتری..
    سالن شیر دوشی خودش خیلی مهمه که باکس ها و تهویه لازم داشته باشه و خودش نیاز به لوله کشی ،فن و جوشکاری داره دیگه.
    در دامداری 23-30 راسی نمیشه از فیدر به اون صورت استفاده کردو برای بالای 100 راس استفاده میشه چون فیدر زیر 1-2 تن نداریم.
    اگر چیز دیگری به ذهنم رسید میگم خدمتتون.
    اگر سوالی بود در خدمتم.
    0
    کاربر سایت سوال
    مرسی خیلی ممنون
    0
    سلامن من یک مرغ مینای ۴ ماهه دارم و تازه خریدمش چه کار کنم تا از دستم نترسه؟وقتی نوکشو لای پراش کرد دیدم یه چیز سیاه سر نکش بود و بعد خورد اون چی بود؟

با تشکر
    0
    کاربر سوال
    سلام من دو هفته ای میشه یک مرغ مینا خریدم بهم فروشنده گفت دوساله هست و صحبت میکنه ، تا الان اصلا صحبت نکرده و چندروز هست خیلی خودش میخارونه و موهای کردنش هم کمتر شده و سفید هم شده پرریزی هم داره ، به نظرتان چه مشکلی داره ؟چکار کنم باهام اخت بگیره و استرسش کم بشه؟
    0
    کاربر سوال
    سلام من یه لاک پشت کوچولوی دو زیست دارم که مدتی هست روی چشماش پرده سفید اومده نمیتونه باز کنه غذاهم نمیتونه بخوره لطفا منو راهنمایی کنید
    ویرایش توسط maryam farid : 10-09-2018 در ساعت 09:49 AM
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

کلمات کلیدی این موضوع