ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1
    کاربر سوال در مورد غذای اسکار

Wink سوال در مورد غذای اسکار

سلام می خواستم در مورد غذای اسکار سوال کنم که غذا هایی که شامل گوشت خام می شن باعث بیماری اسکار نمی شن؟ و آیا طوطی ماهی اگر در کنار اسکار زندگی کند از نظر غذایی باید چه کرد ؟ طوطی ماهی نیز مانند اسکار می تواند از گوشت تغذیه کند ؟ و آیا تغذیه نکردن از ماهی زنده و گوشت برای اسکار مشکل ساز خواهد بود ؟
    9
    مدیر کل دامپزشکان سوال در مورد غذای اسکار
    با سلام
    به ندرت باعث بیماری می شود باید مواظب باشید که گوشت ها به اندازه داهان ماهی باشد و هرچه کوچک تر باشد بهتر است چون ممکنه صورتشون سکته کند و کج بشود
    درباره طوطی ماهی ها سعبی میکنم یک مطلب قرار بدهم
    بهتره است که به گوشتخواران گوشت داده شود
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    1
    کاربر سوال در مورد غذای اسکار

Red face تشکر...

سلام ممنون که جواب دادین در مورد اسکار ها ( البته بالغشون ) من یک کلیپ دیده بودم که یک موش را که توی آبشون می ندازن تیکه تیکه می کنن اسکار من هنوز اونقدرا بزرگ نشده بزرگ تر وقتی بشه در چه صورت می تونه خطرناک باشه ؟ اصلا برا انسان خطر می تونه داشته باشه ؟ و آیا ماهی پیرانا رو می شه در آکواریوم نگه داری کرد یا می تونه خطرناک باشه ؟ ( البته کوچیکش رو )
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع