ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0

دامپزشکی یه رشته فاجعه در ایران

سالهاست که دامپزشکی در ایران وجود داره ادم های زیادی هم در موردش حرف زدن ولی حرف الان من رو حسابه.شما میرین دانشجویه دامپزشکی میشید حالا آزاد یا دولتی.6 سال درسای سختو میخونید
    9
    مدیر کل دامپزشکان دامپزشکی یه رشته فاجعه در ایران

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هدایتی نمایش پست ها
    سالهاست که دامپزشکی در ایران وجود داره ادم های زیادی هم در موردش حرف زدن ولی حرف الان من رو حسابه.شما میرین دانشجویه دامپزشکی میشید حالا آزاد یا دولتی.6 سال درسای سختو میخونید
    خوب بعد از6 سال درس های سخت رو میخونیم ادامه ای دارد؟:fingersmiley:
    سختی درس رو فقط ما نداریم هر رشته ای سختی های خودش رو داره نمیتونیم بگیم این سخت تر هست یا اون اسون تره میتونیم بگیم که رشته ی دامپزشکی دارای دروس سنگینی هست .
    ولی من خودم حرف حساب رو متوجه نشدم :reading2:
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر دامپزشکی یه رشته فاجعه در ایران
    مگه چيه كه اينقدر ناراحتي؟اگه سختي كه تو ميكشي را كسي نميفهمه.اگه كسي به اندازه اي كه بايد برات احترام قايل نيست.اگه از گوشه كنارها حرفهاي بي ربط ميشنوي اصلا نگران نباش.خودت برا خودت ارزش قايل باش.سختي اين رشته زياده اما اگه دقت كني جذابيتش كم نيست.اين رشته را فقط بخاطر دلت بخون.اونوقت خود دلت راهنمات ميشه.حالا كه پا تو اين رشته گذاشتي اصلا شك نكن.
    0
    مدیران کل دامپزشکی یه رشته فاجعه در ایران
    سلام

توی تایید حرف دوستان و اینکه حرف حساب چیه و باید با علاقه توی این رشته پیش بری.

می تونم اونو بگم که اگه احساس می کنی این رشته فاجعه است توی ایران حداقل یه رشته ای که به نظر خودت ایده آل و بگو.
    0
    کاربر دامپزشکی یه رشته فاجعه در ایران

Thumbs up

سلام محمد جان.میدونی ما خودمون که دامپزشکیم دیگه نباید این حرف و بزنیم.بله این رشته مظلوم واقع شده،مردم شناختی ازش ندارن،متاسفانه ما خودمون هم هیج کمکی در بهتر شدنش نمیکنیم.با یه نگاه کوچک به رشته پزشکی میشه فهمید که آقایون پزشک چه قدر برای همدیگه و رشتشون ارزش قایل هستن.چرا ما این جوری نباشیم،سعی کنیم از خودمون شروع کنیم،بعد خانواده،فامیل و الی آخر...

توی کشور ما هر رشته ای مشکلات خودشو داره.مثلا باستان شناسی،مردم شناسی،مهندسی کامپیوتر اینا هم به خدا از ما وضعشون بتره.مشکل اینجاست که مقایسه میکنیم،نباید این کارو کرد و نا امید بود.
    بیاین با کمک هم این دید منفی رو از بین ببریم.

سپاس
    0
    behshad دامپزشکی یه رشته فاجعه در ایران

Smile

هیچم فاجعه نیست ، اگه علاقه باشه خیلی هم عالیه :yes:
    :yes:Carpe dime . seize the day
    0
    نوشته های من کامل نبود این نوشته یه 5 خطی اضافه داشت که نم یدونم که چرا حذف شده

لینک تاپیک اصلاحیه
    ویرایش توسط Dr.Hossein.M.Al : 02-11-2011 در ساعت 09:13 PM
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

کلمات کلیدی این موضوع