ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کلینیک دام کوچک بهتر است یا بزرگ ؟

رأی دهندگان
11. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دام کوچک

8 72.73%
  • دام بزرگ

3 27.27%
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    9
    مدیر کل دامپزشکان کلینیک دام کوچک بهتر است یا بزرگ ؟

کلینیک دام کوچک بهتر است یا بزرگ ؟

به نظر شما کلینیک دام بزرگ بزنیم بهتر است یا دام کوچک دلیل خودتون رو در این تاپیک بنویسید
    0
    کاربر سایت کلینیک دام کوچک بهتر است یا بزرگ ؟
    به نظر من تو کلینیک دام بزرگ بیشتر میتونه پول باشه تا دام کوچک .

اگر تو کشور اروپایی زندگی میکردیم در دام کوچک بیشتر پول بود ولی ما تو ایران هستیم نباید این رو فراموش کنیم
    0
    به عقیده من دام کوچک جالب تر و راحتر هست تازه چیزی که هست و دام کوچک تمیز تر از دام بزرگ هست
    0
    مدیران کل کلینیک دام کوچک بهتر است یا بزرگ ؟
    به نظر هم دام کوچک وقتی بهتر از دام بزرگ میشه که یک کلینیک در موقعیتی مناسب بهتر بهره برداری رو از میشه کرد که این موقعیت مناسب نیازمند سرمایه اولیه است.ولی میشه گفت البته نه با سرمایه صفر ولی با سرمایه بسیار جزیی بدون نیاز به مکان مشخص میشه از دام بزرگ استفاده کرد.
    0
    به نظر من دام کوچیک ,خصوصا" برای خانمها بهتره چون هم به جثه شون (مون )می خوره هم اینکه صاحب دام اونا رو بعنوان دکتر قبول داره اما متاسفانه دام بزرگ چنین نیست.من تجربه شو دارم
    9
    این تاپیک چند ماهی هست که گفتگویی توش انجام نشده بالا اوردمش گفتم شاید دوستان نظر جدیدی داشته باشند.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر کلینیک دام کوچک بهتر است یا بزرگ ؟
    سلام دوستان...باسد چند مساله رو مد نظر قرار داد:
    یکی اینکه سواد خودتون رو در چه حدی میبینید برای برپایی کلینیک دام کوچک نیاز به تجربه و اطلاعات دامپزشکی بالایی دارید چون حیوانات کوچک مثل انسان هستن و بیماری های نادر و غیر قابل تشخیص توشون زیاد هست و اینکه کلینیک دام کوچک بدون رادیولوژی و آزمایشگاه مرکز تشخیص هیچ ارزشی نداره پس در نتیجه هزینه راه اندازی بالایی داره بدون در نظر گرفتن مکان.
    دوم اینکه در شهرستانها کلینیک دام کوچک زیاد نمیچرخه شاید اصلا درآمد نداشته باشه کسانی رو میشناسم که 2 سال دوام آوردن ولی در نهایت مجبور به تعطیلی شدند.
    ولی در تهران کار بسیار بسیار پردرامد در عین حال پر مسولیتی است با اینکه تقریبا اشباع شده.واینکه آیا امتیاز مجوز کلینیک دام کوچک در تهران رو در نظر گرفتیم؟

در مورد دام بزرگ میتونیم بگیم که میشه مجوز کلینیک سیار گرفت(اونم با امتیاز) در ضمن اینکه گاو رو کمتر پیش میاد بیارن کلینیک برای همین جای خاصی نیاز نیست و اینکه کسانی که در زمینه دام بزرگ کار کردن میدون که کار درمانی به اون صورت در گاو وجود نداره 70% تشخیص آبستنی،تلقیح،همزمانی و کلا مامایی هست کیس ههای درمانی هم یه سری چیزهای روتین هستند مثل LDA,RDA,Fattychange,Bloat,Imactions,Indigestiont TRp و غیره و درمانی تقریبا مشابه دارند.کار دام بزرگ بسیار سخت هست ونیاز به علاقه و پشت کار داره.

در کل نظر من اینه که
    در صورت اینکه سرمایه دارید و سواد خودتونو کافی میدونید در تهران..دام کوچک چون شامل پرنده.خرگوش،همستر،ایگوانا سگ و گربه میشه
    و اگر تجربه کار دام بزرگ رو دارید و شهرستان هستید دام بزرگ و طیور رو انتخاب کنید.

و چرا کسی حرفی از داروخانه،مرکز مایه کوبی و آزمایشگاه تشخیص دامپزشکی نزده؟
    رو اینام میشه مانور داد...
    متشکرم
    0
    سلام به همه
    خسته نباشید روزه نمازاتون قبول
    ما دیگه رسیدیم سال چهارم
    میخواستم بگم من به دام کوچیک علاقه دارم.حالا با وجود اینکه مجوز گرفتن سخته یا عملا محاله لطفا بگید آیا میشه توی کلینیک های دیگه کار کرد یا نه؟
    و اینکه حدودا پایه حقوقی چقدره
    مرسی از همه
    "و اما من خاف مقام ربه و نهی النفس عن الهوی فان الجنه هی الماوی"
    9
    ببینید برای مجوز گرفتن هیچ محالی وجود ندارد با کمی پشتکار می توانید مجوز احداث مطب دامپزشکی تو تهران بگیرید .
    بله می توانید کار کنید.
    حقوق معمولا توافقی هست و بسته به تعداد کیس هایی هست که شما ویزیت می کنید و درصدی از هزینه را می برید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر کلینیک دام کوچک بهتر است یا بزرگ ؟
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    tuchkasсайтсайт
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

کلمات کلیدی این موضوع