ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    0
    کاربر عقیم سازی گربه ماده

Question عقیم سازی گربه ماده

سلام.
    یک سوال دارم از دوستان : برای عقیم کردن یک گربه ماده آیا جز جراحی روش دیگری هم می شناسید مثلا خوراندن قرص ضد بارداری؟

ممنونم.
    0
    مدیران کل عقیم سازی گربه ماده
    با سلام

از روش دیگری که جامع و در دسترس عموم باشد جز روش جراحی مطلع نیستم در ضمن از محاسن این روش جلوگیری از ایجاد تومورهای سرطانیست.

البته نا گفته نماند که به کمک ru-486 می توان مانع از تولید پروژسترون شد ,ولی باید گفت که این روش به موقت عمل می کند .

امیدوارم که جواب اعتماد شما را داده باشم.

با تشکر
    ویرایش توسط Dr.Shayan : 05-08-2011 در ساعت 05:55 AM
    9
    مدیر کل دامپزشکان عقیم سازی گربه ماده
    با سلام و احترام
    از پاسخ شایان عزیز تشکر می کنم.
    اگر هدف از عقیم سازی جلوگیری از به وجود امدن بیماری مثل بیماری های سرطانی است به نظر بنده جراحی مناسب میدانم.
    چون درصد موفقیت بالاست و زودتر اثر میگذارد همچنین با اخته کردن میتوانید از رفتار های جنسی مثل گام زدن های پی درپی و تولید صداهای ناهنجار جلوگیری کنید.
    اگر سوال دیگری داشتی خوشحال می شویم پاسخ ان را بدهیم
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر عقیم سازی گربه ماده

از پاسخ شما متشکرم.
    من در اراک زندگی می کنم و در اینجا فقط از روش جراحی استفاده می کنند. منتهی ، من چون نمی تونم گربه ماده مورد نظرم را به دامپزشکی ببرم ( هنوز اهلی نیست ) به فکر افتادم که از راه خوراندن قرص شاید بشه کمک به جلوگیری از بارداری ناخواسته اش کنم.

غیر از مسایل بهداشتی ، مشکل پیدا کردن جای مناسب و غذای خوب از محل های امن باعث بیماری توله ها یا کشته شدن آنها بر اثر برخورد به ماشین می شود. به همین دلیل به نظرم بهتر ه که عقیم بشه.

باز هم از راهنمائی شما پزشکان گرامی متشکرم.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

کلمات کلیدی این موضوع