ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    0
    کاربر غذا نخوردن مینا

غذا نخوردن مینا

سلام من یک مینا دارم که تقریباً 2 سال نیم سن داره .و جدیداً دچار مشکل های زیادی شده. حدود یک ماهی میشه که اصلاً غذا نمی خوره مگر اینکه خودم بهش تکه تکه بهش بدم که حین بازی بخوره.
    و فضیلش هم خیلی رقیق شده بود که بردمش کلینیک دارو بهش داد کمی بهتر شد اما حالا بال هاش رو نمی تونه بالا نگه داره وقتی وایمیسته
    . پرواز نمیکنه. و وقتی هم که راه میره میخوره زمین. باز با دکترش حرف زدم کفت که شاید کبدش ورم کرده و عصب پاشو ناراحت میکنه
    خواهش می کنم به من کمک کنید و بگین که چه طوری می تونم به مینای بیمارم کمک کنم مرسی.
    9
    مدیر کل دامپزشکان غذا نخوردن مینا
    با سلام
    لطفا به سوالات زیر پاسخ بدهید:
    1- چه مدت است مرغ مینای شما دچاراین مشکل شده است ؟
    2- محیط زندگی از نظر بهداشتی و وسایلی که درون قفس هستند را ذکر کنید.
    3- منظور شماازمشکل های زیاد چی هستند ؟
    4- پرندتان رادر داخل خانه نگه داری می کنید یا خارج خانه ؟
    5- وضعیت پاها به چه صورت است ؟ پاهایش را به صورت تکی بالانگه میدارد ؟
    6- نوع غذاهایی که به مرغمینایتان میدهید چیست ؟
    7- از قبل سابقه بیماری خاصی ندارد ؟
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    9
    مدیر کل دامپزشکان غذا نخوردن مینا
    8- سن مرغ مینایتان را نیزذکر کنید
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر غذا نخوردن مینا
    خیلی ممنون که بعد از یک هفته جواب دادین
    نمی دونستم که دامپزشکان هم ممکن است بیماری رو تشخیص ندهند
    هیچ پزشکی نتوست مینا رو درمان کنه و مینای بیچاره ......
    0
    مدیران کل غذا نخوردن مینا
    سلام دوست عزیز

اول از همه ممنون از اینکه به ما اطمینان کردید و مشکلات خودتون رو با ما در میان گذاشتید,ممنون.اینا چیزی جز هدف ما از ایجاد دامپزشک آنلاین نبوده و سعی خودمون رو می کنیم که با توجه به اطلاعات شما راه درمان رو ارائه کنیم ,شاید به همین خاطر زمان از دست می رود ولی با این حال تا اطمینان از جواب حاصل نشه نمی توانیم ان را به اطلاع شما برسانیم در ضمن در مواردی مثل مورد مینا شما اطلاعات کافی نیست و نیاز مند همکاری بیشتر شما برای تشخیص دقیق هستیم.

در ضمن, جا داره این رو هم متذکر بشم که لزوما تمامی بیماری ها راه درمانی برایشان وجود ندارد یا شاید هنوز خیلی از بیماری ها به مرحله معرفی نرسیدند.این موضوع در طب و درمان بیگانه نیست.

در هر صورت دوست داریم که بتونیم کمترین کمکی که از دستمون بر بیاد رو ارائه کنیم

بازم هم ممنون از شما دوست عزیز
    ویرایش توسط Dr.Shayan : 07-09-2011 در ساعت 10:35 AM
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

کلمات کلیدی این موضوع