ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    0
    کاربر جفت گیری طوطی عروس

Question جفت گیری طوطی عروس

سلام و خسته نباشید.
    من تقریبا 2 ماه قبل 2تا طوطی نرو ماده خریدم که بعد 2 هفته جفتگیری بلافاصله تخم گذاشتن که البته فقط یکی از تخمها جوجه شده اما هنوز از تولد جوجه (که مربوط به تخم سوم بوده) 2 هفته نگذشته که دارن دوباره جفت گیری میکنن و بگمونم مادهه تو شکمش تخم داره. من ناراحتم چون اینطوری هم طوطیم ضعیف میشه و هم اینکه من دوست ندارم اقلا تا بهار بازم تخم بذارن. چیکار کنم تا از جفتگیریشون جلوگیری کنم؟
    0
    کاربر جفت گیری طوطی عروس
    نقل قول نوشته اصلی توسط فهیمه نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.
    من تقریبا 2 ماه قبل 2تا طوطی نرو ماده خریدم که بعد 2 هفته جفتگیری بلافاصله تخم گذاشتن که البته فقط یکی از تخمها جوجه شده اما هنوز از تولد جوجه (که مربوط به تخم سوم بوده) 2 هفته نگذشته که دارن دوباره جفت گیری میکنن و بگمونم مادهه تو شکمش تخم داره. من ناراحتم چون اینطوری هم طوطیم ضعیف میشه و هم اینکه من دوست ندارم اقلا تا بهار بازم تخم بذارن. چیکار کنم تا از جفتگیریشون جلوگیری کنم؟
    سلام دوست عزیز
    عروس هلندی خیلی سخت جفت گیری می کنه و اینکه بعد از فقط دو هفته مبادرت به این کار کردن باید خداروشکر کنید!
    تا زمانی که با هم توی یک قفس باشند این وضعیت ادامه خواهد داشت، مگر اینکه هر دو یا یکی از آنها ضعیف شده و دیگر تمایلی به جفتگیری نداشته باشد!
    پیشنهاد می کنم برای مدتی آنها را در قفس های جداگانه قرار دهید
    برای اثبات مردانگی ات راهی به جز شکار حیوانات بی گناه پیدا کن!
    0
    کاربر جفت گیری طوطی عروس
    چشم. حتما همین کارو میکنم. از راهنماییتون ممنونم. :29: :wqvtb6gh5g7f::wqvtb6gh5g7f:
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع