ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    0
    کاربر تاول در چشم پرنده

تاول در چشم پرنده

من یک پرنده کوچیک دارم که چشمش از داخل تاول زده ونمی دونم باید چی کارش کنم یک هفته توچشمش جنتامایسین ریختم ولی خوب نشده. به دامپزشک هم دسترسی ندارم لطفا یک نفر کمک کنه... یک پرنده ی مهاجره که بهش جل میگن. سرما هم خورده بود که با تتراساکلین خوب شد ولی تاول چشمش خوب نمی شه
    0
    کاربر تاول در چشم پرنده
    نقل قول نوشته اصلی توسط hooshfar نمایش پست ها
    من یک پرنده کوچیک دارم که چشمش از داخل تاول زده ونمی دونم باید چی کارش کنم یک هفته توچشمش جنتامایسین ریختم ولی خوب نشده. به دامپزشک هم دسترسی ندارم لطفا یک نفر کمک کنه... یک پرنده ی مهاجره که بهش جل میگن. سرما هم خورده بود که با تتراساکلین خوب شد ولی تاول چشمش خوب نمی شه
    دوست عزیز تاول فقط داخل چشم هست یا جاهای دیگه هم دیده میشه؟( اطراف چشم، داخل دهان، هرجایی روی سر).... اگه بتونید یه عکس ازش بذارین خیلی خوب میشه، چون چشم ناحیه حساسیه و همینطوری ندیده و معاینه نکرده دارو دادن بهش کار خوبی نیست!
    برای اثبات مردانگی ات راهی به جز شکار حیوانات بی گناه پیدا کن!
    0
    کاربر تاول در چشم پرنده
    خیلی ممنون که جواب دادین. حال عمومیش خوبه. خیلی خوب غذا می خوره. و فقط داخل چشمش تاول داره من یک مینا و سه تا عروس هلندی دارم که نگرانم اون ها هم بگیرن. هر کار می کنم از طریق انجمن عکس بفرستم نمیشه میشه یه Email بدین (اگه امکانش هست) که mail کنم عکس شو؟
    0
    کاربر تاول در چشم پرنده
    نقل قول نوشته اصلی توسط hooshfar نمایش پست ها
    خیلی ممنون که جواب دادین. حال عمومیش خوبه. خیلی خوب غذا می خوره. و فقط داخل چشمش تاول داره من یک مینا و سه تا عروس هلندی دارم که نگرانم اون ها هم بگیرن. هر کار می کنم از طریق انجمن عکس بفرستم نمیشه میشه یه Email بدین (اگه امکانش هست) که mail کنم عکس شو؟
    بله حتما" ، پیغام خصوصی میذارم براتون!
    برای اثبات مردانگی ات راهی به جز شکار حیوانات بی گناه پیدا کن!
    0
    کاربر تاول در چشم پرنده
    email e man: shirinhooshfar@yahoo.com bazam lotf kardid
    0
    مدیران کل تاول در چشم پرنده
    سلام

اگر عکسی هست ممنون میشم که داخل انجمن هم قرار بدین

با تشکر
    0
    کاربر تاول در چشم پرنده
    من دیشب خیلی تلاش کردم که عکسشو بزارم تو انجمن ولی نشد .... اگه امکانش هست email تون رو بدین براتون بفرستم
    0
    سلام

عکسهاتون رو می تونید توی Vetspace.ir که مرتبط با خود سایت هم هست آپلود کنید و بعد لینکش رو قرار بدین.
    0
    کاربر تاول در چشم پرنده
    خیلی ممنون که راهنمایی کردید. من سه تا عکس گذاشتم. که لینکشونو اینجا میزارم. امروز جنتامایسین رو هم قطع کردم چون هیچ تاثیری نداشت. ولی واقعا نگرانم و می ترسم کور شه. حال عمومیش خوبه ولی چشمش آب ریزش داره (البته نه خیلی زیاد) و هی چشمش رو به کناره های ظرف غذاش می کشه انگار که می خاره. ممنون می شم اگه کسی دامپزشک پرندگان سراغ داره به من معرفی کنه. من العان تهران هستم خود پرنده رو نمی تونستم بیارم ولی عکساشو آوردم و امیدوارم یکی بتونه کمک یا راهنمایی کنه...
    http://www.vetspace.ir/images/07660527161036966158.jpg
    http://www.vetspace.ir/images/67991074838180262727.jpg
    http://www.vetspace.ir/images/24696148284437374313.jpg
    0
    سلام

مرسی از بابت عکس ها

فکر می کنم به خاطر آبرزیشی که داره نشان از عفونی و چرکی بودن هست , اذا استفاده از قطره چشمی سیپلکس هر 8 ساعت یک قطره بتونه به بهدودش کمک کنه
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

کلمات کلیدی این موضوع