ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    0
    کاربر مشکل چشم گربه

مشکل چشم گربه

سلام ، نميدونم من رو بخاطر داريد يا نه .
    من حدود 5 ماه پيش 2 تا بچه گربه 3 ماهه پيدا کردم که با خودم به حياط منزل آوردم .
    در ابتدا يکی از گربه ها دچار بيماری انگل معده شده بود که با کمک دوستان در اين سايت ، معالجه شد و حالش خوب شد .
    ديروز عصر باد شديدی تهران امد و من شب رفتم به گربه ها غذا بدم که ديدم گربه مشکی ( ماده هست ) چشمش به اين حالت در امده ( در عکس مشخص است ) ، انگار چيزی مثل صدف 2 طرف چشمش رو گرفته .
    حالش خيلی خوبه ، بازی ميکنه ، غذا ميخوره و هيچ نشانه اي از بيماری نداره . من سرچ کردم تو اينترنت و تنها چيز مشابه اي که پيدا کردم مربوط به پلک سوم بود .
    گفتم يه عکس اينجا قرار بدم و از اساتيد محترم سؤال کنم .
    ممنون ميشم به عکس نگاه کنيد و من رو از دلواپسی نجات بديد .
    -----------------------
    يک موضوع ديگه هست که ميدونم زياد ربطی به اين تاپيک نداره ولی ممنون ميشم اين رو هم جواب بديد :
    گربه های من از حدود 1 ماه پيش ياد گرفتن که از ديوار بالا برن و هر از گاهی ميرن تو حياط همسايه کناری و چند ساعتی اونجا هستن ولی تاحالا تو خيابون نرفتن و به شدت از ماشين ميترسن .
    حالا قرار هست من به مدت 10 روز به مسافرت برم و هيچ کس هم نيست به اينا غذا بده . چی کارشون کنم ؟ اينا از اول تو حياط بزرگ شدن ولی من هميشه بهشون غذا ميدم . به نظر شما اين 10 روز ميتونن خودشون غذا پيدا کنن ؟
    تنها چيزی که به فکرم رسيد اين بود که 2 ظرف بزرگ غذای خشک + 2 ظرف آب زير تخت تو حياط ( جايی که ميخوابن ) قرار بدم تا اين چند روز رو از اون غذا تقذيه کنن . ممنون ميشم در اين خصوص هم راهنمايی کنيد .
    با تشکر .
    متأسفانه قسمت آپلود عکس سايت مشکل داره ، پس به صورت لينک قرار ميدم :

http://img4up.com/up2/12540933192275771880.jpg

http://img4up.com/up2/61176070963441600625.jpg
    9
    مدیر کل دامپزشکان مشکل چشم گربه
    با سلام و احترام خدمت شما
    بله شما رو به خاطر داریم
    در رابطه باسوالاتی که فرمودید :
    ديروز عصر باد شديدی تهران امد و من شب رفتم به گربه ها غذا بدم که ديدم گربه مشکی ( ماده هست ) چشمش به اين حالت در امده ( در عکس مشخص است ) ، انگار چيزی مثل صدف 2 طرف چشمش رو گرفته .
    حالش خيلی خوبه ، بازی ميکنه ، غذا ميخوره و هيچ نشانه اي از بيماری نداره . من سرچ کردم تو اينترنت و تنها چيز مشابه اي که پيدا کردم مربوط به پلک سوم بود .
    گفتم يه عکس اينجا قرار بدم و از اساتيد محترم سؤال کنم .
    ممنون ميشم به عکس نگاه کنيد و من رو از دلواپسی نجات بديد .
    دوست عزیز گربه شما دچار بیماری Cherry Eye شده اغلب موارد زیاد جدی نیست اما نمی توان ان را بی اهمیت هم تلقی کرد ، (طبق قوانین سایت اجازه تجویز دارو را تا اطلاع ثانوی نداریم ) بهترین کار مراجعه به دامپزشک است.
    گربه های من از حدود 1 ماه پيش ياد گرفتن که از ديوار بالا برن و هر از گاهی ميرن تو حياط همسايه کناری و چند ساعتی اونجا هستن ولی تاحالا تو خيابون نرفتن و به شدت از ماشين ميترسن .
    حالا قرار هست من به مدت 10 روز به مسافرت برم و هيچ کس هم نيست به اينا غذا بده . چی کارشون کنم ؟ اينا از اول تو حياط بزرگ شدن ولی من هميشه بهشون غذا ميدم . به نظر شما اين 10 روز ميتونن خودشون غذا پيدا کنن ؟
    تنها چيزی که به فکرم رسيد اين بود که 2 ظرف بزرگ غذای خشک + 2 ظرف آب زير تخت تو حياط ( جايی که ميخوابن ) قرار بدم تا اين چند روز رو از اون غذا تقذيه کنن . ممنون ميشم در اين خصوص هم راهنمايی کنيد .
    با تشکر .
    چون تو حیاط خونه بزرگ شدن نمیتوانند خودشون غذاپیدا کنند اگر هم سعی کنند دنبال غذا بگردند بقیه گربه های خیابانی باهاشون جنگ می کنند و احتمال زخمی شدن و بیمار شدنشان زیاد هست و یا اینکه ممکن هست با ماشین تصادف کنند.
    واقعا نمیشه گفت که چی پیش میاد ، شما میتونیداز همسایتون خواهش کنید که تا زمانی که بر میگردید به گربه ها غذا بدهند.
    ویرایش توسط Dr.Hossein.M.Al : 03-17-2012 در ساعت 02:37 PM
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر مشکل چشم گربه
    audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.ru
    gardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ru
    habeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ru
    handsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ru
    heavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.ru
    keepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ru
    knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.ru
    lambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.ru
    0
    کاربر مشکل چشم گربه
    laterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.ru
    manualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ru
    obstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.ru
    partfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
    readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
    scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.ru
    tamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

کلمات کلیدی این موضوع