ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    0
    کاربر کج شدن پا، انگشت وسطیه پا و نوک جوجه خروس

کج شدن پا، انگشت وسطیه پا و نوک جوجه خروس

من 8 تا جوجه دارم که سن اونها 6 هفته هست. از حدود 7-8 روز پیش بصورت ناگهانی متوجه شدم که پای راست جوجه خروس به سمت بیرون چرخیده است(البته وقتی که ایستاده و ثابت است. اما در زمان راه رفتن به نظر نمیاد که این چرخش وجود داره اما وقتی راه میره میلنگه).
    اول فکر میکردم که ضربه خورده است. اما پس از دو سه روز دیدم که پنچه وسط پای دیگه اون (پای چپ) از اولین بند به سمت چپ چرخیده است (پنجه اون دیگه راست نیست). به پیشنهاد یک دامپزشک که گفت به اون 4 روز ویتامینت بدهم و سه روز قطعش کنم و دوباره تکرار کنم.
    من 4 روز بهش ویتامین را دادم و 2 روز گذشت تا اینکه امروز متوجه شدم نوک اون (منقار) کج شده و به سمت راست مایل شده.

لازم به ذکر است که از لحاظ حال عمومی هیچ کدام از جوجه ها من جمله همین جوجه مشکلی ندارند و بسیار سر حال هستند.

لطفا من را راهنمایی کنید.
    9
    مدیر کل دامپزشکان کج شدن پا، انگشت وسطیه پا و نوک جوجه خروس
    با سلام و احترام خدمت شما
    باید خدمت شما عرض کنم که بهترین کار مراجعه به دامپزشک است اما اگر به دامپزشک دسترسی ندارید می توانید مواردزیر را انجام بدهید توجه کنید که اگر حال خروستون بدتر شد حتما به دامپزشک برای انجام معاینات لازم مراجعه کنید.
    دوست عزیز علائمی که گفتید خیلی کلی هستند اما بیشترشبیه به کمبود کلیسم به دلیل مناسب نبود جیره غذایی می باشد.
    به خصوص کج شدن منقار ، شما علاوه بر مصرف مولتی ویتامین قطره مینرال بچه رو از داروخانه تهیه کنید و روزی 4 قطره در دو وعده به مدت 4 روز به خروستان بدید بعد از 4 روز روزی 2 بار و دو قطره به مدت یک هفته .
    پوست تخم مرغ را را خورد کرده و به غذای طیورتون اضافه کنید .
    حتما به جیره غذایی طیورتون توجه کنید در انجمن مطالب مختلفی در این زمینه وجود دارد می توانید از انها استفاده کنید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت شما
    باید خدمت شما عرض کنم که بهترین کار مراجعه به دامپزشک است اما اگر به دامپزشک دسترسی ندارید می توانید مواردزیر را انجام بدهید توجه کنید که اگر حال خروستون بدتر شد حتما به دامپزشک برای انجام معاینات لازم مراجعه کنید.
    دوست عزیز علائمی که گفتید خیلی کلی هستند اما بیشترشبیه به کمبود کلیسم به دلیل مناسب نبود جیره غذایی می باشد.
    به خصوص کج شدن منقار ، شما علاوه بر مصرف مولتی ویتامین قطره مینرال بچه رو از داروخانه تهیه کنید و روزی 4 قطره در دو وعده به مدت 4 روز به خروستان بدید بعد از 4 روز روزی 2 بار و دو قطره به مدت یک هفته .
    پوست تخم مرغ را را خورد کرده و به غذای طیورتون اضافه کنید .
    حتما به جیره غذایی طیورتون توجه کنید در انجمن مطالب مختلفی در این زمینه وجود دارد می توانید از انها استفاده کنید.

ممنون از پاسخی که دادید.

آیا مشکلاتی که به وجود آمده اند (کج شدن نوک و پا ها) با انجام مواردی که شما فرمودید و تصحیح جیره غذایی برطرف خواهند شد؟
    9
    اگر بیماری دیگری نداشته باشد بله برطرف خواهد شد.
    به طور قطع نمیتوان گفتکه مشکلحل میشود چون باید مرغ و خروستان از نزدیک معاینه شوند.
    تاکید میکنم که بهترین کار مراجعه به دامپزشک است.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    0
    مال منم همینجوری شده هنوز به نوکش نرسیده من اول فکر کردم رماتیس گرفته
    0
    جوجه من حدود 20 روزشه
    9
    با سلام
    بایدجوجه تان را به دامپزشک نشان دهید تا ان را معاینه کرده و اقدامات لازم را انجام داده و شما را در رابطه با وضعیت جوجه تان راهنمایی کند.
    شهریور- 96
    0
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    tuchkasсайтсайт
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

کلمات کلیدی این موضوع