ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 6 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 51
    0
    کاربر پا درد مرغ مینا

پا درد مرغ مینا

سلام دادا:

مرغ مینای ما دوسالشه; یک ساله پا درد گرفته دکتر بردیم گفت باید هر چند وقت پاشو چرب می کردید.بتامتازون چشم داد یک مدت خوب شد باز پا دردش شروع شد دوباره پماد رو زدیم پماد شقاقم زدیم فایده نداشت دوباره بردیم دکتر پماد انتی هموروید-بهوزان داد برای پینه کف پا قطره کانازول داد باز یک مدت خوب شد همه پولک پاش عوض شد و در نمی یاد روی پاهش نمی تونه وایسته در حال حاضر از پمادی که گفتید زدیم دو روزی میشه ولی باز هم پکره وپاشو بالا میبره پرنده تمیزی هست روی دستشویش پا نمی زاره هر روز ابتنی میره ولی الان خیلی کمتر میره خیلی بی حوصله شده فقط میره یک گوشه سرشومیزاره پشت تب هم داره چون پاهاش خیلی داغ خیلی هم اب میخوره(من کار با سایتو بلد نیستم اگه امکان داره جوابشو برام ایمیل کنید)
    9
    مدیر کل دامپزشکان پا درد مرغ مینا
    با سلام و عرض ادب
    در حال حاضر از پمادی که گفتید زدیم دو روزی میشه
    از کدوم پماد استفاده کردید ؟

الان مشکل مینای شما پکری و پا درد هست ؟
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر پا درد مرغ مینا
    سلام دادا:

از این پماد (تتراسیکلین)

بله پا درد و پکر پاهاش یکمی ورم هم داده

9
    مگر پای میناتون زخم یا تاول وجود دارد که تتراسایکلین زدید ؟ ( هر دارو بنا به موقعیت بیمار داده میشود لطفا از مصرف خود سر داروها به پرندتون خودداری کنید)
    دوست عزیز مینای شما باید توسط دامپزشک متخصص پرندگان زینتی یا اگزوتیک معاینه شود با توجه به تاریخچه ی بیماری میناتون باید حتما از نزدیک توسط دامپزشک معاینه و ازمایشات لازم صورت گیرد.
    تنها کاری که میتونم برای شما انجام بدهم بهبود وضعیت عمومی اش هست اما شما حتما باید به دامپزشک مراجعه کنید.
    قطره مولتی ویتامین بچه و قطره مینرال بچه را از داروخانه تهیه کنید 5 قطره مولتی ویتامین و 3 قطره مینرال در ظرف اب خوریش بریزید و هر 24ساعت یک بار اب را عوض کنید .
    به مدت 3روز یک قطره مینرال و دو قطره مولتی ویتامین در دهان میناتون بریزید (با فاصله ) و بعداز ان اب بهش بدید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    0
    کاربر پا درد مرغ مینا
    سلام دادا:

اقا ممنون من 2 بار دکتر بردمش چیزی سردر نیاورد اگه امکان داره ادرس یا شماره یک دکتر خوب به ما معرفی کنید

0
    کاربر پا درد مرغ مینا
    با سلام خدمت شما و همکاران محترمتون . من یه مرغ مینای 11 ماهه دارم که حدود دو ماهی میشه پا درد گرفته و هر روز هم اوضاعش بد تر شده . تتراسایکلین زدم ولی فقط یک هفته خوب بود.و الان رخمش خیلی عمیق شده و تاندون های پاش هم پیدا شده بود .خیلی بدنش ضعیف شده و خوب غذا نمیخوره عفونت زیر انگشت های پشتیش هست و کف پاش با اینکه زخمش بسته شده زیرش سفیده و هنوز عفونت داره هر روز پاهاشو با بتادین میشورم و دکتر گفت تترا سایکلین نزنم چون بدنش به خاطر چربی تترا سایکلین پوسته پوسته شده و بیقراره ولی هیچ درمان خاصی بهش نداد . خیلی حالش بده و همش چشماشو میبنده .اگه لازمه از پاهاش عکس بزارم ؟
    0
    کاربر پا درد مرغ مینا
    سلام دادا:

چی شد جواب نمیدی ادرس دکتر خوب داری برای ما بفرست
    0
    کاربر پا درد مرغ مینا
    نقل قول نوشته اصلی توسط marygold نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما و همکاران محترمتون . من یه مرغ مینای 11 ماهه دارم که حدود دو ماهی میشه پا درد گرفته و هر روز هم اوضاعش بد تر شده . تتراسایکلین زدم ولی فقط یک هفته خوب بود.و الان رخمش خیلی عمیق شده و تاندون های پاش هم پیدا شده بود .خیلی بدنش ضعیف شده و خوب غذا نمیخوره عفونت زیر انگشت های پشتیش هست و کف پاش با اینکه زخمش بسته شده زیرش سفیده و هنوز عفونت داره هر روز پاهاشو با بتادین میشورم و دکتر گفت تترا سایکلین نزنم چون بدنش به خاطر چربی تترا سایکلین پوسته پوسته شده و بیقراره ولی هیچ درمان خاصی بهش نداد . خیلی حالش بده و همش چشماشو میبنده .اگه لازمه از پاهاش عکس بزارم ؟

سلام: منم مثل شما مشکلمو تو سایت دارم حل میکنم

ولی من دو بار دامپزشکی رفتم برای ترک بغل پاهاش کرم بتامتازن تجویز کرد ای بدک نبود کرم آ+د و رغن زیتون هم در کنارش زدم خلاصه حیونو کشتم از بس گرفتمش ولی جواب داد ; درباره پینه کف پاش بازم بردمش دکتر گفت چیزی نیست و کرم کانازول 1% داد خوب بود این تمام تجروبیات من بود (باید حداقل 2 ماه ادامه داشته باشه)
    :sportcar3::sportcar3::sportcar3::sportcar3::sport car3:

9
    با عرض ادب
    اقا ممنون من 2 بار دکتر بردمش چیزی سردر نیاورد اگه امکان داره ادرس یا شماره یک دکتر خوب به ما معرفی کنید
    طبق قوانین سایت از دادن و معرفی اسم دکتر و یا ادرس و تلفن مطب معذوریم.
    شمابه دامپزشک متخصص در زمینه پرنده های زینتی مراجعه کنید انشالله حال مینای شما خوب شود.
    شهریور- 96
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط gholam357 نمایش پست ها
    سلام: منم مثل شما مشکلمو تو سایت دارم حل میکنم

ولی من دو بار دامپزشکی رفتم برای ترک بغل پاهاش کرم بتامتازن تجویز کرد ای بدک نبود کرم آ+د و رغن زیتون هم در کنارش زدم خلاصه حیونو کشتم از بس گرفتمش ولی جواب داد ; درباره پینه کف پاش بازم بردمش دکتر گفت چیزی نیست و کرم کانازول 1% داد خوب بود این تمام تجروبیات من بود (باید حداقل 2 ماه ادامه داشته باشه)
    لطفا از تجویز دارو با توجه به تجربیاتتان خود داری بفرمایید چون هر دارویی بنا بر موقعیت بیماری خاص پرنده شما داده می شود و ممکن است برای پرنده دیگر مضر و در برخی موارد کشنده باشد.
    شهریور- 96
صفحه 1 از 6 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 51

کلمات کلیدی این موضوع