ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    0
    کاربر پای بلبل،فوری!

پای بلبل،فوری!

سلام خدمت تمام دوستان
    من یه بلبل کاملا اهلی دارم که از چند وقت پیش پای چپش رو بالا می گرفت
    اولش فکر کردم مثل همیشه که خودش این کار رو انجام میداد بعد از چند دقیقه عادی میشه
    بعد که نگاه کردم بهش دیدم دور پاش چند دور نخ جمع شده،اونارو آروم و تا جایی که هیچ صدمه ای به پاش نرسه باز کردم
    اما الان بعد از دو سه روز متوجه شدم روی پاش یه چیزی شبیه به جوش ظاهر شده که نگرانم کرده!و کمی هم به سختی نفس میکشه و نوکش بازه
    من پرنده زیاد داشتم و دارم اما این یکی رو یه جور دیگه میبینم
    یه عکس هم از پاش میزارم و همچنین جوش روی پاش که مشخصش کردم،لطفا بگید که چیکار کنم
    مرسی
    http://myup.ir/images/07806405588258574894.png
    ویرایش توسط Am!rAbbas : 04-14-2012 در ساعت 02:06 PM
    9
    مدیر کل دامپزشکان پای بلبل،فوری!
    باسلام واحترام
    پای بلبل شما دچار مشکل باکتریایی شده هست .
    بهترین کار مراجعه به دامپزشک است طبق قوانین سایت اجازه درمان اصلی را نداریم اما چون بلبل پرنده خاصی است و هر دامپزشکی این پرنده راویزیت نمی کند شاید بتونیم استثنایی قائل بشویبم ( اگر واقعا با این مشکل برخوردید اطلاع بدهید تا اقدامات لازم را برای شما توضیح بدهم)
    فعلا شما قطره مولتی ویتامین بچه را از داروخانه تهیه کنید و در روز 2 وعده هربار 2 قطره حداکثر به مدت 3روز در دهانش بریزید تا به دامپزشک مراجعه کنید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر پای بلبل،فوری!
    خیلی ممنون دکتر
    حالا چند سوال دیگه،امیدوارم وقتتون رو نگیره
    من خودم هم بهش دست زدم،البته بعدش دستم رو کاملا شستم،برای خودم و بقیه ی پرنده هایی که دارم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    این بیماری میتونه بر اثر نیش گرفتن یا گاز حشرات کوچک تر مثل مورچه باشه؟
    لازمه بگم اون جوش امروز ترکیده و به صورت یه دونه ی سیاه ظاهر شده که زیاد هم متورم نیست،حالا وضعش چطوره؟
    و اینکه واقعا به مشکل برخورد کردم،ممنون میشم اقدامات کلی رو توضیح بدید
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    در ضمن الان که دوباره بهش نگاه کردم این حالت جوش به جاهای دیگه پاش هم منتقل شده،به دامپزشک هم دسترسی ندارم
    لطفا کمک کنید زودتر
    ویرایش توسط Am!rAbbas : 04-16-2012 در ساعت 12:43 PM
    9
    مدیر کل دامپزشکان پای بلبل،فوری!
    با عرض ادب
    چون به دامپزشک دسترسی ندارید و بلبل پرنده ی خاصی است که هر دامپزشکی ان را ویزیت نمی کند این بار تخفیف حاصل کردیم و پاسخ شما را در زیر دادم :
    موارد زیر را حتما انجام بدهید:
    1- بهداشت قفس را رعایت فرمایید ( هر روز زیر قفس عوض شود)
    2- پوماد تتراسایکیلین را هر روز به مدت یک هفته به پایش بزنید.
    3- کپسول تتراسایکیلین را به مدت دو هفته به او بدهید میزان یک کپسول در 4 لیوان اب بریزید اگر در منطقه گرمسیر زندگی میکنید در 5 لیوان ریخته و اب را هر 24 ساعت عوض کنید.
    4- مولتی ویتامین بچه روزی دو بار و هر بار دو قطره توی دهانش بریزید (به مدت 3روز ) بعد از ان روزانه 6 قطره در اب خوراکی اش بریزید .

بعد ازیک هفته وضعیت را در این تاپیک گزارش بدهید و اگر بعد از 5 روز وضعیت بهبودی پیدا نکرد و به سمت بدتر شدن پیش رفت حتما به دامپزشک مراجعه کنید و نکته اخری که همیشه ذکر میکنم این است که درمان هایی که در انجمن و بدون معاینه انجام می شوند 100 درصد دقیق نیستند ما با توجه به علائم موجود و تصاویر و با مراجعه به تجربیات در این زمینه پاسخ میدهیم و تا جای امکان تلاشمان را برای پیدا کردن پاسخ صحیح میکنیم .
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

کلمات کلیدی این موضوع