ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    کاربر آبسه دندان گربه

آبسه دندان گربه

سلام مجدد خدمت تمامی دکتران عزيز . من وقتی مشکل برای گربم پيش مياد مزاحم شما ميشم ، شرمنده .
    ديروز صبح متوجه شدم يک طرف صورت گربم باد کرده و آب دهنش هم سرازير هست از اون قسمت . يکم سرچ کردم اينترنت رو و متوجه شدم که يا آپسه کرده يا بيماری دندان داره .
    از اونجا که گربم خونگی نيست ، اجازه نميده معاينه کنم و همچنين به علت نداشتن پول ، نميتونم دامپزشک ببرمش .
    الان ديگه نميتونه غذا بخوره و صورتش ( زير چشمش ) شديداً باد کرده و نميتونه دهنش رو باز کنه .
    سن گربه 1 ساله و نر هست . تلفنی با يکی از دامپزشکان صحبت کردم و ايشون شربت آموکسی سيلين 250 رو هر 8 ساعت نيم سی سی تجويز کردن .
    ممنون ميشم بگيد چی کار کنم ؟ ميدونم که نميتونيد اسم دارو بگيد ، ولی بخدا اين مورد استراری هست و اگه ميشه يواشکی تو پيغام خصوصی بگيد . ممنون .
    9
    مدیر کل دامپزشکان آبسه دندان گربه
    با عرض ادب
    در رابطه با مشکلی که فرمودید برای گربه شما رخ داده است :
    دوست عزیز گربه شما باید بیهوش شود و توسط دامپزشک معاینه بیماری تشخیص و درمان صورت گیرد تشخیص بدون معاینه گربه شما تقریبا غیر ممکن هست.
    باید حتما به دامپزشک مراجعه کنید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر آبسه دندان گربه
    نقل قول نوشته اصلی توسط cat_fish نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت تمامی دکتران عزيز . من وقتی مشکل برای گربم پيش مياد مزاحم شما ميشم ، شرمنده .
    ديروز صبح متوجه شدم يک طرف صورت گربم باد کرده و آب دهنش هم سرازير هست از اون قسمت . يکم سرچ کردم اينترنت رو و متوجه شدم که يا آپسه کرده يا بيماری دندان داره .
    از اونجا که گربم خونگی نيست ، اجازه نميده معاينه کنم و همچنين به علت نداشتن پول ، نميتونم دامپزشک ببرمش .
    الان ديگه نميتونه غذا بخوره و صورتش ( زير چشمش ) شديداً باد کرده و نميتونه دهنش رو باز کنه .
    سن گربه 1 ساله و نر هست . تلفنی با يکی از دامپزشکان صحبت کردم و ايشون شربت آموکسی سيلين 250 رو هر 8 ساعت نيم سی سی تجويز کردن .
    ممنون ميشم بگيد چی کار کنم ؟ ميدونم که نميتونيد اسم دارو بگيد ، ولی بخدا اين مورد استراری هست و اگه ميشه يواشکی تو پيغام خصوصی بگيد . ممنون .
    سلام خدمت شما باید بگم اگر مشکل از دندان باشه حتما باید کشیده و یا معالجه بشه! و تجویز دارو بدون بر طرف کردن عامل ایجاد عارضه امری بیهوده خواهد بود و داروی گفته شده توسط همکار محترم کافی است(البته بدون معاینه) فقط باید سروقت دارو رو بدین!
    0
    کاربر آبسه دندان گربه
    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
    gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
    habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
    handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
    heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
    keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
    knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
    lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
    0
    کاربر آبسه دندان گربه
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7