ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19
    0
    کاربر ورم روده مرغ مينا

ورم روده مرغ مينا

باسلام ببخشيد من مرغ مينام تقريبا 1 سالشه كه شكمش باد كرده بود به دامژزشك گفتم گفت مشكلي نداره ورم روده داره و گفت جاي ورمش پماد بتاماتزون بمالم اين كارو كردم خوب نشد بردمش يه دامژزشكي ديگه يه مايه ي زرد رنگ داخل سرنگ ريخت گفت روزي 5 قطره تو ابش بريزم ولي باز خوب نشد تا 5 روز ريختم مينام غذاهاي سفت نمي خوره دونه پارس هم نميتونه بخوره بهش ميوه و چزاي نرم ميدم و الان ورمش اندازه نصف توپ پينگ پونگ شده الانم سرحاله صحبت ميكنه زياد نميتونه پرواز كنه ميخواستم بدونم مشكل از كجاست لطفا كمكم كنيد ممنون
    9
    مدیر کل دامپزشکان ورم روده مرغ مينا
    با سلام
    مینای شما باید از نزدیک معاینه شود به شما پیشنهاد می کنم که به متخصص پرندگان زینتی یا اگزوتیک مرا جعه بفرمایید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر ورم روده مرغ مينا

Unhappy ورم شکم مینا

سلام دوست عزیز . شکم مینای برادرم 10 روزه که ورم کرده. اول فکر کردیم ورم رودست برای همین خودش رفت یه قطره ورم روده پرندگان زینتی خربد و بهش داد ولی هنوز افاقه نکرده. الان دارم فکر میکنم که شاید ورم روده نباشه با توجه به عکسا شما میتونید بگید چیه ایا عفونته؟ سنش 1 سال و 3 ماهه و غذاش به غیر از دون پارس میوه و خیار و نان و برنج پخته هست.خواهش میکنم اگه میتونید سریعتر راهنمایی کنید . ممنون

http://iranparrot.ir/images/e1zt6lxun2xblzuz9y60.jpg

http://iranparrot.ir/images/w73j52brawcevcyyplkd.jpg
    0
    کاربر ورم روده مرغ مينا
    سلام دیروز برادرم میناش رو برد دامپزشکی . ولی دکتره چیزی سر در نیاورد و گفت هر چیزی میتونه باشه و یه مقدار آنتی بیوتیک انسانی داد. میگید چکار کنه. لطفا اگه ممکنه یه کم سریعتر راهنمایی کنید
    0
    کاربر ورم روده مرغ مينا
    سلام دوباره
    یکی بهم گفته مینات فتخ شکم گرفته و شکمش پاره شده و باید جراحی بشه . آیا درسته؟ آیا مصرف آنتی بیوتیک ادامه داشته باشه یا نه؟
    0
    کاربر ورم روده مرغ مينا

Question

سلام

من دوتا مينا دارم كه هر دو مريض شدن

يكيشون كه غذا نمي خوره و مدفوع آبكي داره و همچنين خودش رو باد ميكنه و حالت كز كرده داره.اون يكي غذا خوب مي خوره اما خوب كز ميكنه

به هر دو قرص ليدوكينول و تتراسايكلين دادم ام تفاوتي نكردن.

خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد.

ممنون
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط maral نمایش پست ها
    سلام دیروز برادرم میناش رو برد دامپزشکی . ولی دکتره چیزی سر در نیاورد و گفت هر چیزی میتونه باشه و یه مقدار آنتی بیوتیک انسانی داد. میگید چکار کنه. لطفا اگه ممکنه یه کم سریعتر راهنمایی کنید
    با عرض ادب
    دوست عزیزمینای شما باید کاملا معاینه شود و یک هیستوری کامل از مینا باید تهیه شود.
    حتما به دامپزشک متخصص پرندگان زینتی یا اگزوتیک مراجعه کنید .
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط ariaei نمایش پست ها
    سلام

من دوتا مينا دارم كه هر دو مريض شدن

يكيشون كه غذا نمي خوره و مدفوع آبكي داره و همچنين خودش رو باد ميكنه و حالت كز كرده داره.اون يكي غذا خوب مي خوره اما خوب كز ميكنه

به هر دو قرص ليدوكينول و تتراسايكلين دادم ام تفاوتي نكردن.

خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد.

ممنون
    با سلام و عرض ادب
    هم احتمال وجود عفونت در بدن وجود دارد و هم اشکال در فیزیواوژیک بدن مینای شما باید توسط دامپزشک معاینه شود و همچنین از مصرف خودسرانه انتی بیوتیک خود داری کنید.
    تا زمانی که به دکتر مراجعه کنید قطره مولتی ویتامین بچه را هر روز به مدت3 روز بهشون بدهید 6 قطره درظرف اب خوری معمولی پرندگان و هر 24 ساعت یک بار اب ظرف را عوض کنید.
    ویرایش توسط Dr.Hossein.M.Al : 08-04-2012 در ساعت 11:50 AM
    شهریور- 96
    0
    کاربر ورم روده مرغ مينا
    سلام خسته نباشید من یه جوجه مینا دارم که 3ماهشه *الان یه 1هفته ای میشه که شکمش باد کرده بیمارستان دامپزشکی تو کامرانیه هم بردمش ولی دکتر پرندگانش چیزی سر در نمیاره. اخه من 1سال پیش یه مینای دیگه داشتم که مثل همین مینام شکمش باد کرده بود اونم بردمش همین بیمارستان کامرانیه خوب نشد و بعد یه هفته مرد خواهش میکنم راهنمایم کنید تا این مرغ مینام نمیره
    0
    کاربر ورم روده مرغ مينا
    سلام
    بزرگ شدن شکم مینا هر دلیلی ممکنه داشته باشه باید حتما از نزدیک معاینه بشه ، بهت پیشنهاد میکنم که به یک دکتر متخصص در زمینه پرندگان زینتی مراجعه کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

کلمات کلیدی این موضوع