ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    کاربر مشکلات من در تربیت سگم

مشکلات من در تربیت سگم

سلام وقت به خیر من چند تا سوال داشتم که می خواستم منو در این زمینه راهنمایی کنید؟من 1.5 ماهه که صاحب یه سگ کوچولو شدم که الان 2ماهه است و ماده است(honey)من از روز اول کتابشو خریدم و طبق کتاب تربیتش می کنم اما چند تا مشکل دارم که نمی دونم دیگه چیکار کنم1. نسبت به روزای اول تو دستشویی رفتنش خیلی پیشرفت کرده اولا رو فرش یا هرجایی که میشد دستشویی می کرد الان فقط رو روزنامه کارشو انجام میده به شرطی که من از حرکتش بفهمم و ببرمش رو روزنامه وگرنه در جا کارشو میکنه.چیکار کنم به یک جا عادت کنه و خودش بره اونجا جاهای دیگه کارشو نکنه؟2.چیکار کنم بفهمه رهبر و صاحب اون منم و باید به حرفم گوش بده؟3.خیلی غریبه پرسته هر کیو میبینه میدود به سمتش دوست دارم سمت غریبه ها نره؟4.چیکار کنم تو پیاده روی دنبالم بیاد و هر سمت و سو که دلش می خواد نره؟5.به جز مرغ هیچی نمیخوره چیکار کنم همه چی بخوره؟ ببخشید که زیاد سوال پرسیدم اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم
    9
    مدیر کل دامپزشکان مشکلات من در تربیت سگم
    باعرض سلام و ادب
    سوالات واقعا زیاد و میشه گفت برای هر سوال ساعت ها می شود توضیح و صدها روش می شود انجام داد.
    دلیل این اتفاقات 1 چیز هست عدم برخورد صحیح شما با هانی و اینکه نباید خیلی عجله کرد تربیت بچه انسان با این هوش فراوانش هم چند سال زمان میبره پس نباید از هانی 2 ماهه انتظار معجزه در تغییر رفتارش داشت اما شما میتونید به این رفتار جهت بدید و کم کم به ان چیزی که می خواهید سوقش بدید.
    توی تربیت یک چیز خیلی مهم هست اینکه خودتون رو جای هانی بزارید و این سوال را بپرسید اگر من جای هانی بودم منظور این رفتار را متوجه میشدم یا اینکه چه چیزی متوجه میشدم ، زمانی که هانی سمت غریبه ها میره احتمالا شما به دلیل عرف اجتماع لبخند میزنید یا اینکه از این کار اون رو بازنمیدارید و برخورد نمی کنید طبیعتا از نوع برخورد شما و برخورد کسی که بهش نزدیک میشه احساس نارضایتی نمیبینه که بدونه نباید اون کار رو انجام بده یا نده پس انجام میده چون به نظر خودش بهتره
    کتاب ها همیشه کاملا درست نیستند به شما پیشنهاد میکنم کتاب های جدید و روش های جدید را هم امتحان کنید اما ارام ارام مرحله به مرحله.
    امیدوارم که صحبت ها مفید واقع شده باشند.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    سلام
    در همین سایت به بخش کتاب های فارسی مراجعه
    و کتاب تربیت سگ را دانلود کنید.
    جالبه.
    0
    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
    gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
    habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
    handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
    heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
    keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
    knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
    lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
    0
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7