ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    0
    کاربر مشکل پاها در جوجه اردک

Unhappy مشکل پاها در جوجه اردک

با سلام
    جوجه اردک من از حدود 5 روز پیش نمیتونه روی پاهاش بایسته یا راه بره. من اونو چند شب پیش در حالی که ترسیده بود از صدای یک گربه تو حیاط دیدم و از اون موقع اصلا راه نمیره. با وجود این حال عمومی اش به نظر خوبه و غذا و اب با اشتها میخوره. من سعی کردم بهش نان و برنج و غذا های چرب ندم و فقط از پیش غذای جوجه ها و تخم مرغ پخته گوجه فرنگی و گاهی هم میوه و کاهو بهش میدم البته تا حالا مینرال بهش ندادم چون نمیدونستم مینرال پرنده از کجا باید تهیه کنم
    امروز گذاشتمش توی آب و دیدم میتونه خودش رو روی اب حفظ کنه و پا زد درصورتی که 2-3 روز پیش اصلا پا نمیزد و اگر دستم رو رها میکردم تو آب فرو میرفت. با این حال یک کم پنجه پاش حالت جمع شده پیدا کرده. نمیدونم خوب میشه یا نه ولی خیلی ناراحتم دوست دارم بهش کمک کنم.
    خواهش میکنم اگر میشه خوبش کرد منو راهنمایی کنید.
    0
    چرا اینجا هیچ کس جواب نمیده؟؟ من تو یک سایت خارجی سوال کردم هنوز یک ساعت نشده 15 نفر برام جواب فرستادن!!!!
    9
    مدیر کل دامپزشکان مشکل پاها در جوجه اردک
    باسلام و عرض ادب
    احتمالا اردک شما دچار شوک شده و به دلیل عدم رسیدن مواد معدنی ازجمله کلسیم اشکال در حرکت و توانایی ایستادن به وجود امده است البته این بیشتردرحد فرضیه است و باید معایناتلازم برای تشخیص اصلی انجام شود.
    شما کپسول مولتی ویتامین مینرال انسانی را از داروخانه تهیه کرده و یک کپسول در 5 لیوان اب حل کنید هر 3 روز یکبار حداکثر برای یک ماه برای شروع دو روزپشت سر هم بدهید.
    اگروضعیت تغییری نکرد و یا بدتر شد به دامپزشک مراجعه کنید
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    با سلام
    ممنون از پاسخ شما
    اگر بخوام از نزدیک معاینه بشه باید به کجا مراجعه کنم ممنون
    9
    شما باید به دامپزشک مراجعه کنید تا دامپزشک معاینات لازم را انجام دهد
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    0
    بله منظورم این بود که یک کلینیک به من معرفی کنید که بتونم اونجا ببرمش
    9
    متاسفانه امکان معرفی کلینیک دامپزشکی را به دلیل قوانین انجمن نداریم اما به شما پیشنهاد می کنم که دامپزشک متخصص پرندگان زینتی یا دامپزشکی که در این زمینه مهارت های کافی را دارد مراجعه کنید .
    شهریور- 96
    0

جوجه اردک

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    متاسفانه امکان معرفی کلینیک دامپزشکی را به دلیل قوانین انجمن نداریم اما به شما پیشنهاد می کنم که دامپزشک متخصص پرندگان زینتی یا دامپزشکی که در این زمینه مهارت های کافی را دارد مراجعه کنید .

سلام من نميدونم چجوری اینجا باید کامنت بذارم
    میشه بهم بگید به جوجه اردکام چى بدم بخورن ؟ برنج پخته له شده خوبه؟؟؟؟؟
    0
    بهشون تخم مرغ آب پز دادم خیلی دوست داشتن ولى دسشوییشون خیلی ناجور بود !! تو رو خدا کمکم کنید :5735:
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15