ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25
    0
    کاربر تشنج جوجه اردک

Question تشنج جوجه اردک

سلام مدت 3 هفته پیش جوجه اردک گرفتم ولی از هفته پیش حالش بد شد اول یک پاش میلنگید خیلی مواظبت کردم ولی بعد دو تا پاش ضعف داشت متاسفانه الان یا تشنج داره یه گردنش مشکل داره خیلی کم راه میره بعد یه مدت که خوابه تا میاد غذا بخوره تا یه چیزی میگیره به نوکش میاد غورتش بده شروع میکنه به لرزیدن گردنش تا میشه روری کمرش بعد اگه نگیرمش دمر میشه و اشک از چشماش میاد بعد منم باهاش گریه میکنم خیلی درد داره بیچاره نمیتونه غذا بخوره من دهنش میذارم گردنش هم شل شده ولی وقتی میبرمش توی افتاب بیشتر راه میره خیلی کم هم غذا میخوره اگه تشنج نگیره .دوتا دامپزشکی هم رفتم گفتن اردک قبول نمیکنن .لطفا زودی بهم بگین چیکار کنم اگه بمیره افسردگی میگیرم کلا اینجوریم ممنون.:19:
    9
    مدیر کل دامپزشکان تشنج جوجه اردک
    با سلام و عرض ادب
    باید اردک شما از نزدیک معاینه بشه به دلایل مختلفی می تواند این عوارض به وجود بیاید از جمله بیماری های ویروسی اختلالات فیزیولوژیک و ...
    باید اردک شما توسط دامپزشک معاینه شود اما با توجه به مواردی که عرض کردید چند کار به شما می گویم انجام بدهید.
    1- قطره مولتی ویتامین بچه و قطره مینرال بچه را از داروخانه تهیه کنید
    مولتی ویتامین بچه رو به مدت دو روز دو قطره هر 12 ساعت یک بار بعد از دو روز به مدت یک هفته روزی دو قطره در دهانش بریزید ، پس از ریختن قطره اب نیز بهش بدهید.
    قطره مینرال بچه به مدت دو روزی دو قطره هر 12 ساعت یک بار بعد از دو روز به مدت یک هفته روزی دو قطره در دهانش بریزید ، پس از ریختن قطره اب نیز بهش بدهید.
    ویتامین ad هم هر روز به پاش بزنید ، حداقل روزی 30 دقیقه در افتاب قرارش بدید مراقب باشید که بیش از حد در افتاب قرار نداشته باشدچون ممکن است گرما زده شود.
    فعلا این کار را انجام بدید بعد از 5 روز نتیجه را گزارش دهید تا بیشتر شما را راهنمایی کنم
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر تشنج جوجه اردک
    سلام دوباره
    واقعا از شما ممنون هستم که به این سرعت و دقت به سوال من جواب دادین تمام فرمایشات شما را مو به مو انجام میدم و این را بدونین که خیلی خوشحالم کردین بخاطر کمکتون.
    0
    کاربر تشنج جوجه اردک
    با سلام و عرض ادب باید خدمت شما عرض کنم که نسخه شما معجزه کرد اردکی که همه میگفتن امروز و فردا میمیره الان خوب شده و کاملا سرحال و با اشتهای زیاد غذا میخوره .خیلی خیلی از کمکتون ممنون هستم:thankyou:
    9
    خوشحالم که حال اردکتون بهتر شد.
    بعد از یک هفته روز هر دو روز یک بار دو قطره بهش با روش بالا قطره مولتی ویتامین و مینرال بدید ، هشت روز دیگه دوباره وضع اردکتون رو گزارش بدید .hotosmile:
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    0
    کاربر تشنج جوجه اردک
    حتما دوره درمان را ادامه میدم و خیلی خوشحالم که با این گروه اشنا شدم ندیدم افرادی اینطور دلسوزhotosmile:
    0
    کاربر تشنج جوجه اردک
    سلام وقت بخیر متاسفانه دوباره علایم بیماری اردکم داره بر میگرده از وقتی قطره را یک روز درمیان میدم بهش و نکته دیگه اینکه بعد از یک هفته دوره ای که هر روز قطرها را میدادم بعد از اون چون دیگه قطره مینرال نداشتم(اون یکی اردک شیطوونم ریختش زمین :smilies (17): ) بهش ندادم و از اون موقع چند تا داروخانه رفتم میگن دیگه نمیاد میشه بگین جایگزین مینرال چیه؟ و دوباره هر روز قطره بهش بدم؟ نباید مقدار قطرها را زیا کنم؟الان یک ماهه که من نگهش میدارم و نسبت به اون یکی اردکم خیلی کوچیکتره پاهاش یخورده میلرزه گردنش هم بالا نمیگیره.منتظر جوابتون هستم مرسی .
    9
    اینطور که از شواهد امر مشخص هست تغذیه اردک هاتون مناسب نیست به همین دلیل بدون مکمل دوباره دچار مشکل می شوند.
    شما میتونید از کپسول مولتی ویتامین مینرال استفاده کنید و در ظرف اب خوریشون با میزان و زمانی که به شما میگم قرار بدید.
    یک کپسول در 4 لیوان اب هر 24 ساعت یک بار اب را عوض کنید به مدت دو هفته بهشون بدید.
    حتما در معرض نور خورشید باشند حداکثر تو روز 30 دقیقه اینقدر نباشند که گرما زده بشوند.

حالا به سوال زیر پاسخ بدید :
    1-چه غذایی بهشون میدید ؟
    2- مشکل ظاهری خاصی ندارند ؟
    شهریور- 96
    0
    کاربر تشنج جوجه اردک
    بازهم ممنون . غذا دانه پارسی سیب زمینی اب پز کاهو و چند روز یک بار خیار و گوجه که البته زیاد دوست نداره بعضی وقتها هم برنج بدون نمک و روغن ولی از همه بیشتر سیب زمینی میخوره. هروز هم 30 دقیقه توی افتابن البته بعد از اب تنی.دیگه نمیدونم باید چیکار کنم مشکل ظاهریش هم لرزش پاهاش و گردنش که بلند نمیکنه البته تعادلش هم خوب نیست وقتی داره خودش را خشک میکنه عقب عقب میره و میخوره زمین بنظر خودم هم ضعیف هستش.و سوال دیگه اینکه کپسول مولتی ویتامین مینرال برای بزرگسالان هستش ؟واگه اون اردکم که سالم هست از ابی که توش مینرال داره بخوره اشکال نداره؟ خیلی ممنونم از لطف شما ولی کم کم دارم شرمنده میشم برای اینهمه سوال:14:
    ویرایش توسط atieh_rezai : 09-08-2012 در ساعت 01:01 PM
    0
    کاربر تشنج جوجه اردک
    کجایی دکتر؟ مردم از انتظار چند روزه که نیستین خواهشا زود بیاین و جواب من را بدین خیلی خیلی مرسی:29:
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25