ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25
    0
    کاربر می خوام بدونم خرگوشم کوره یا نه

Unhappy می خوام بدونم خرگوشم کوره یا نه

سلام ببخشید من یه سوال داشتم من چند روز پیش خرگوشمو بردم به حیاط تا بازی کنه وبعد خرگوشم رفت جلوی آفتاب بعد از چند دقیقه که که از آفتاب اومد بیرون اون چشمی که به طرف خورشید بود روشن تر از اون یکی شد و درشت تر شد می خواستم بدونم خرگوشم اون چشمش کور شده یا نه
    خواهش می کنم جواب بدید دارم می میرم فقط جواب بدید
    :cry2::cry2::cry2:
    به عرض می رسانم که یک مشکل در مورد خرگوشم پیدا کردم یکی از چشمان آن سیاهه ولی امروز یکیشون روشن تر شده و بزرگ تر می خواستم بدونم که این چشم خرگوشم کور شده یا نه
    و باید چه آزمایش هایی انجام بدم خواهشا مطالعه کنید فقت جونمو این خرگوشم خواهشا به این سوال جواب بدید من شبا توی خونه می زارمش صبح ها هم ساعت 8 تا 9 توی حیاتمون بازی می کنه و بعد از ظهر ها هم ساعت 6 تا 8 الی 10 بازی می کنه می خوام بدونم مشکلش چیه لطفا و خواهشا به این ارسال توجه ویژه ای کنید خواهش می کنم. تازه خیلیم نسبت به دیروز شیطونی بیشتری می کنه
    خواهش می کنم یه کاری بکنید
    ویرایش توسط regaa : 09-02-2012 در ساعت 05:20 AM
    9
    مدیر کل دامپزشکان می خوام بدونم خرگوشم کوره یا نه
    با سلام و عرض ادب
    نیازی به این همه خواهش برای پاسخ دادن سوالتون نبود ، بنده و سایر دوستان تا جایی که از دستمان بر بیاد به همه ی حیوانات و صاحب حیوانات کمک می کنیم
    دوست عزیز برای انجام معاینات لازم باید خرگوش شما توسط دامپزشک معاینه شود ، با این حال برای اینکه بفهمیم کور شده یا نه به سوالات زیر پاسخ بدید :

1- به چشم خرگوشتون دقیق نگاه کنید و ببینید که حاله ابر مانند کم رنگی دیده می شود یا نقطه سفیدی در چشم به خصوص بخش مرکزی دیده می شود یا خیر ؟
    2- با نور چراغ قوه به چشم خرگوشتون بزنید ببینید تغییری در مردمک چشم به وجود میاد یا خیر ؟ ( در جای کم نوری چند دقیقه خرگوشتون رو نگه دارید بعد با نور مستقیم به ان بتابانید)
    3- حرکت سریع دست به چشم ببینید که پلکش رو میبنده یا خیر ؟
    4- ازمایش گلوله کردن پنبه و پرتاب به چشم را انجام بدهید ؟
    5- سن خرگوشتون رو بفرمایید ؟
    6- ایا هیچ گونه ترشحاتی در چشم خرگوشتان مشاهده می شود ؟
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    جواب سوال1- نه
    جواب سوال2-نه
    جواب سوال3-بله
    جواب سوال4-انجام ندادم چون بلد نیستم
    جواب سوال 5-فکر کنم 1.5 ماه نیمش باشه
    جواب سوال6-نه
    حالا کوره یا نه
    9
    ازمایش گلوله کردن پنبه و پرت کردن به چشم به این صورت هست که شما پنبه را به صورت گلوله کوچک دربیاورید و بعد به چشم خرگوشتون پرت کنید و عکس العمل را گزارش بدید.
    اگر میتونید عکسی از هر دو چشم خرگوشتون تهیه کنید و لینک انها رو در انجمن قرار بدید. میتونید عکس ها رو در اپلود سنتر سایت قرار بدید لینکش بالای انجمن هست.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    0
    واین هم عکسیه که چشمش سالمه
    DSC01688.jpg

واینم عکسیه مه می ترسم کور شده باشه
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    0
    انجام ندادم چون پنبه در اختیار نداشتم
    9
    با توجه به عکس و سوالاتی که پاسخ دادید چشم به نظر میرسد کور نشده است اما میزان شفافیتی که با ان میبند به احتمال زیاد تغییر کرده که زیاد مهم نیست اما هنوز به طور قطع نمیشه گفت چشم سالم هست باید توسط دکتر دامپزشک از نزدیک معاینه شوند.
    شهریور- 96
    0
    مرسی خیلی ممنون واقعا خیالم رو راحت کردی خدا خیرت بده واقعا تو دکتر خوبی هستی
    ولی یه سوالی داشتم از اون موقع خیلی شیطونی می کنه
    و بعد از 2و3 که خریدمش شروع کرد به ادرار کردن واسهال گرفتن ولی باید بگم که مدفوع سفتم داره
    می خواستم بدونم رودش یا معدش مشکلی پیدا کرده یا نه
    من هر روز بهش کاهو می دم وبعضی از روز ها بهش انجیر یا نون یا خیار ویا هویجم می دم می خواستم بدونم که مشکلی داره یا نه ومی شه بهم یه زنجیره ی غذایی مناسب بدید تا برای خر گوشم استفاده کنم تا قوی بشه و زود تر رشد کنه
    0
    بعد یه سوال دیگه ممکنه چشمش ضعیف شده باشه ؟؟
    9
    اینگونه رفتارها طبیعی هستند و به دلایل مختلفی می توانند به وجود بیایند.
    برای غذا سبزیجات ( سعی شود شسته شده استفاده شود) ، میوه جات و همین چیزهایی که بهش میدهید خوب هست به غذاها یونجه هم اضافه کنید که مشکل دندان برایش پیش نیاید اگر یونجه در دسترس نبود یک تیکه چوب یا هر چیزی که باعث درگیری دندان با ان شود استفاده کنید.
    علاوه بر موارد بالا یک روز در میان به مدت 2 هفته دو قطره مولتی ویتامین بچه در دهانش بریزید.
    بعد یه سوال دیگه ممکنه چشمش ضعیف شده باشه ؟؟
    به طور قطع نمیشه این سوال رو جواب داد وقتی که انسان چشم ضعیف میشه 100 تا ازمایش انجام میدن تا بگن ضعیف هست یا نه ، من که حتی خرگوش رو از نزدیک هم ندیدم:bubblesmiley:
    برای رسیدن به پاسخ این سوال باید حضوری به دامپزشک مراجعه کنید.
    شهریور- 96
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25