ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    0
    کاربر مدفوع زیاد مرغ مینا

Unhappy مدفوع زیاد مرغ مینا

سلام مرغ مینای من 5 الا 6 ماهشه زیاد مدفوع میکنه و بعضی موقها آبکی هم هست چیکار باید بکنم براش

و میخوام بدونم آیا مرغ مینا 6 ماه خریداری شود به حرف میاد؟
    9
    مدیر کل دامپزشکان مدفوع زیاد مرغ مینا
    با سلام و عرض ادب
    سلام مرغ مینای من 5 الا 6 ماهشه زیاد مدفوع میکنه و بعضی موقها آبکی هم هست چیکار باید بکنم براش
    این موضوعی که مطرح کردید به دلایل مختلفی از جمله غذای خوراکی ، وجود مسمومیت ، بیماری های باکتریایی ویروسی و انگلی داشته باشد که باید مدفوع مینای شما مورد ازمایش قرار بگیرد .
    میخوام بدونم آیا مرغ مینا 6 ماه خریداری شود به حرف میاد؟
    حرف زدن واژه غلطی است چون مینا تقلید صدا می کند اما با توجه به نژاد و نوع اموزش بله چرا که نه
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر مدفوع زیاد مرغ مینا
    با سلام مرغ ميناي من هم مدفوعش خيلي گندست / درحالي كه ميناي قبليم اينطورنبود و به اندازه ي همون دونه هايي كه ميخورد بود/آيا ميشه درمونش كرد؟ راستي يه سوال ديگم اينه كه آيا ميشه به مينا آموزش داد كه توي خونه مدفوع نكنه و فقط وقتي توي قفسشه اين كارو بكنه ؟ اگه آره چه جوري؟
    9
    مدیر کل دامپزشکان مدفوع زیاد مرغ مینا
    مرغ ميناي من هم مدفوعش خيلي گندست / درحالي كه ميناي قبليم اينطورنبود و به اندازه ي همون دونه هايي كه ميخورد بود/آيا ميشه درمونش كرد؟
    با سلام و عرض ادب
    نوع مدفوع و میزان ان به غذایی که میخوره بستگی داره و عامل مهمی نیست اما اگر علائم دیگری وجود داشت باید پیگیری شود.
    راستي يه سوال ديگم اينه كه آيا ميشه به مينا آموزش داد كه توي خونه مدفوع نكنه و فقط وقتي توي قفسشه اين كارو بكنه ؟ اگه آره چه جوري؟
    بله اما کار دشواری هست.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8