ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    0
    کاربر مشکل کف پای خروس خانگی

مشکل کف پای خروس خانگی

سلام .
    یکی دوروزه که دیدم خروسم میلنگه و به سختی راه میره . کف پاشو دیدم که یه مقداری باد کرده و به نظر میرسه که وسطش چیزی شبیه به زخم باشه . حیوونی همش میشینه و میلی به راه رفتن نداره وقتی هم راه میره لنگان لنگان میره . چیکارش کنم ؟
    9
    مدیر کل دامپزشکان مشکل کف پای خروس خانگی
    سلام بابا علی
    باید پای خروستون بررسی شود و علت زخم مشخص ، شما از کف پای خروستون عکس تهیه کنید ، خودتون هم با دقت ان را نگاه کرده و ببینید ایا شیئ خارجی در ان وجود ندارد ؟
    چه غذایی به خروستون میدید ؟
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    سلام بابا علی
    باید پای خروستون بررسی شود و علت زخم مشخص ، شما از کف پای خروستون عکس تهیه کنید ، خودتون هم با دقت ان را نگاه کرده و ببینید ایا شیئ خارجی در ان وجود ندارد ؟
    چه غذایی به خروستون میدید ؟
    بتوصیه یکی از همکاران شما در یک درمانگاه دوسه روزه دارم از پمادی به نام:نئومایسین سولفات %1 استفاده میکنم براش. کف پاشو با بتادین شسته و روزی یکی دو نوبت از این پماد براش میمالم. خیلی بهتره. هم راه رفتن حیوون و هم بادش خیلی کم شده . البته بد نیست بگم که روزای اول یکمی با کف پای حیوون ور رفتم یکمی چیزایی شبیه به عفونت و خون بدرنگ از کف پاش خارج شد الان هم خیلی بهتره انگار که اون زخم جوش خورده باشه. حالا میفرمایید چه کنم بازهم استفاده از این پماد را ادامه بدم ؟ یا اینکه......
    راستی غذای این حیوونای من بیشتر گندم و ته مانده غذای خانوادست ضمن اینکه سبزی و کاهو هم بهشون میدم در ضمن چندروزی یکبار مقداری پودر مولتی ویتالین و نیز کپسول ویتامین مینرال توی آبشون میریزم.
    ممنون از راهنماییتون
    9
    با عرض ادب
    حالا میفرمایید چه کنم بازهم استفاده از این پماد را ادامه بدم ؟
    اگر وضعیت پا در حال بهبودی است بله ، ادامه بدهید.
    راستی غذای این حیوونای من بیشتر گندم و ته مانده غذای خانوادست ضمن اینکه سبزی و کاهو هم بهشون میدم در ضمن چندروزی یکبار مقداری پودر مولتی ویتالین و نیز کپسول ویتامین مینرال توی آبشون میریزم.
    غذا هم فکر کنم کافی هست ، میتونید از دونه پارس هم استفاده کنید (هفته ای 3 بار)
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    0
    با سلام لطفا همکاران محترم اگربا کیس گوساله ای روبه رو شده اید که تازه متولد شده 2 روزه که روز اول اسهال داشت اما الان نداره ولی عر 3 الی 4 دقیقه کور خود را می کشه در معاینه بالینی هیچ مشکل ریوی یا گوارشی نشان نمی داد لطفا اگربا چنین کیسی روبه رو شده اید ئرمان اش را راهنمایی بفرمایید
    9
    دکتر سعید عزیز
    شما سوالتون رو یا کیستون رو در بخش مشاوره با دامپزشکان یا گزارش مورد (کیس ریپورت) دام بزرگ مطرح کنید تا دوستان شما رو راهنمایی کنند.
    شهریور- 96
    0
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    tuchkasинфоинфо
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11