ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    0
    کاربر بیماری های چشمی قناری

بیماری های چشمی قناری

با عرض سلام خدمت دوستان
    من یه قناری دارم که 2روزه که پرهای زیر چشمش ریخته و یه مقدار هم تورم داره و قرمز شده.
    01112012223.jpg01112012242.jpg
    کمکم کنید!
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    0
    کاربر سایت بیماری های چشمی قناری
    جای دیگه ای پر ریزی نداره؟
    چشم دیگر این مشکل را ندارد؟
    خود چشم ترشحات ندارد؟
    0
    سلام
    نه جای دیگه ی بدنش پر ریزی نداره . اصلا انگار زیر چشمش هم پر ریزی نداشته چون تورم کرده و پوست زیر چشمش که قرمزه نمایان شده من فکر کردم که پرهای زیر چشمش ریخته. الان وضعیت چشمش از اون چیزی هم که قبلا بود بدتر شده ا
    اون یکی چشمش سالمه و عیبی نداره . و به نظر میرسه که چشم متورمش یه مقدار ترشحات بی رنگ مثل اشک داره که به نظرم به خاطر فشاری هستش که روی چشمشه !
    این چیزی که زیر چشمشه یه چیزی شبیه یه غده یا همچین چیزیه که به چشمش فشار میاره و چشمش رو به داخل فشار میده .
    عکسش رو ببیند !
    04112012245.jpg----------------04112012246.jpg--------------- 04112012249.jpg ----------------04112012251.jpg
    اگه عکس ها روش کلیک کنید و بزرک نمایی شده ی اون هارو ببینید کاملا وضعیت چشمش واضحه ! شاید توی تشخیص بیشتر بهتون کمک کنه .

الان 2 روزه که خودم دکتری کردم و قطره ی جنتاماسین رو روزی 2 بار داخل چشمش میریزم . ولی تورم و قرمزی چشمش بیشتر شده که کمتر نشده !
    از روز پنجشنبه هفته ی گذشته اینجوری شده .
    ممنون میشم اگه کمکم کنید!
    ویرایش توسط massoud68 : 11-04-2012 در ساعت 08:30 PM
    0
    سلام. فکر نکنم چاره ای داشته باشه. آخه قناریای منم همینطوری شدن و مردن. نباید جای مرطوب نگرشون داشت و جاشم باید تمیز باشه.
    9
    مدیر کل دامپزشکان بیماری های چشمی قناری
    با سلام و عرض ادب
    حتما باید به دامپزشک مراجعه کنید عوامل بسیاری هستند که می توانند باعث بروز همچین مشکلی شوند از جمله بیماری های ویروسی باکتریال فیزیولوژیک ، مسمومیت ، الرژی و ...
    جنتامایسین مسمومیت دارویی بالایی دارد دیگر بهشون ندید .
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    با سلام
    یک قناری نر دارم که رنگ چشمهاش قرمز شده.داخل دهانش هم زخم شده .بعد از 3 روز دادن داروی انتی بیوتیک به قناری ،امروز که بررسی کردم زیر شکم قناری یک رگ سیاه تا ناحیه مقعد متورم شده.لطفا راهنمایی کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

کلمات کلیدی این موضوع