ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: عروس هلندی

0
    کاربر عروس هلندی

Unhappy عروس هلندی

سلام و خسته نباشین

من حدود3 ماه پیش یه عروس هلندی لوتینو خریدم. که پرهای سرش ریخته بود.آقای فروشنده بهم گفت:جفتش کنده!
    بعدا در میاد... اما تا الان در نیومده.. جایی هم خوندم که دیگه در نمیاد..لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم.مرسی
    :19:
    9
    مدیر کل دامپزشکان عروس هلندی
    با سلام و عرض ادب
    سن عروس هلندی شما چقدر است ؟
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر عروس هلندی
    سلام ممنون که جوابمو دادین. ایمیل زدم نرسید بهتون..دقیقا نمیدونم.ولی هر کی دیده میگه جوونه حدود 8 تا 10 ماه میگن.سرش صافه صافه زیر کاکلش. چند وقت پیش بردم دامپزشکی گفتن پماد آ د بزنم..ولی اهلی نیست که راحت بشه زد
    9
    بهترین کار این است که طوطیتان را به دامپزشک متخصص پرندگان زینتی ببرید تا دلیل اصلی را مشخص کند ، اول از همه باید فهمیده شود که چرا پرها ریخته شده بعد درمان شود.
    ممکن است که به دلایل مختلفی از جمله انگلی یا منده شدگی و ... این مشکلات به وجود امده باشد.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    0
    کاربر عروس هلندی
    1 ماه پیش بردمش دامپزشکی. گفت هیچ مشکلی نداره میتونی پماد آ د هم بزنی به سرش!! گفتن در میاد اما تا الان هیچ تغییری نکرده.البته پماد نزدم

در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم یکی از چشماش یکم اشک آلوده جم تر از اون یکی چشمشه فکر میکنم جفتش نوک زده باشه. خودش به مرور خوب میشه یا من باید کاری کنم؟

دامپزشکی که بردم گفت:چون چشم لوتینو ها قرمزه یه کم به نور حساسه جاش یکم تاریک باشه خوب میشه. ولی تا الان تغییری نکرده.

در کل بهم گفتن. تا وقتیکه دون میخوره یعنی سرحاله !!!! اینجا دیگه نیارش!!!!!!!! البته چند تا سوال دیگه هم دارم از شما می تونم بپرسم؟؟ یا زیادی سوال پرسیدم؟!!!با تشکر زیاد از شما
    0
    کاربر عروس هلندی
    1 ماه پیش بردمش دامپزشکی. گفت هیچ مشکلی نداره میتونی پماد آ د هم بزنی به سرش!! گفتن در میاد اما تا الان هیچ تغییری نکرده.البته پماد نزدم

در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم یکی از چشماش یکم اشک آلوده جم تر از اون یکی چشمشه فکر میکنم جفتش نوک زده باشه. خودش به مرور خوب میشه یا من باید کاری کنم؟

دامپزشکی که بردم گفت:چون چشم لوتینو ها قرمزه یه کم به نور حساسه جاش یکم تاریک باشه خوب میشه. ولی تا الان تغییری نکرده.

در کل بهم گفتن. تا وقتیکه دون میخوره یعنی سرحاله !!!! اینجا دیگه نیارش!!!!!!!! البته چند تا سوال دیگه هم دارم از شما می تونم بپرسم؟؟ یا زیادی سوال پرسیدم؟!!!با تشکر زیاد از شما
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط jazireh نمایش پست ها

باید طوطیتان به طور کامل یک چک اپ شود ، ممکن است که چشم طوطیتان عفونت کند.
    دکتر دامپزشکتان را عوض کنید و به دامپزشکی که در زمینه طوطی سانان یا حیوانات اگزوتیک مهارت دارد مراجعه کنید.
    شهریور- 96
    0
    کاربر عروس هلندی
    audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.ru
    gardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ru
    habeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ru
    handsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ru
    heavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.ru
    keepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ru
    knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.ru
    lambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.ru
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11