ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: مینا شیپیشو

0
    کاربر مینا شیپیشو

مینا شیپیشو

سلام مینای من شیپیش گذاشته شدید چیکار کنم؟ یه اسپره از مغازه خریدم شبیه تارو مار براش بد نیست ایا شیپیشا مرده؟:www_MyEmoticonshingایا انسان شیپیش مینا را میگیره؟ببخشید مدفوعش را هم بعضی مواقع می خوره؟
    9
    مدیر کل دامپزشکان مینا شیپیشو
    با سلام و عرض ادب
    شما از کجا متوجه شدید که میناتون شپش گرفته است ؟ از کجا نوع شپش را تشخیص دادید ؟ مینای شما باید توسط دکتر دامپزشک معاینه شود و دارویی که ایشان تجویز می کند را مصرف نمایید ، سر خود دارویی را به میناتون تجویز نکنید .
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر مینا شیپیشو
    حسین اقا من وقتی دستم می گیرم حشرات ریزی از داخل بدنش میاد بیرون شبیه شپیش انسانه دکتر دامپزشک نمی دونم کجا داره ؟یعنی شما می گید از این اسپره استفاده نکنم؟ کمکم کنید خدا خیرت بده. بعد برای مدفوع خوردنش چیکار کنم
    9
    شبیه بودن که دلیل نمی شود ، شما وقتی که به دکتر دامپزشک مراجعه میکنید ایشون از این حشرات لام تهیه کرده و زیر میکروسکوپ جنس این بند پا را بررسی میکند و بعد دارو را تجویز میکند ، یکی از دلایل مدفوع خواری می تواند به دلیل وجود این انگل ها باشد.
    شما باید به دامپزشک مراجعه کنید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    0
    کاربر مینا شیپیشو
    حسین اقا شما دکترید دیگه کمکم کنید چون دامپزشک در دسترسم نیست. بعد این اسپره که روش نوشته برای حشرات پرنده برای مینام مضر نیست
    9
    ببینید دوست عزیز من که نمیدونم شما چه اسپره ای رو خریداری کردید و همچنین از وضعیت مینای شما اطلاعی ندارم حتما باید میناتون رو دکتر دامپزشک معاینه کند .
    دیگه تصمیم با خودتون هست.
    شهریور- 96
    0
    کاربر مینا شیپیشو
    سلام حسین اقا من مینایم را با اب ولرم شستم الان یه گوشه افتاده داره می لرزه چیکار کنم نمیره
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11