ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20
    0
    کاربر نوک زدن های شدید و مکرر مرغ مینا به پاهایش

نوک زدن های شدید و مکرر مرغ مینا به پاهایش

مینای من 2روزه جوری به پاهاش نوک میزنه انگار که بخواد انگشت هاشو از پاش جدا کنه ........ دکترش گفت پماد تریامِسیولون nn استفاده کنه خوب میشه
    اما متاسفانه وضعیتش واقعا اورژانسیه ........

فقط توی تاریکی به پاهاش نوک نمیزنه ..... از پزشکان و دوستان عزیز استدعا دارم منو راهنمایی کنن
    وضعیتش واقعا حادِ .... یه مدت هم تشنج داشت اما با آنتی بیوتیک و تتراسایکلین خوب شد ........
    ممکنه که با آمپول خوب بشه ؟ یا اینم از عوارض نیوکاسل هست ؟

مینام 5.5 ماهشه ... غذاشم دونه پارس ... قفسشم تمیز میکنم ... املاح و مولتی ویتامین بچه هم میخوره

با تشکر
    ویرایش توسط 5habnam : 01-03-2013 در ساعت 07:06 AM
    0
    دوستان عزیز .... اول از همه بدونین که مرغ مینا پاهای بسیار حساسی داره پس سعی کنین هر روز پاهاشو بشورین و گهگاهی بتادین بزنین

مرغ مینای من پاهاش قارچ داره ... اگه خدای نکرده مینای شما هم دچار این مشکل شد بدونین که دارو و درمانش اینه :

1) اسپری مایکوسیدین (که در حال حاضر اسپری در داروخانه ها نیست اما محلولش پیدا میشه) رو بعد از اینکه پاهاشو شستین و بتادین زدین روزی 1بار به باهاش بزنین

2) برای بهبود سریع تر و کمک به درمان میتونین قرص تریسول (بسته ده تایی) روزی 1عدد بعد از اینکه پودرش کردین اندازه نوک خودکار بریزین توی آب میناتون

پ.ن : داروهارو میتونین از داروخانه حیوانات تهیه کنید عزیزان ....

یادتون باشه پماد به بهبود درمان میتونه کمک کنه , به تنهایی درمان نمیکنه .....
    0
    سلام دوستای عزیزم منم مینام رو پیش یک دکتر بردم که فقط گفت هفته ای 2بار پماد جنتامایسین به کف پاهاش بزنی خوب میشه
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط تامارا نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیزم منم مینام رو پیش یک دکتر بردم که فقط گفت هفته ای 2بار پماد جنتامایسین به کف پاهاش بزنی خوب میشه
    ببخشید برای چه مشکلی این توصیه رو بهتون کردن؟
    0
    سلام جوجه ی من سنش3هفتس اینقدر پاشو نوک زده که زخمیش کرده برای درمانش چیکار کنم؟
    9
    مدیر کل دامپزشکان نوک زدن های شدید و مکرر مرغ مینا به پاهایش
    نقل قول نوشته اصلی توسط سیامک عقیلی نمایش پست ها
    سلام جوجه ی من سنش3هفتس اینقدر پاشو نوک زده که زخمیش کرده برای درمانش چیکار کنم؟
    با سلام و عرض ادب
    باید به دامپزشک ماهر در زمینه پرندگان زینتی مراجعه کنید احتمال درگیری بیماری انگلی وجود داره.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    با عرض سلام
    مینای من هم به پاش نوک میزنه علتش عصبی بودن و بی حوصله گیشه امروز دیدم یه کوچولو ساق پاشو زخمی کرده قبلا 2 یا 3 بار دیدم به پاش نوک میزد ولی محکم نبود و زخمی نمیشد لطفا کمکم کنید برای ترک این عادتش باید چه کار کنم خواهشا سریع جوابمو بدین باتشکر
    0
    و در ضمن خیلی سرحاله کف پاش هیچ مشکلی نداره هروز حموم میکنه حرف میزنه غذاشم میخوره غذاش کی کی هست سیب هم بهش میدم و هفته دو بار مولتی ویتامین بهش میدم و دوهفته یک بار سفیدهی تخم مرغ
    0
    عذر میخوام چرا جوابمو ندادین من درست 2 هفته ست منتظرم
    0

Exclamation نوک زدن مرغ مینا به پاش

:15:با عرض سلام
    مینای من هم به پاش نوک میزنه علتش عصبی بودن و بی حوصله گیشه امروز دیدم یه کوچولو ساق پاشو زخمی کرده قبلا 2 یا 3 بار دیدم به پاش نوک میزد ولی محکم نبود و زخمی نمیشد لطفا کمکم کنید برای ترک این عادتش باید چه کار کنم و در ضمن خیلی سرحاله کف پاش هیچ مشکلی نداره هروز حموم میکنه حرف میزنه غذاشم میخوره غذاش کی کی هست سیب هم بهش میدم و هفته دو بار مولتی ویتامین بهش میدم و دوهفته یک بار سفیدهی تخم مرغ خواهشا سریع جوابمو بدین باتشکر عذر میخوام چرا جوابمو ندادین من درست 2 هفته ست منتظرم:15:
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20