ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    0
    کاربر مشکل جوجه 4 ماهه من

مشکل جوجه 4 ماهه من

یک جوجه دارم که از امروز صبح غذا نمی خورد و زیر چشمهایش قرمز شده و ورم شدید کرده طوری که چشمهایش را به سختی باز میکند(چشمهایش خیلی تنگ شده)
    بی حرکت گوشه ای می ماند و گردنش را گاهی این ور و اونور تکان میده
    چند سال پیش یک مرغ داشتم با علایم مشابه که دست اخر گردنش کج شد و مرد (نیوکاسل گرفته بود)

ایا این علایم میتواند مال چیز دیگری باشد مث سرما خوردگی چون دیروز در سرما توی حیاط مونده بود

من امروز قرص انتی بیوتیک بهش دادم .

دسترسی به دامپزشک هم ندارم

اگر مقدور است مرا راهنمایی کنید
    باسپاس
    9
    مدیر کل دامپزشکان مشکل جوجه 4 ماهه من
    با سلام و عرض ادب
    جدیدا سویه جدید نیوکاسل زیاد شده و باید واکسنش حتما زده شود.
    جوجه شما باید توسط دامپزشک معاینه شود عوامل مختلفی می توانند باعث بروز همچین مشکلی شوند اما احتمال وجود نیوکاسل بیشتر است.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
    gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
    habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
    handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
    heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
    keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
    knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
    lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
    0
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6