ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    کاربر سوال در مورد بچه گربه تازه متولد شده

سوال در مورد بچه گربه تازه متولد شده

سلام ، دو تا گربه پرشین و هیمالین دارم که پدر و دختر هستن،گربه نرم هیمالین و ماده پرشین کلاسیک، جفتگیری کردن،سه روز پیش گربه م زایمان کرد من خونه نبودم وقتی رسیدم زایمان کرده بود و سه تا بچه به دنیا آورده ، از سه تا بچه دوتاشون مرده بودن یکیشون زنده بود ،جفتش هم آویزون شده بود از رحم مادر و بیرون نمیومد به دکترشون زنگ زدم گفت یه کم بکش بیرون با دستت منم اینکارو کردم خوشبختانه جفت در اومد ، اما چون پیششون نبودم این برام سوال شده که اون دوتا جفت دیگه ش چی شدن اگه خورده بود هم یه اثری از خونی چیزی داخل باکس مونده بود اما هیچ خونی نبود داخل باکس،خلاصه بعد از سه روز امروز صبح دیدم اون یه بچه هم مرده، دیشب با شیشه شیر مخصوص گربه بهش شیر کم لاکتوز سعی کردم بدم آخه از لحظه تولدش ندیده بودم شیر بخوره نمیدونم حالا مادرش شیر نمیده یا خودش شیر نمیخورد،به هرحال به پیشنهاد دوستان براش شیشه شیر گرفتم و گفتم خودم بهش شیر بدم ، ولی هرکاری کردم دیشب نتونستم بهش شیر بدم یعنی دهانش و باز نمیکرد هیچ رغبتی به شیر خوردن نداشت انگار که سیر بود در صورتی که یکبار هم شیر خوردنشو ندیده بودم پس چطور میتونست سیر باشه،بالاخره با زور و باز کردن دهانش چند قطره ریختم توی دهانش آخر شب هم یه بار بهش شیر دادم به زور ، دیدم یه چیز سیاه رنگی از مقعدش خارج شد فکرکنم مدفوعش بود بهرحال نمیدونم مدفوع بود یا چیز دیگه ولی خیلی سیاه بود ، امروز صبح دیدم که مرده ، میخواستم راهنماییم کنین بدونم چرا اینجوری شده که دفعه های بعد دیگه اینجوری نشه،ممکنه به خاطر پدر و دختر بودن بچه هاشون نارسایی داشتن؟یا اینکه چون من بالاسرش نبودم و تنهایی زایمان کرده اینجوری شده؟چرا به بچه ش شیر نمیداد؟و یا چه علتی میتونه داشته باشه که بچه علاقه ای به شیر خوردن نداشته باشه ، ممنون.
    ویرایش توسط pomona : 03-06-2013 در ساعت 07:09 AM
    9
    مدیر کل دامپزشکان سوال در مورد بچه گربه تازه متولد شده
    با سلام و عرض ادب
    در رابطه با دلیل مردن بچه گربه ها میشه ساعات ها گفت و گو کرد و صدها صفحه دلیل اورد اما به طور کلی چند مسئله مهم را ذکر می کنم که اعث مرگ بچه گربه ها می شود :
    1- عدم داشتن محیط مناسب
    2- شکم اول بودن بچه ها
    3- عدم وجود حس مادرانه یا کم بودن حس مادرانه گربه ماده شما
    4- عدم رسیدگی مناسب
    5- وجود بیماری ها
    6- وارد شدن استرس
    7- عفونت هاي رحمي
    و .....
    اصولا مرگ بچه گربه ها در نژاد پرشین وهيماليان زیاد هست .
    0
    خیلی ممنون آقای دکتر ، گربه هام دوباره جفتگیری کردن احتمالا دوباره باردار میشه امیدوارم سری بعد این جوری نشه
    0
    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
    gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
    habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
    handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
    heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
    keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
    knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
    lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
    0
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7