ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    0
    کاربر وجود حشراتی ریز در پرهای مرغ مینا

وجود حشراتی ریز در پرهای مرغ مینا

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان.
    دو هفته ای هست که حشراتی ریز در بین پرهای مرغ مینا دیده میشه و یا بعد از حمام در ظرف آب باقی میمونن.خیلی نارحتم.پیشنهاد اساتید برای رفع این مشکل چی هستش؟باتشکر.
    0
    سلام دوست گرامی، برای انجام درمان ضد انگل پوستی به کلینیک دامپزشکی مراجعه کنید
    0
    با تشکر بخاطر پاسخ سریع که دادین.بعدازظهر قراره ببرمش دامپزشکی.امیدوارم خوب بشه
    0
    خواهش می کنم

نگران نباشید، مشکل خاصی نیست و خوب میشه

البته یادتون باشه، حتما" علاوه بر درمان خودش، محیط زندگیش رو هم باید تمیز کنید......اگه پرنده تون بیرون از خونه ، روی شاخه درخت یا روی چمن ها نرفته.....پس شما اون انگل پوستی رو وارد خونه کردین، باید بگردین دنبال منشا......مثلا" چوب جدید، قفس جدید، غذای جدید و.....
    0
    با سلام.مشکل مرغ مینای من با حمام کردن و تمیز نگهداشتن محل زندگی حل شد.بازم بابت راهنماییتون کمال تشکر رو دارم.
    0

کسل شدن و بی حالی مینا ( حرف نزدن )

با عرض سلام و خسته نباشید
    ببخشید میدونم اینجا جای سوالی نیست که من میخوام بپرسم ولی
    به خاطر اینکه نتونستم ارسال پست جدید رو پیدا کنم مجبور شدم تا
    از این راه سوالم رو ازتون بپرسم ، خواهش میکنم جواب بدین خیلی ضروریه.
    یه مینا دارم حدودا 1 سالشه ، حدودا 1 ماهه دیگه حرف نزده ، قبل از این یک ماه حدودا
    30 کلمه بهش یاد داده بودم همشونم تکرار میکرد ، اما تو این 1 ماهه حتی 1 کلمه هم حرف نزده
    ، خیلی کسل و بی حاله ( به طوری که در 24 ساعت 14 ساعتشو خوابه ، حتی وقتی دارم باهاش
    حرف میزنم هم یه دفه میخوابه) ،مدفوعش ابکیه ( اسهاله ) ، ولی غذاش اصلا کم نشده و غذاهایی
    که میخوره اینا هستن : دونه پارس کم میخوره ، نون زیاد میخوره ، قند زیاد میخوره ، سیب زمینی سرخ
    شده زیاد میخوره ، برنج زیاد میخوره ، کاهو ، سیب ، خیار ، کیوی هم بهش میدم زیاد میخوره ولی قبلا
    با این همه غذایی هم که میخورد اسهال نداشت الان یک ماهه که این طوری شده . جدیدا آب هم زیاد میخوره .
    جاشم تغییر نکرده ، کسی هم از اعضای خونه کم نشده
    خیلی ضروریه لطفا جواب بدین
    ویرایش توسط majid2205 : 04-26-2013 در ساعت 09:26 AM
    9
    مدیر کل دامپزشکان وجود حشراتی ریز در پرهای مرغ مینا
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid2205 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    ببخشید میدونم اینجا جای سوالی نیست که من میخوام بپرسم ولی
    به خاطر اینکه نتونستم ارسال پست جدید رو پیدا کنم مجبور شدم تا
    از این راه سوالم رو ازتون بپرسم ، خواهش میکنم جواب بدین خیلی ضروریه.
    یه مینا دارم حدودا 1 سالشه ، حدودا 1 ماهه دیگه حرف نزده ، قبل از این یک ماه حدودا
    30 کلمه بهش یاد داده بودم همشونم تکرار میکرد ، اما تو این 1 ماهه حتی 1 کلمه هم حرف نزده
    ، خیلی کسل و بی حاله ( به طوری که در 24 ساعت 14 ساعتشو خوابه ، حتی وقتی دارم باهاش
    حرف میزنم هم یه دفه میخوابه) ،مدفوعش ابکیه ( اسهاله ) ، ولی غذاش اصلا کم نشده و غذاهایی
    که میخوره اینا هستن : دونه پارس کم میخوره ، نون زیاد میخوره ، قند زیاد میخوره ، سیب زمینی سرخ
    شده زیاد میخوره ، برنج زیاد میخوره ، کاهو ، سیب ، خیار ، کیوی هم بهش میدم زیاد میخوره ولی قبلا
    با این همه غذایی هم که میخورد اسهال نداشت الان یک ماهه که این طوری شده . جدیدا آب هم زیاد میخوره .
    جاشم تغییر نکرده ، کسی هم از اعضای خونه کم نشده
    خیلی ضروریه لطفا جواب بدین
    با سلام و عرض ادب
    قبل از هر چیزی این غذاهایی مثل سیب زمینی اونم سرخ کردش اصلا مناسب نیست ، احتمال بروز مشکل انگلی زیاد است باید ازمایش خون خون گرفته شود و انزیم های کبدی چک شود.
    به شما پیشنهاد میکنم که به دامپزشک متخصص پرندگان زینتی در اسرع وقت مراجعه کنید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
    gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
    habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
    handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
    heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
    keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
    knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
    lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11