ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: طوطی برزیلی

0
    کاربر طوطی برزیلی

طوطی برزیلی

salam
    totiy man 3 mahe hamash halat khabalogi dare hamash cheshasho mikhad bebande
    albate moghe bazi ya hamam ya ghaza khordan kamelan baze cheshash
    made ham hast
    taze pishe dampezeshk bordam behesh vitamin dad ama hanoz in halatesh hast ke hamash mikhad bekhabe nokesham hamash mikeshe intaraf ontaraf zarfash engar mikhare
    az sale 87 omade pishe man
    lotfan rahnamaei konid mamnon
    9
    مدیر کل دامپزشکان طوطی برزیلی
    با سلام و عرض ادب
    برای دریافت پاسخ و خوانده شدن لطفا سوالتان را فارسی تایپ کنید نه farsi
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر طوطی برزیلی
    سلام
    ممنونم بابت سایت مفیدتون

من چند سال که طوطی برزیلی دارم اما الان یکیشون مشکل بدی پیدا کرده
    یکی 2 بارم بردمش دکتر اما معلوم بود وارد نبودن خواهش می کنم کمکم کنین

یکی ازینا زیر شکمش خیلی ورم کرده جوری که راه میره رو زمین کشیده میشه
    اوایل فکر می کردم باز میخواد تخم بذاره اما ازون موقع دیگه هم تخم نذاشته
    یک سالی میگذره
    پر گردنشم ریخته
    چند روز پیش برادرم به توصیه پرنده فروش آروم آروم شکمشو فشار داد، یه عالمه آب سفید و زرد ازش بیرون اومد
    این عفونته؟ چی کارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sad::sad::sad:: sad::sad:

خواهش میکنم کمکم کنین اینا رو خیلی وقته دارم ،رام شدن
    آیا ممکنه جفتشم بگیره؟
    9
    با سلام و عرض ادب
    باید مشخص شود که دلیل این مسئله چه بوده وضعیت تا چقدر وخیم است و به چه درمان هایی نیاز دارد به شما پیشنهاد می کنم در اول وقت به دکتر دامپزشک متخصص پرندگان زینتی مراجعه کنید و از درمان های سر خود یا توصیه های پرنده فروشان خودداری کنید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    0
    کاربر طوطی برزیلی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    باید مشخص شود که دلیل این مسئله چه بوده وضعیت تا چقدر وخیم است و به چه درمان هایی نیاز دارد به شما پیشنهاد می کنم در اول وقت به دکتر دامپزشک متخصص پرندگان زینتی مراجعه کنید و از درمان های سر خود یا توصیه های پرنده فروشان خودداری کنید.

مشکل پر ریزی رو تو تاپیک خودش پرسیدم، گفتید که جوابش تو این تاپیکه!
    تو این تاپیکم گفتین ببرمش دامپزشک!
    یعنی واقعا این سایت انقد مفیده که نمیدونم چی بگم
    مطالب اصلیشم سرچ میکنم که اطلاعات پایه بدست بیارم، انقد هی میگه رمزو دوباره وارد کنین و این حرفا که .......

حالا بازم این انتقاد منو پاک کنین به جای رسیدگی!
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط atisa نمایش پست ها
    مشکل پر ریزی رو تو تاپیک خودش پرسیدم، گفتید که جوابش تو این تاپیکه!
    تو این تاپیکم گفتین ببرمش دامپزشک!
    یعنی واقعا این سایت انقد مفیده که نمیدونم چی بگم
    مطالب اصلیشم سرچ میکنم که اطلاعات پایه بدست بیارم، انقد هی میگه رمزو دوباره وارد کنین و این حرفا که .......

حالا بازم این انتقاد منو پاک کنین به جای رسیدگی!
    با عرض ادب
    برای اینکه سیستم مجددا رمز عبور نخوهاد شما بر روی تیک ذخیره کلیک کنید مشکل بر طرف می شود .
    بحث درمان در حیوانات به این سادگی که شما فکر می کنید نیست برای مثال شما چندتا علامت بدید و بدون معاینه به درمان اصلی برسیم .
    باید مشخص شود که دلیل اسیت در طوطی شما چیست مشکل فیزیولوژیک است ؟مشکل عفونی است ؟ از مایع خارج شده از حفره شکمی باید نمونه گرفت و به ازمایشگاه ارسال کرد تا ماهیت این مایع مشخص شود.
    دلایل خیلی زیادی میتواند باعث بروز این مشکل شود و پرندگان هم حیواناتی حساسی هستند و با استفاده نادست دارو یا زیاد دادن دارو احتمال از دست رفتن جانشان وجود دارد.
    دلیل اینکه به شما میگویم به دکتر دامپزشک متخصص پرندگان زینتی بروید به این دلیل است که مشکل از ریشه بر طرف شود.
    بحث پر کنی هم یمتواند به دلیل استرس بیماری یا موارد دیگری باشد که پس از معاینه مشخص می شود.
    شهریور- 96
    0
    کاربر طوطی برزیلی
    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
    gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
    habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
    handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
    heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
    keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
    knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
    lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
    0
    کاربر طوطی برزیلی
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10