ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    0
    کاربر گربه ی بیمار

Angry گربه ی بیمار

با سلام و خسته نباشید...........ببخشید من چند روز پیش یه گربه ی کوچیک توو گاراژ آپارتمانمون پیدا کردم.الان که بهش هرچی میدم نمیخوره مثل شیر یا سوسیس فقط وقتی خیلی گشنش میشه سوسیس میخوره نوک دماغش سیاهه داخل گوشش هم همینطور خیلی لاغر شده میشه آیا بیماریه خاصی داره؟؟؟
    ویرایش توسط Mo0osho0o : 05-08-2013 در ساعت 09:34 AM
    9
    مدیر کل دامپزشکان گربه ی بیمار
    با سلام و عرض ادب
    گربه شما باید از نزدیک معاینه شود اگر تصمیم دارید که ازش نگه داری کنید باید برای انجام اقدامات اولیه و ضروری پیش دامپزشک بروید.
    شیر و سوسیس غذای مناسبی برای گربه نیست.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر گربه ی بیمار
    سلام خسته نباشید
    من یه
    گربه
    دارم که چند روز نبود 2-3 روزه برگشته دهنش چرکیه بو میده ولی هم کاراش عادیه غذا هم میخوره دهنش دیگه چرکی هم نیست . دقت کردم تو دهنش یه چیزه بد بو چسبیده به دندونش کنده هم نمیشه مخاستم بدونم مشکلی براش پیش نمیاد؟ زبونشم یکم بیرونه
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط whisper نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من یه
    گربه
    دارم که چند روز نبود 2-3 روزه برگشته دهنش چرکیه بو میده ولی هم کاراش عادیه غذا هم میخوره دهنش دیگه چرکی هم نیست . دقت کردم تو دهنش یه چیزه بد بو چسبیده به دندونش کنده هم نمیشه مخاستم بدونم مشکلی براش پیش نمیاد؟ زبونشم یکم بیرونه
    با سلام و عرض ادب
    در رابطه با بوی بد دهان از جرم دندانی میتونه دلیل گرفته باشه تا مشکلات باکتریایی و گیر کردن اشغال در دهان .
    موردی که اشاره کردید بیشتر به گیر کردن یک جسمی حالا میتونه ایتخون باشه تا اشغال و خیلی چیزهای دیگه .
    باید پیش دامپزشک برید و به گربتون ارام بخش بزنند بعد دهنش رو بازدید کنید ببینند مشکل از کجاست.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    0
    کاربر گربه ی بیمار
    با سلام و خسته نباشی
    من یه گربه دارم لثه هاش قرمز شده و دهنش بوی عفونت میده از دهنش بزاق غلیظ همراه با عفونت بیرون میاد دامپزشک معاینش کرد و براش مترونیدازول و کپسول پنی سیلین تجویز کرد که دارم بهش میدم وقتی میگیرم که بهش دارو بدم گاهی وقتا دهنش خون میاد
    میخواستم ببینم برای عفونت لثه این دارو ها خوبه یا چیز موثر تری پیشنهاد میکنید از دهان شویه یا بتادین برای شستشوی لثه ها میتونم استفاده کنم؟لطفامنو راهنمایی کنید
    ممنون
    0
    کاربر گربه ی بیمار
    سوال من جوابی نداشت؟
    تنهایی من عمیق ترین جای جهان است و انگشتان تو هیچوقت به عمق فاجعه پی نخواهد برد
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط negin524 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشی
    من یه گربه دارم لثه هاش قرمز شده و دهنش بوی عفونت میده از دهنش بزاق غلیظ همراه با عفونت بیرون میاد دامپزشک معاینش کرد و براش مترونیدازول و کپسول پنی سیلین تجویز کرد که دارم بهش میدم وقتی میگیرم که بهش دارو بدم گاهی وقتا دهنش خون میاد
    میخواستم ببینم برای عفونت لثه این دارو ها خوبه یا چیز موثر تری پیشنهاد میکنید از دهان شویه یا بتادین برای شستشوی لثه ها میتونم استفاده کنم؟لطفامنو راهنمایی کنید
    ممنون
    گربه شما چند وقتشه ؟ چه نژآدیه ؟ چه غذایی بهش میدید ؟
    الان و.ضعیتش چطوره ؟ تشخیص دکتر چی بود ؟ و ایا دندان هاش رو معاینه کردند یا نه ؟
    شهریور- 96
    0
    کاربر گربه ی بیمار
    با سلام.یه گربه داریم الان 10 ماهشه.2 بار از پشتبون به ارتفاع 2 متر کوچیک که بود افتاد.و چند لحظه بی حال رو زمین بود.بعضی وقتا استفراغ می کرد ولی خوب می شد.الان 2 روزیه که حالش خیلی بده و دائم استفراغ زرد رنگ می کنه هیچیم نخورده.اینجا دامپزشکم نداریم.خواهش می کنم بگین پیکار کنم.ممنون.
    0
    کاربر گربه ی بیمار
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    tuchkasсайтсайт
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13