ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    0

Exclamation جوجه پا شکسته

سلام پای دخترم دوساله ام دو روز پیش اومد روی پای جوجه اش جوجه اش الان سه - چهار هفته ای دارد بهش دونه مرغی می دادیم که تازه گی ها بهش نون خشک نرم شده میدم البته این دو روز باشیر مخلوط کردم و توی ابشهم این دو روز مولتی ویتامین ریختم با شیر اخه شنیدم باید کلسیم بخوره پاش رو اتل بندی کردم به نظرمیرسه به انگشت هاش اسیب رسیده انگشت وسطی اش خم شده بود که با اتل صاف نگهش داشتم چند روز باید پاش بسته باشه وضع خوراکیش هم خوبه و توی قفس پرنده که کفش یه تکه فوم (مثل مقوا) گذاشتم نگهش می دارم ایا نیازی هست که پاش رو چرب کنم در ضمن دسترسی به دامپزشک هم ندارم. ممنون میشم راهنماییم کنین.
    0

Arrow

با سلام . خدمت شما عرض شود که مراقبت های خوبی ازش می کنید .حالا اگر جوجتون از نوع جوجه رنگی است بهتر بدونید در کل جوجه های رنگی از لحاظ فیزیکی بدن خیلی ضعیفی دارن .
    ولی حالا پای جوجه ی شما 3 حالت ممکن است براش پیش بیاد
    1- آسیب به عصب پا
    2- شکستگی انشتان پا
    3- له شدگی پا که 1 و 2 با هم است

به احتمال زیاد فشار زیادی به پاش اومده مورد 3 باید باشه و چون جوجه است احتمال بازگشت به حالت اول خیلی خیلی کمه ولی ایشالا که پاش با مراقبت های شما بهتر بشه ولی اگر مثل اولش نشد ناراحت نشین چون ارزششو نداره دوست خوبم :29:
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6