ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19
    0
    کاربر مریضی مرغ مینا

مریضی مرغ مینا

من قبلا گفتم که مینای من نمی تونه راه بره و پرواز کنه.دو بار دکتر بردمش دفعه اول گفت انگل داره و کبدشم بزرگ شده.بدون هیچ سونوگرافی.سه نوبتم یه دارویی زیر پرش پاشید.
    دکتر دومی گفت بدون سونو بزگ شدن کبد مشخص نیست.گفت این حالتش به خاطر تغذیه است.یه رژیم غذایی داد که نمی خوره.ما هم مجبوریم با سرنگ بهش بدیم.داروی الکارنیت-ب کمپلکس-و یه دارویی داخل سرنگ داد که اونم باید با سرنگ بهش بدیم.
    از اینکه هردفعه می گیریمش بدش میاد و باهام قهر مکنه تا یه مدتی.اولش داشت خوب می شد اما الان بدتر شده.به سختی روی پاهاش می ایسته.حالا چه کا کنم.مینام خیلی غصه می خوره.خواهش می کنم کمکم کنید.
    9
    مدیر کل دامپزشکان مریضی مرغ مینا
    با سلام و عرض ادب
    مرغ میناتون چند ماهه هست ؟
    چه مدت است که دچار این مشکل شده است ؟
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر مریضی مرغ مینا
    سلام/
    4 سالشه
    تقریبا 5 ماهه که ما متوجه شدیم.البته اصلا به این شدت نبود.
    انتی بیوتیکم بهش داده.اما ما هنوز بهش ندادیم اخه خیلی ضعیف شده با اینکه داروی تقویتی می خوره.به جز میوه هیچی دوست نداره بخوره.
    0
    کاربر مریضی مرغ مینا
    سلام
    خسته نباشید
    یه چیزه دیگم هست وقتی دستشویی می کنه یه صدایی می ده.پاهاشم پوستش رفته قرمز شده یعنی قارچ گرفته؟امشب به پاهاش جنتماکسین زدیم.امروزم شروع کردیم به دادن سفالکسین که دکتر داده بود.
    از روی چوبشم مدام می خوره زمین تا حد ممکن چوبشو اوردیم پایین اول چوب نازک داشت اما الان د چوب پهن گذاشتیم با پستی بلندی.دکتر گفت باید قطر چوبش4سانت به بالا باشه با پستی بلندی.شما راهنماییم کنید.
    9
    مدیر کل دامپزشکان مریضی مرغ مینا
    با عرض ادب
    متاسفانه مشکل مرغ مینای شما دلایل مختلفی داشته که با هم این عوارض را به وجود اورده است.
    به ترتیب برای شما توضیح میدهم :
    من نمی تونه راه بره و پرواز کنه
    باید بررسی شود که مشکل در اعصاب حرکتی به وجود امده است یا نه ، عکس رادیولوژی یا سونوگرافی گرفته شود که مشخص شود که مشکل کبدی یا همان بزرگ شدگی کبد مشهود است یا خیر و ....
    تست انگل باید گرفته شود و نوع مشخص شده و شروع به درمان کرد در صورت نیاز باید ازمایش های دیگری گرفته شود.
    بهترین کار مراجعه منظم به دکتر دامپزشک متخصص پرندگان زینتی است .
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر مریضی مرغ مینا
    بابت لطفتون ممنونم.امیدی به خوب شدنش هست؟
    من شهرستان زندگی می کنم و هر دفعه مجبورم تا تهران بیارمش.چرا هیچ دکتری درست تشخیص نمیده.خیلی داره اذیت می شه مدام می خوره زمین.ملخ بهش دادم یه ذره بهتر شد.
    0
    کاربر مریضی مرغ مینا
    خواهشا 1 نفر جواب منم بده از ظهر منتظرم

سلام خسته نباشید دوستان عزیز
    این جوجه من 16 17 روزس تا چند روز قبل همیشه انگشتاش بسته بود و روی ساق راه می رفت که همه جوجه ها اینطورین
    3 4 روزه یکی از پنجه هاش طبیعی و بازه ولی اون یکی بستس و باز نمی کنه خودمم باز می کنم سریع می بنده و تعادل راه رفتن نداره
    این موضوع خیلی ناراحتم کرده فکر می کنم مشکلی داره
    خواهشا تمامی احتمالاتو بگین که بدونم اصلا نگهش دارم یا نه
    پولشم برام مهم نیست اگر کاملا مشکلش بر طرف شه
    سپاسگذارم1.jpg2.jpg3.jpg
    ویرایش توسط mostafa1984 : 06-04-2013 در ساعت 02:46 PM
    0
    کاربر مریضی مرغ مینا
    سلام
    چه جوجه نازی دارین.به نظر من این حالت طبیعی نیست.خواهش می کنم زودتر ببرش پیش 1 دامپزشک تا دیر نشده.جوجه منم کوچیک بود که خریدمش اما اینطوری نبود.
    0
    کاربر مریضی مرغ مینا
    سلام می تونم به مینام میگوی تازه بدم؟چندتا در روز کافیه؟
    0
    کاربر مریضی مرغ مینا
    سلام دیروز دوباره مینام بردم دکتر سونو کردن گفتن نرماله.حتی انگل هم نداره.اما برای احتیاط بهش داروی ضد انگل دادن.اما مینا هیچی نمی خوره خیلی هم ضعیف شده .پوستای پاشم ریخته اما در نیومده.حالا باید چه کار کنم؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19